הייתי כזה טיפש תמכתי בכל דרישה של עבאס מנסור וכ"כ רציתי שיהיה לערבי ישראל טוב וירגישו חלק

איציק5111

Well-known member
וכל הזמן הזה אמרתי לעצמי בטח חמאס מתפוצץ מקינאה לראות את ערבי ישראל חלק מישראל שותפים מלאים משגשגים ונהנים לחיות במדינה היהודית.....

עד שהגיעו פרעות וליל הבדולח 2021 ופשוט הרסו את כל החלום הזה והחזירו אותנו למציאות...

את ערבי ישראל לא מעניין כסף והם לא מרגישים מקופחים והם לא חלק מהמדינה הזאת...

ערבי ישראל מרגישים חלק מערבי יו"ש ועזה,מה שמעניין אותם זה רק מה שהיה ב48 והנאכבה...ולא טוב להם לחיות לצד יהודים ובתי כנסת מפריעים להם ודגל ישראל מפריע להם וחגי ישראל מפריעים להם וכל מה שיהודי מציק להם

AVIKO13

Well-known member
וכל הזמן הזה אמרתי לעצמי בטח חמאס מתפוצץ מקינאה לראות את ערבי ישראל חלק מישראל שותפים מלאים משגשגים ונהנים לחיות במדינה היהודית.....

עד שהגיעו פרעות וליל הבדולח 2021 ופשוט הרסו את כל החלום הזה והחזירו אותנו למציאות...

ערבי ישראל מרגישים חלק מערבי יו"ש ועזה,מה שמעניין אותם זה רק מה שהיה ב48 והנאכבה...ולא טוב להם לחיות לצד יהודים ובתי כנסת מפריעים להם ודגל ישראל מפריע להם וחגי ישראל מפריעים להם וכל מה שיהודי מציק להם
אולי בכלל מי שאשם במהומות מאחורי הקלעים אלה ארגוני הפשע הערביים ?

אחרי תקופה ארוכה של חופש לפעול שקיבלו מהממשלה
אילו מנסור עבאס היה נכנס לממשלה היו נכנסים בהם ביתר שאת.

איציק5111

Well-known member
אולי בכלל מי שאשם במהומות מאחורי הקלעים אלה ארגוני הפשע הערביים ?

אחרי תקופה ארוכה של חופש לפעול שקיבלו מהממשלה
אילו מנסור עבאס היה נכנס לממשלה היו נכנסים בהם ביתר שאת.
נו באמת מה אתה קונה את השטויות והשקרים האלה?

ואם פשע אז הם פתאום עשו הסבה ללאומני?

שהיו פושעים לא ראינו אותם שורפים מסגדים,בתי כנסת הם שורפים

AVIKO13

Well-known member
נו באמת מה אתה קונה את השטויות והשקרים האלה?

ואם פשע אז הם פתאום עשו הסבה ללאומני?

שהיו פושעים לא ראינו אותם שורפים מסגדים,בתי כנסת הם שורפים
אני לא קונה
חשבתי בעצמי על כזו אפשרות.

סליחה על ההפרעה איציק, אבל תרשה לי לא להאמין לכל מה שאתה אומר :sneaky:
פשוט זה לא מתחבר לי קיצוניות שכזו מצד לצד. אני רואה את כל מה שקורה ורואה את ההקצנה - אבל מי שמדבר כמו כהניסט כמעט כל הזמן - קשה לי להאמין שהיה עד לא מזמן בצד השני...

איציק5111

Well-known member
פשוט זה לא מתחבר לי קיצוניות שכזו מצד לצד. אני רואה את כל מה שקורה ורואה את ההקצנה - אבל מי שמדבר כמו כהניסט כמעט כל הזמן - קשה לי להאמין שהיה עד לא מזמן בצד השני...
אל תאמין זה לא אכפת לי

evglev1

Well-known member
מנהל
אז תדפדף בפורום, איציק כתב נגד הימין הגזעני שבנט, סער, ליברמן ושקד נאצים ושקד מסכסכת בין יהודים לערבים ולפני הבחירות טען שהוא מתלבט בין מר"צ לרשימה המשותפת ויצא נגד מנסור עבאס שפירק את המשותפת.

איציק5111

Well-known member
אז תדפדף בפורום, איציק כתב נגד הימין הגזעני שבנט, סער, ליברמן ושקד נאצים ושקד מסכסכת בין יהודים לערבים ולפני הבחירות טען שהוא מתלבט בין מר"צ לרשימה המשותפת ויצא נגד מנסור עבאס שפירק את המשותפת.
לבנט שקד וסער רוב הסיכויים שאני לא יצביע...אותם אני לא אוהב.

אני יחזור לבית שלי הליכוד...

בבקשה אל תזכיר לי מה כתבתי זה מביך

evglev1

Well-known member
מנהל
וגם ציפי לבני כשהיה דיבורים על נסיגה מרמת הגולן, ציפי לבני אמרה שלדעתה במשאל עם שיכריע בסוגיה צריך להיות רוב יהודי ואחר כך כשהקימה את התנועה חתמה על הסכם עודפים עם מר"צ ויצאה בחריפות נגד חוק הלאום ותמכה בבכך שקק"ל תמכור אדמות לערבים. כך ששינוי מן הקצה אל הקצה בהחלט אפשרי.

ברור שלא אכפת לך - אתה בסה"כ מדקלם את מה שהחרא הקטן מבלפור אמר לך עוד מקבל על זה תשלום... - מה רע?

רוב הזמן נח

Well-known member
זה בסדר. כשהייתי ילד והיה את הסכם השלום עם ירדן ואוסלו, גם הייתי באותו מצב

למעלה