הייתי רוצה לשמוע דעות של חברי הפורו

doorlock

New member
הייתי רוצה לשמוע דעות של חברי הפורו

על האתר של מנעולים דגיטליים. הייתי רוצה לשמוע את דעתכם על הרעיון, על צורת ההגשה על רמת ההבנה של המוצר אחרי גלישה לאתר ובכלל הצעות איך "לייצר" יחסי ציבור ואיך לפרסם בדרך היעילה והזולה ביותר. בתודה מראש לחברי הפורום.... www.doorlock.co.il

copyarter

New member
כמה דברים

1. התמונה בעמוד הבית מזעזעת. הילדה המסכנה, על פניה המחוקים, זרועותיה חסרות כפות הידיים, רגליה המעוותות והגפרוריות, וכף הרגל המשולשת (בלתי אפשרית מבחינה אנטומית), נראית חולה במחלה קשה וסופנית. 2. המחיצה "אודותינו" לא מספרת אודותיכם. 3. ה"כתבות" מצויינות.

רעיון יפה מאוד

אני מצטרף להערה לגבי התמונה. להחליף ומהר. גם אין קשר אינטואיטיבי של התמונה למוצר. רק לאחר מחשבה ארוכה ניתן למצור קשר. מעבר לעובדה שהילדה המסכנה נראית חולה. אני בכלל חושב שקהל יעד ראשון צריך להיות עסקים. כמובן אם המוצר תומך במספר רב של משתמשים. אז גם התמונה צריכה לפנות לקהל זה. הייתי גם משאיר מקום ליותר טקסט בדף הבית שנותן תיאור ראשוני אודות המוצר. במצב הנוכחי האתר לא כל כך מזמין להמשיך ולגלוש. זה מאוד פשוט. את תקצירי המאמרים יש לזרוק לדף הבית. רעיון למשפט שיווק: חזרת מאוחר מארוחת הצהריים והמזכירה כבר הלכה הביתה ונעלה את המשרד כשהמפתחות שלך בפנים? פיטרת עובדים ואתה לא יודע אם הספיקו לשכפל מפתחות?

למעלה