היי אני חדשה ואני צריכה עזרה

היי אני חדשה ואני צריכה עזרה../images/Emo201.gif

שיחקתי עם המחשב ונכנסתי לכמה מקומות שלא הייתי צריכה להיכנס אליהם ונראה לי מחקתי בטעות את השמע במחשב יענו הקולות...אין קולות בכלל!! אפילו הרקמול הקטן ליד השעון נעלם! כשאני מנסה להשמיע מוזיקה מופיעה לי משהו... בקשה תזרו לי!!!!!!!!!!!!!!!!

uriler

New member
במאמרי פורום

"תוכנה חומרה" (קישור בצד שמאל), תחת חומרה, יש מדריך להתקנת כרטיס קול. קראי ויישמי, ממש לא סיפור. בצלחה.

אממ החברה של כרטיס הקול זה

NVIDIA אני מנסה להתקין את התוכנה ומופיעה לי שגיאה או משהו מה זה? אולי עשיתי משהו לא נכון

Li0R21

New member
לא...

nvidia היא החברה של כרטיס המסך.... בדקי בעזרת תוכנה (ex:everst) מה החברה והדגם של כרטיס הקול שלך ונוכל לעזור לך...

האהאההא איזו מפגרת אני האהאהאא

רואים שאני לא יודעת כלום על מחשבים.... עשיתי כמו שכתוב במאמר... זה נכון מה שעשיתתי?

sb21

New member
בעקרון כן.

אבל עדיף שתכסי לדף הבא של החברה, ובתיבת החיפוש העליונה הקלידי את הנתון שמתחיל ב"GA" בMotherboard name בתוכנה.

וואי אני לא מצליחה להתקין

יותר לא יודעת להתקין! אני מורידה מהחברה את מה שאני אמורה להויד... ואז אני ניסיתי להתקין את התוכנה ונפתחה לי איזה תוכנית שאין לי מושג מה עושים אחרי זה! למישהו יש מושג? לא נאה לי אבל בכל זאת

Li0R21

New member
כנסי

תרשמי לי את הדגם של כרטיס הקול והחברה שלו ואני אעזור לך במציאת הדרייבר המתאים...

Li0R21

New member
של כרטיס הקול לא של הלוח

למרות שהוא משולב חפשי תחת multimedia

SomeOne7

New member
גם לי קרו כל מיני דברים כאלה

הדברים שפתרו את הבעיה: פעם אחת סתם רסטרט למחשב. פעם אחת חשבתי שאין מוסיקה אבל הייתי צריך להגביר את הווליום בתוכנה עצמה של המדיה פלייר. פעם אחת כרטיס הקול נדפק
אז אבא שלי הביא לי אחר היה אתגר להתקין אותו. אפשרי שפשוט גם הדריבר (או שאני לא יודע את השם) רק כבוי וצריך להחליף לenable.

למעלה