היי, אני חדשה פה, ועם הרבה בעיות

Shirari

New member
היי, אני חדשה פה, ועם הרבה בעיות ../images/Emo13.gif

שלום לכולם, קראתי חלק מההודעות שלכם פה, ואפשר להגיד שעם רובם אני מזדדה, מוזר, לכולם יש בעיות ולי יש את כולם ובנוסף עוד :) קודם כל, מגיל 4 יש לי כבר בעיות, ולקראת גיל 10-11-12 זה התפתח להיות יותר רציני, יש לי חרדות שחוזרות כל כמה זמן, החלטתי השבוע לקרוא לזה מחלה, שבאה וחוזרת כל הזמן, ואני מרגישה בתוך הבטן בלאגן ואני לא יכולה לתפקד, אני לא אוכלת, אין לי תאבון, אין לי כוח לעשות כלום וככה אני כל היום משתעממת ואז זה עוד יותר חזק, ואני מנסה בכוח להעסיק את עצמי כדי להעביר את זה וזה גם לא כל כך עוזר, הייתי בעבר אצל פסיכולוגים וזה לא עזר, לא דיברץי וזה היה יקר מידי אז הפסקנו, עכשיו חזרתי (מחר יש לי טיפול ראשון) לאותו פסיכולוג, לפניו הייתי פעמיים אצל מישהו שמטפל בשיטת הביופידבק, אבל לא אהבתי אותו כל כך והוא היה נורא יקר אז עזבתי אותו, אני לא יודעת אם טיפול יכול לעזור בכלל, תאמת שנמאס לי לקוות כי אני ממש ממש לא יודעת אם זה יעזור, הפסיכולוג הזה גם נורא יקר ככה שזה גם בעיה ללכת אליו. מצטערת על המכתב הארוך....

דפוקה!!!

New member
מכתב ארוך?!

את צריכה לראות את המכתבים שלי...גם אני די חדשה פה,היי! את יכולה לספר לי קצת יותר בהזדמנות? תחזיקי מעמד!
הדפוקה שאוהבת את כולם, כולל אותך!

לשירני ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo13.gif

ברוכה הבאה לפורום פה תמצאי הרבה תמיכה מאנשים שמתמודדים עם בעיות וחולקים את נסיונם זה עם זה.מקוה שנעזור אפילו קצת. שלך חנה גונן

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
שלום לך וברוכה הבאה לפורום ../images/Emo20.gif

נשמע שקשה לך באמת. טיפול לא יכול לעזור, אלא אם את מחליטה לשתף פעולה, וזה אומר קודם כל לדבר... כי זה לא קסם (=יושבים מול פסיכולוג ומרגישים יותר טוב) אלא זו עבודה קשה שאת עושה עם המטפל שלך מתוך מוטיבציה לשפר את מצבך ולשנות דברים. ולשנות בדרך כלל די קשה וכואב, כי חייבים לוותר על הרע המוכר, למען משהו לא ידוע שנקרא "יותר טוב"... אז בהמון הצלחה לך!

Shirari

New member
-

היי, כרגע הבעיה שלי היא לא מדבר, כי כן דיברתי עם הפסיכולוג היום, אבל הקטע הוא שהוא בעצמו אמר שאין משהו שיכול לפתור את זה, הוא גם רוצה לתת לי תרופות ואני לא רוצה לקחת כי פעם לקחתי וגם כשלא רציתי והם עשו לי תופעות לוואי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
משהו לא ברור

איך הוא יודע שאי אפשר לפתור את הדבר הזה אם מעולם לא נפתחת ולא סיפרת דברים?

Shirari

New member
ססיפרתי לו ודיברתי איתו

סיפרתי לו ודיברתי איתו, הייתה לנו פגישה אחת, אתמול. יש לי פחדים מכל הנושא של המוות, ככה שגם אני חושבת שאי אפשר לפתור את זה, כי זה משהו שקיים, ומשהו שיגיע, בכל מקרה, אבל הוא אמר שהוא ינסה לעזור לי להפחית את הפחדים, שאני אוכל לתפקד. יש לי בכלל בעיה עם איך שאני מרגישה עם עצמי, שאני לא מבינה את ההרגשות ואיך בכלל הכל קיים.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
זה כבר נשמע אחרת...

נשמע שאת כן מדברת ועל זה כל הכבוד, כי זה דורש אומץ ובכלל לא קל. מקווה מאוד שהוא יוכל לעזור לך לעשות עבודה על עצמך, כדי שתוכלי לשפר את הרגשתך בסופו של דבר. הוא נותן לך כלים ואת משתמשת בהם ... אך יש לי הרגשה שאת בנקודה שיש לך דווקא רצון לנסות, לא ככה? בכל מקרה, בהמון הצלחה לך!
וכאן יש קבוצה של אנשים שתומכים אחד בשני, כך שזה, אני מקווה יהיה לך למקור התחזקות נוסף.

למעלה