הייתי היום אצל העובד הסוציאלי...

1ט ל י

New member
הייתי היום אצל העובד הסוציאלי...

3 אוטובוסים, הליכה ברגל בשמש, והגעתי 45 דקות מוקדם מידי... העובד הסוציאלי ניסה לעזור לי, אבל אין יותר מידי שהוא יכול לעשות... קבענו אצל הרופא המחוזי ביום חמישי בבוקר, ואז אולי אני אדע מה אני עושה עם כמה מהדברים... העניין העיקרי על הפרק- חופשת מחלה בתשלום... בתקווה שאי פעם אוכל לחזור ללמוד (כבר איבדתי תקווה לזה), והנושא השני, מה עושים עם הפרעות הקשב וריכוז שלי? זה נושא מתוסבך, ולא עירבתי אתכם בתהליך מספיק. אם זה מעניין אתכם, אני אפרט... אין לי כוח לכל התהליכים האלו.... אבל גם אין לי כסף, אז אין לי ברירה.
 
שאנחנו לא נרצה לשמוע?

מה קרה לך... קבלי
גדול ועוטף, וספרי לנו עוד קצת- גם על מה ציפית מהפגישה איתו, מה את מצפה לעזרה עם בעיות הקשב והריכוז, ומה אנחנו יכולים לעזור לך... חיה
 

1ט ל י

New member
אז אני אפרט...

כמו שכבר סיפרתי בעבר, יש לי לופוס. בילדות היו לי בעיות למידה, אבל לא משהו רציני, לא הפרעות קשב, ובטח לא ברמה של עכשיו. אני נכת צה"ל, בגלל הלופוס, והפיברומיאלגיה היא חלק מהלופוס שלי. כשהגשתי בינואר האחרון תביעה על הפיברומיאלגיה למשרד הביטחון, כללתי את הפרעות הקשב בין הסימנים. אני רוצה ללהזכיר שאובחנתי לאחרונה כבעלת ADHD, וכפי שציינתי, כנראה שלא היה לי לפני שחליתי, ואני מקבלת ריטלין, שעוזר חלקית... בוועדה לא ראו את הפרעות הקשב כחלק מהמחלה שלי, וגם כתבו את זה בפרוטוקול. כשהייתי אצל הראומטולוגית, שאלתי אותה לגביי זה, והיא אמרה שבהחלט יתכן שזה בגלל הלופוס, זו פגיעה ידועה. ועכשיו לא נותנים לי לתבוע שוב, כי כבר תבעתי על זה... מה אני רוצה מהם? א. אחוזים. ב. ריטלין. ג. סיוע בהתמודדות עם המצב (יש מקומות שמתמחים בלתת כלים). אז ביום חמישי אני צריכה לברר מה אני אמורה לעשות בנדון.
 

rr47

New member
../images/Emo24.gifלטלי בהצלחה והרבה בריאות../images/Emo24.gif

 

עסיס1

New member
היי טלי יקירתי../images/Emo24.gif

מאחלת לך המון הצלחה ועם הסבלנות באה התוצאה אז המון
 

טליה 18

New member
ברור שזה מעניין!בשביל מה אנחנו פה??

שולחת לך המון המון חיבוקים וחיזוקים!!
 

1ט ל י

New member
תודה על ההתעניינות כולכן../images/Emo13.gif

מסתבר שיש לי אפשרות לערער, ביום חמישי אני אטפל בזה אצל הרופא המחוזי. אין לי מה להפסיד.... למען האמת, המאבק הזה מחזיק אותי באופן הזוי. לא רק על הADD, אלא בכלל על ההכרה בנכויות שלי. יש לי הרבה לעשות, זה לא יגמר בזמן הקרוב, וזה מעסיק אותי. אחרי הכל, אין לי בעל/בן זוג או ילדים, אין לי מישהו או משהו לקום בשבילו, ולמען האמת, כרגע, זה מתאים לי, מפני שאין לי כוחות אל אף אחד מלבדי. אני משקיעה את האנרגיות שלי בעצמי, ורק אם בא לי, אני מוציאה את האף החוצה. זה לא שאני יושבת כל היום וחושבת על מר גורלי. אני מעסיקה את עצמי רוב הזמן, אבל אין לי אחריות מלבד התביעות האלו. אני מפחדת מהעולם האמיתי.
 

ש י ק מ ה

New member
בקר טוב לכולם, ולך טלי גם.

גם לי יש ADHD + כל הוספות מלבד לופוס. הראומטולוג שלי ד"ר חרץ אומר שהפיברו והפרעת הקשב הולכות יחד יד ביד. אני כבר מזמן חשבתי כך בשל הדימיון הרב בתסמינים. אני מקבלת קונצרטה. מעניין מאד מה שסיפרת על הבקשה שלך להכרה. מאד אשמח לדעת מה עשית עד כה למי פנית ומה בעצם את מנסה להשיג. אשמח מאד אם תספרי, ואם זה חושפני מידי לטעמך בפורום אשמח אם תיצרי איתי קשר אישי. אבל אני חושבת שמאד חשוב שעל כולם לדעת, זה מאד מלמד מה היו חויותיו של האחר. יום נעים שיקמה
 

1ט ל י

New member
היי...

אני מוכרת כנכת צה"ל על לופוס, וה ADHD שלי הוא בגלל הלופוס (והלופוס בגלל הצבא), ולכן יש לי אפשרות לתבוע.... בכלל לא בטוח שאוכל לקבל אחוזים, אבל אני כן אוכל לקבל טיפול.
 

1ט ל י

New member
אז הייתי אצל הרופא המחוזי

והוא אישר לי חופשת מחלה עד לסוף אוקטובר. הוא הסביר לי מה לעשות בשביל לקבל ריטלין, ואחוזים אני לא אקבל, אבל עזרה כן. אין לי כוחות, אבל גם אין לי ברירה... הוא נתן לי כל מיני הפניות שהייתי צריכה, ואמר לי מה לעשות ואיך, והיה ממש נחמד אליי. אני עדיין לא רגועה, אבל לפחות יש התקדמות
 
סך הכל- נשמע טוב,

נשמע שהרופא מבין ומנסה לעזור, ושקיבלת את מה שהיה לך מאוד חשוב. ושאלה- את עדיין בשרות סדיר? חיה
 

1ט ל י

New member
אני כבר לא בשירות סדיר

אני בת 25. ברגע שהתגלה אתלי הלופוס (מרץ 2002), החלו תהליכים להעפתי מהצבא... אני נכת צה"ל. הכוונה ב"חופשת מחלה", זה שהצבא מכיר בכך שעקב מחלתי המוכרת, אני לא יכולה לתפקד, ולכן לא יכולה להשתכר למחייתי, אז הם יתנו לי משכורת, ולי אסור לעבוד (לא שאני מסוגלת...)
 

עסיס1

New member
שמחה בישבילך ../images/Emo6.gif

שולחת לך המון
והמון הצלחה בהמשך מכל הלב
 
למעלה