הייתם לוקחים את עצמכם וילדים להופעה בת 3 שעות

3תיתי

New member
הייתם לוקחים את עצמכם וילדים להופעה בת 3 שעות

מכל סוג שהוא? בערב?

kramerkaren

New member
תלוי איזה ואיפה

בפארק, בערב קיצי, אם לא מתחיל מאוחר מידי, של מישהו שהם מתחברים אליו - כן. באולם - ממש לא.

lavendula

New member
עדיף מקום שאפשר לקום ולזוז

קשה לשבת באולם סגור, ללא יכולת לקום מהכיסא, במשך 3 שעות. גם למבוגר.

kramerkaren

New member
לילדים שלי 3 שעות באולם זה too much

בחוץ יש אווירה נינוחה יותר. אפשר לקום, להסתובב, לחלץ רגליים. אולם זה קלאוסטרופובי יותר.
גם אחרי סרט של שעתיים הם מתחילים לזוז בכסאות ולהתפתל. הופעה תהיה להם יותר קשה. (אני מדברת על גיל 12 ו- 9)

3תיתי

New member
אני לא רואה את עצמי בסרט של שלוש שעות.

אלא אם כן, הכיסא הופך למיטה.

kramerkaren

New member

Amyrlin Seat

New member
כעיקרון מעדיפה שלא

(הילדים בני 4 ו- 8) אבל מאחר ועשיתי פאשלה ממש נוראית עם הכרטיסים של Lion King כנראה שלא תהיה ברירה אלא לקחת אותם להופעת ערב (היה מתוכנן הופעה של צהריים), מקווה שהם יהנו והעייפות לא תהרוס להם, הכרטיסים האלו הרבה יותר מדי יקרים בשביל שהחוויה לא תהיה מעולה.

ו י ק י 3

New member
lion king (בברודווי..?) מדהים!

הם יהיו מרותקים..הפקה מושקעת זה בלשון המעטה.
תהנו!

Amyrlin Seat

New member
כן בברודווי אנחנו מחכים כבר הרבה זמן

שהקטן יהיה בגיל שאפשר לקחת, מקווה שהוא יצליח להינות גם מהופעת ערב (המחזה הה ארוך במיוחד).

גילור

New member
ודאי! כמובן תלוי בגיל. את בת ה- 11 שלי

לקחתי כבר בגיל 9 כי היא אוהבת מופעים ויושבת נהדר את כל פרק הזמן.
את האמצעי טרם לקחתי. קצת קטן מדי.

recordion

New member
תלוי בגיל, בילד ובנושא

הילדים ממש נהנו מ"קזבלן" בחודש שעבר (11 ו-14). רוצים ללכת עוד פעם. בהזדמנות אקח אותם ל"שלמה המלך ושלמי הסנדלר". הבן כבר ראה פעם, הבת אז היתה צעירה מדי.

בגיל צעיר יותר (הוא מגיל 8, היא מגיל 6) הם ליוו אותי למפגשי שירה בציבור של זמרשת (בצהרי יום שישי, לא בערב). לא שרו הרבה, חלק מהזמן שיחקו בחוץ, אבל שרו את השירים שהכירו. פעם הבת הצליחה להצחיק אולם שלם "את השיר הזה יש לנו בגן!". הבן בגיל 10 גם ליווה אותי למפגשי שירה בציבור בערב. כל זה חלף ברגע שהוא הפך למעריץ של אייל גולן והיא למעריצה של שרית חדד. מתים שאקח אותם להופעות של אלו ואני לא יכולה לסבול את הסגנון.

לא רואה בעיה לקחת בערב, אם למחרת אין בית ספר ואפשר לישון קצת יותר מאוחר. כמובן ברגע שהם מצליחים להשאר ערים ולא נרדמים בערך בתחילת ההופעה...

ואני מאוד אוהבת ללכת עם הילדים שלי למופעים.

r i n i

New member
בעיקרון ממש כן, אבל זה תלוי בילד

בגיל שלו וביכולת .

lavendula

New member
הצעירה כבר הייתה איתי בכמה וכמה הופעות

התחילה בגיל 11, נדמה לי.
אם זה מופע שמעניין אותה, אין שום בעיה.

חני ב

New member
תלוי בגיל הילד

את הבת שלי כן. תלוי גם לאיזו הופעה. יש הופעות שאיני רוצה שיגמרו.

למעלה