היי אני בבקשה צריכה עזרה דחוףף!

coolgirl16

New member
היי אני בבקשה צריכה עזרה דחוףף!

תראו.. אני תמיד התעניינתי בסיגריות מאז ומתמיד! אז החלטתי לנסות.. אני בת 15 וכל חברותי גם כן מעשנות אז ניסיתי ואחרי כמה שאכטות התחלתי להרגיש סחרחורת... לא ייחסתי לזה חשיבות... היום יצאתי למרפסת ועישנתי סיגריה (אגב.. אני מעשנת אל אמ לייט) ושוב הרגשתי סחרחורת האם זה נורמלי בתחילת כל תהליך של עישון? בבקשה תענו לי ותודה רבה:)

גרא.

New member
coolgirl16,כאחד שאינו מעשן,אין לי

מושג מה היא ההרגשה של מעשן מתחיל..יש לי הרבה יותר מידע וידע,על נזקי העישון ולמה הוא גורם, אבל את זה את לבטח מלא מעונינת לשמוע. כי מאז ומתמיד התענינת בסיגריות, ואת רוצה להתחיל בכך בגלל שכל חברותייך מעשנות. הבעייה, כפי שעוד תרגישי בהמשך חייך, אם וכאשר תתחילי לעשן, היא ההתמכרות לסיגריות..מה שמתחיל בסקרנות גרידא, ורצון להיות כמו כולם, הופך די מהר למצב בו אינך יכולה לתפקד בלעדי העישון..ההנאה כבר נעלמה ואיננה,רק הצורך לספק את דרישת הגוף לניקוטין, הוא מה שקובע.. כדאי שתקראי את המאמר המצ"ב.

יש אנשים מסוימים שפשוט לא

יכולים לעשן, את אחת מהן. אני יודעת מה את מרגישה כי גם אני בפעמים היחידות שניסיתי לעשן כשהייתי בכיתה ט' גרמו לי לאותן תופעות. אם זכרוני לא מטעה אותי אני זוכרת שלפני כמה שנים גילו מדענים שיש לחלק קטן מאוד מהאוכלוסיה בעולם הורמון בגוף שגורם לגוף לדחות את הניקוטין והדחייה מלווה בסחרחחורות ו/בחילה. אולי את לא חושבת כך עכשיו כי את רוצה להיות אחת המחבר'ה אבל עוד כמה שנים אולי תחשבי שזה יצא לטובה שאת לא יכולה לעשן

זה "נורמלי"

משום שזה קורה להרבה אנשים כשהם מעשנים בפעם הראשונה או לאחר הרבה זמן שלא עישנו אני התחלתי לעשן קצת לפנייך, סתם בגלל שרציתי לנסות. הכנסתי את עצמי לבור שלא רציתי לךהיות בו. כלכלית, זה די מרושש הגיינית, את כולם מריחה כמו גוש אפר בכל מקום בו את עוברת בריאותית.. אני לא חושבת שאני צריכה לספר לך... אחרי הרבה עצבים הצלחתי פחות או יותר להפסיק עם ההפרזה.. אני מכירה אנשים שנזכרו שנים אחריי ופשוט לא מצליחים להפסיק... תחשבי פעמיים אם בא לך להכנס לסגריות...

למעלה