הייתי היום אצל אורתופד.

1ט ל י

New member
תודה../images/Emo13.gif

החיזוקים של כולכם מאד עוזרים לי. יש מצב שיעבירו אותי לביטוח לאומי עקב ועדת ברודט, ואז לא תהיה לי בכלל הנוחיות שבמשהב"ט... אז בינתיים אני אהנה ממה שיש, ואעבוד על עניין החרטות. גם מהראומטולוגית ביקשתי היום מה שהייתי צריכה, אבל אותה אני מכירה כבר שנה....

hopeFor

New member
באותו עניין: תחזיקו לי אצבעות

היום (2.8) ב-12 בצהרים יש לי תור אצל האורטופד. אני כבר יודעת מראש שהוא יגי שאין בעייה, ויקטין את מה שרואה ב-CT ואת מה שהרופא שלי אמר. כל מה שהוא צריך לעשות זה לשלוח אותי לנוירוכירורג וברור לי שהוא לא ירצה.... אז תחזיקו לי אצבעות שאצליח לעמוד על שלי כמו טלי, ובלי לבכות....

1ט ל י

New member
בהצלחה

מחזיקה לך אצבעות. הוא יודע שיש לך גם פיברו'? למה שהוא לא יפנה אותך לנוירכירורג? מה האינטרס שלו?

hopeFor

New member
חזרתי מהאורטופד.

טלי - זה עזר. כנראה.... הוא אמר כמובן שאין צורך בנוירוכירורג. אבל כתב מכתב יפה מאוד על זה שיש לי בְּלֳטים ב-3 מפגשי חוליות + לחץ שלהן על העצבים של הרגל + שינויים ארטריטיים במפגש של עמוד השידרה והאגן (לא יודעת מה זה). המליץ על פיזיוטרפיה, ירידה במשקל (יש לי עודף של 15 קילו בערך.... מהקורטיזונים שדחף הרופא הקודם האידיוט) רצה לתת לי וולטרנים למינהם אבל אני אלרגית.... השתעשע מהתיאור שלי על התוצאה של המפגש שלי עם וולטרן. זהו. כן, מודע שיש לי פיברומיאלגיה ולכן ציין שזה לא קשור לפיברו. מישהו יודע אם מכתב כזה ממנו יכול לעזור לי בוועדה של מל"ל? המכתב בכתב יד (כבר מזמן יש לי חשד שהוא לא יודע להקליד...) זהו. מקווה שהרופא שלי לא בחופש ואז בשבוע הבא יסביר לי במילים רגילות מה קורה שם. בינתיים יש לי כאב-תחת-מלכותי ... סליחה על הביטוי אבל למרות שזה ציטוט מסרט - זה בדיוק מה שזה. לפעמים קרובות מצטרפת רגל שמאל.... נקווה לטוב.
קרירה ויבשה

1ט ל י

New member
הופ...

המכתב בהחלט יכול לעזור לך עם המל"ל. בעיות בגב עם ממצאים אובייקטיביים אמורות לזכות אותך באחוזים אני בטוחה שהיית מותרת על בעיות הגב, אבל זה מה יש, וצריך להפיק מהזה תועלת אם רק אפשר

hopeFor

New member
../images/Emo51.gif מותק

כפי שאמר - אם יש שלפחות יעזור. ועכשיו קראתי איפשהו בפורום שגם גמישות יתר מזכה יש לי מכתב כזה מהראומטולוג ... דווקא מזה הגרוע שהתייחס בזלזול ואפילו לא יזם בדיקת פיברו (כי הרופא האידיוט הקודם שלי לא כתב!) אז אולי גם זה משהו. נראה בינתיים מפחדת לאללה מכל קטע המל"ל אני צריכה שמישהו ישב איתי, יקח אותי לצלם, יגי לי מה לכתוב, ו...... יכריח אותי לעשות את זה. אוףףףףףףףףףףף אז כרגיל כשאין לי חשק לכלום אני הולכת לישון, ודי. אז אני למיטה בתקווה לישון להת' אח"כ
לכולם/ן

1ט ל י

New member
עקרונית אני יכולה לעזור לך.

אם את מעוניינת- שלחי מסר.

hopeFor

New member
../images/Emo51.gifיקירות

יאללה, תעשו תורנות מתי אתן מתנחלות אצלי ולוקחות אותי ביד

rr47

New member
להופ

|בראש ובראשונה תרגישי טוב . כל מכתב על מצב בריאותיך יכול בהחלט לעזור בפניה למל"ל לכול בעיה שאת פונה לרופא מקצועי או לא מקצועי תבקשי מכתב מפורט ממה את סובלת, כמובן וכול מכתב תצלמי שיהיה לך העתק, בהצלחה מכל ה-
רחלי

hopeFor

New member
rr../images/Emo51.gif אבל....../images/Emo4.gif

זו בדיוק הבעייה
את זה אני יודעת ואם זה היה אצל מישהו אחר - כבר מזמן הייתי עושה את זה איתו/ה יש לי מכתבים ממליון רופאים, אבל.... דוגמה: לפני כשנה וחצי, עוד אני בטיפולו (אם אפשר לקרוא לזה כך) של רופא קודם שלא יודע מה זה פיברו' נוצר חשד לדלקת פרקים. כולן כאן מכירות את השלב. האידיוט לא רוצה לתת לי בדיקות בזמן שהיד נפוחה. ריבים, צרחות, מלא דמעות: "את היסטרית" אומר הטיפש "תמצאי חבר שיעשה לך טוב למטה והכל יהיה לך טוב". בסוף אחרי שגם 2 אחיות ומנהלת המרפאה צרחו עליו בסגנון: "מה הבעייה שלך, אתה לא יודע הכל, מה איכפת לך לשלוח אותה לראומטולוג?" הסכים. חיכיתי 5 (חמישה) חודשים, הגעתי לד"ר שיפטר (לא ללכת אליו) עם מכתב אנמי שפחות או יותר אומר: יש לה כאבים בירך בברך וביד, אין לה דלקת פרקים אבל תבדוק..... משהו בסגנון ההוא רואה עיתי 2 דקות בדיוק, מודיע (וכותב) שאין לי כלום רק גמישות יתר של המיפרקים.... ושב לעיתונונו (מכאן ברור למה מחכים 5 חודשים). עד כאן (ובקיצור...) ההגעה שלי לראומטולוג גרוע. בגלל שלא היה כתוב חשד לפיברו' - לא בדק. אני לא שמעתי על פיברו וכמוני גם רופא המשפחה. כששאלתי אותו אם יש לו רעיון אחר, הודיע לי שהוא לא שם בשביל לתת לרופא המשפחה רעיונות. מכל העניין - רק מכתב גמישות היתר. חצי שנה אח"כ, רופא משפחה חדש ומעולה הפניה לפרופ' אבושאכרה (שותפו לתפקיד של פרופ' בוסקילה) ואובחנתי מיידית . עד היום כשקראתי במקרה בפורום שמישהי קיבלה כמה אחוזים על גמישות יתר - חשבתי שהמכתב הזה זבל. אמנם נסחפתי בסיפור אבל זו דוגמה להרפתקאות רופאים שעברתי מכאן... אלוהים יודע מה מכל המכתבים רלבנטי ומה בעצם רק יזיק אם אתן לוועדה...... זהו. צריכה הפעלה צמודה בעניין מישהו שישב ויעשה את זה במקומי ויגיד לי ללכת ימינה, שמאלה, למעלה למטה.

rr47

New member
אני ברצון מוכנה

לעזור לך אני גרה בצפון אם גם את כיתבי לי במסר ואשמח לעזור. תרגישי טוב ושבת שלום

hopeFor

New member
שיר - מה שתרצי

עד כמה את כבר יכולה לאתגר בעניין? קחי בחשבון שאין לי תנור - רק טוסטר גדול. ושיש ברים שרק בחורף: ממולאים קובה סולת למינהה עוגות שמרים מרק עוף (ובכלל מרקים בעצם) אולי יש עוד יאללה, תפתחי כבר שרשור אוכל ו....

1ט ל י

New member
ועכשיו ברצינות,

כי אם זה רחוק, אני אצטרך לגרור אותך לפה

טלי מה שלי עשו בביטוח לאומי

זה לקחת את כל שלושת פירצות הדיסק + השינויים הניוונים + ברך שהסחוס שחוק + פיברו ונתנו 10 % המון . אבל על שומן נותנים ככה שזה טוב לא

למעלה