הייתי מעוניינת בתגובה

efi s

New member
הייתי מעוניינת בתגובה

רכשתי לאחרונה מצלמת HP945 5.3mp דיגיטלית האם מישהו מכיר את המודל(בתקווה שלא טעיתי)? אני מנסה ללמוד אותה- בעיקר צילום מקרו-השימושים שלי הם בעיקר לצורך הדפסה איכותית בגדלי A3 ויותר (לעבודות גרפיקה) הייתי מעוניינת לדעת אם נמצא כאן בפורום שיש לו ניסיון במצלמות HP תודה

LazyGecko

New member
מצלמות HP

תראי, קודם כל תתחדשי. מצלמות HP פונות לקהל הצלמים המזדמנים, כלומר, אנשים שרוצים מצלמה כדי לצלם פה ושם אירועים וטיולים ולא מתעניינים בצילום או צריכים איכות ברמת דפוס. ולכן מצלמות HP הם מאוד זולות, ולא הכי מוצלחות בעולם מבחינת איכות תמונה. אם את מחפשת מצלמה שתתן לך תוצאות ברמה גבוהה לצורכי גרפיקה אז את צריכה להשקיע הרבה יותר ולקנות מצלמה בכמה רמות יותר טובה. אם הכוונה שלך ב"עבודות" זה עבודות בקורס גרפיקה אז זה בסדר אבל אם את מתכוונת לעבודות שהולכות לדפוס, אז HP תתן לך תוצאות לא מספקות למטרה זו. ספרי לנו מה מטרת המצלמה ומה את רוצה לצלם ובאיזה תנאים ונוכל לעזור יותר.

efi s

New member
תודה

קודם כל המצלמה היא 5.3 MP -כלומר שהינה די מספקת ברמת הצילום, כך שאני לא בטוחה להכללה שהנחת (ואני לא מזלזלת). מטרת המצלמה היא בכללי לשמש לי ככלי במסגרת לימודי (לא בקורס "גרפיקה") אני מודעת שלא מדובר במצלמת קנון, ניקון או מינולטה, השאלה היא האם עלי לוותר על המאמץ הצילום עימה (ואני אומרת זאת באכזבה משום שניתנה לי במתנה...ונכון למצבי כיום אין באפשרותי לרכוש מצלמה יוקרתית) ותודה שוב על ההיענות

LazyGecko

New member
חס וחלילה לוותר

Never say never. עם קצת לימוד תוכלי לקבל תוצאות טובות גם מה-HP. השאלה המקורית שלך קצת כללית מידי, ה HP היא מצלמה כמו שאר המצלמות. אם יש לך שאלה שקשורה לצילום נשמח לעזור לך.

למעלה