הייתם מסכימים לשלם שנה שלמה מראש לקב' טיפולית

Badolinna

New member
הייתם מסכימים לשלם שנה שלמה מראש לקב' טיפולית

פניתי לכמה קב' טיפוליות. מעבר לזה שהסכומים שונים מאוד זה מזה, יש מקומות שמבקשים תשלום מראש (בצ'קים דחויים) לכל חודשי הטיפול (=חודשי שנת הלימודים) כדי להבטיח שאנו "מחויבים לתהליך".

הייתם מסכימים לכך?
ואב, אשמח לשמוע ממי שהתנסה מה טווח המחירים ה"ממוצע". כי אנחנו מוצאים שיש ממש הבדל בין התמחורים השונים...

הבן שלי היה בעבר ב2 קבוצות כישורים חברתיים

הוא יכל להגיע בפעם הראשונה בלי התחייבות. בקבוצה הראשונה נשאר ובשניה לא, פרש אחרי פעם אחת כי הילדים לא מצאו חן בעיניו...
אני לא הייתי מתחייבת.

Badolinna

New member
אני מצד אחד מבינה את הצורך לכך שהורים יתחייבו

אחרת מקב' קטנה של 5, שניים יכולים לעזוב ו"הלכה הקבוצה" (וזה גם הורס לשאר הילדים שנשארו).

מצד שני, זו בעיה

3תיתי

New member
לא ככה סתם

קודם כל, חודש ראשון, נסיון,(בתשלום, אבל נסיון) ורק אם יתאים, משלמים לשאר החודשים, תוך חתימת חוזה לגבי ביטול תשלומים, כלומר נגיד חודש הודעה מראש, נראה לי פייר וסביר, שממאי אסור לבטל, אלא מסיבות מסויימות, גם נראה סביר. סיבות מסויימות יכולות להיות מעבר מקום מגורים, מחלה. מחוייבות לא יכולה להיות רק של הצד שלך. אם לא מסכימים, אל תהיי מחוייבת לתהליך ושיחפשו פראייר מחוייב אחר.

חני ב

New member
יכול להיות שכן ורק אם

קבלתי המלצות מאד חמות על המטפל.

Gali112

New member
אנחנו נמצאים בקבוצה כזו

משלמים כל חודש מראש לאותו החודש. עלות לחודש 600 ש"ח
ופגישת הדרכת הורים 220 ש"ח . תהליכים של רכישת כישורים חברתיים הם ארוכים מאוד כך שחשובה המחוייבות שלכם לטווח ארוך מצד שני צריך להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק שאכן הילד נתרם וזה תלוי בהמון גורמים - אישיות המטפל, מאפיינים של הילדים האחרים בקבוצה ושל הילד עצמו כך שלהתחייב מראש נראה לי דרישה לא מקצועית כי המטפל מצידו לא יכול באמת להבטיח שהתהליך יתאים לכל ילד בקבוצה לטווח ארוך

Badolinna

New member
זו קב' עם מנחה אחד או שניים? זה לא מהיקרים

ממה שביררתי עד כה (אבל כל אלה שביררתי יש 2 מנחי קבוצה)

על תשלום מראש - אמנם לא לסוג כזה של שירות

לפני שנים ספורות נדרשתי לשלם לנטורפיל עלות מלאה מראש של טיפול בלייזר. מה שאומר לפחות 10 טיפולים.
אחרי 4 טיפולים נטורפיל פשטו את הרגל, והכסף שלי כמובן ירד לטמיון.

ממש ממש לא.

ואם אני מחוייבת לתהליך, אבל התהליך גרוע?

התחייבות ל3 חודשים, נניח, אני מבינה.
אם הם מאמינים בתהליך, אם הם מאמינים שתועילו ממנו אז למה דרישה כזו כובלת ודרקונית?

למעלה