היי אני חדשה פה

irenasht

New member
היי אני חדשה פה

שלום :)
רציתי לשאול מספר שאלות אני בעתיד חושבת לעבור לקנדה ורציתי לדעת מספר דברים
אני עכשיו סיימתי הנדסאים ביוטכנולוגיה וחושבת על המשך לימודים להנדסה אבל אמרו לי שבקנדה אני אצתרך ללמוד מחדש את התואר כדי לאשר אותו רציתי לדעת עם זה באמת כך?
עם זה כך האם יש שם ביקוש להנדסאים ואני יכולה להתקבל על סמך הנדסאים ומקסימום כבר להמשיך שם את המהנדס?

תודה מראש

תחום הביוטכנולוגיה הוא תחום מבוקש.

בעת הרשמה לתואר ראשון יכירו לך במעט קורסים מלימודי ההנדסאים. את צריכה לבדוק ישירות במוסד הלימוד.
מומלץ לבוא לעשות בקנדה תואר ראשון אם את חושבת על הגירה. יש צורך לנמק את הבקשה לתעודת סטודנט בזהירות כדי לא לקבל סירוב.

הנימוקים צריכים להיות רצון להיחשף לתרבות אחרת בתקופת הלימודים, תכנית לימודים מיוחדת שאין בישראל אבל ישימה לעולם העבודה בישראל, רצון ללמוד במקום החשוף למחקרים חדשים באיזורים הקרובים לחזית התעשייה וכיו"ב נימוקים.

האם כבר הספקת לצבור נסיון בעבודה?

קראי אחורה בפורום נושא של אי קבלת ויזת סטודנט עלה לאחרונה.

irenasht

New member
רק סיימתי

אין לי ניסיות אני ממש אחרי הלימודים ואני לא מעוניינת להגר לקנדה כסטודנטית אני רוצה להמשיך להנדסה השאלה היא עם משתלם לי להמשיך בלימודים
אני שמעתי כדי לאשר את התואר אני צריחה לחזור עליו שנית לכן אני מתלבתת עם להמשיך פה עם אני אצתרך שם שוב ללמוד והשאלה היא עם בכלל אני יכולה להגר לשם כשאני רק הנדסאית כמובן ועם לא המשיך לימודים אצבור את הניסיון הדרוש להגירה

תודה מראש :)

השלמת לימודים בישראל תקח שנתיים בערך.

היא זולה, וכל לימודייך יהיו מוכרים. בקנדה תצטרכי לחזור על חלק גדול ממה שלמדת כי יכירו לך מעט מאד והלימודים יקרים.

אבל:
אחרי לימודים בקנדה, ההגירה היא כמעט מובטחת.
אחרי לימודים בישראל תצטרכי לקוות שתמצאי עבודה במקצוע, תצטרכי לצבור וותק מתאים, ולקוות שהמקצוע יהיה ברשימת המקצועות הנדרשים. לחילופין תצטרכי לבוא לקנדה ללימודי תעודה או לתואר שני.
אחרי לימודים בקנדה תוכלי להישאר בקנדה לצרכי עבודה וצבירת ניסיון במשך 3 שנים ובמהלכן לקבל תושבות קבע.

בכל מקרה אם החלטת לא לבוא לקנדה כסטודנטית, המשך הלימודים לתואר ראשון חיוניים בישראל כמו בעולם תואר של שנתיים (טכנולוג או הנדסאי) נחשבים הרבה פחות לצרכי עבודה, וכמעט לא נחשבים לצרכי הגירה (רוב המקצועות הנדרשים מחייבים תואר ראשון או השכלה בתחום טכני צר)

למעלה