הייתי היום אצל אורתופד.

1ט ל י

New member
הייתי היום אצל אורתופד.

הפתעתי את עצמי, ועדיין לא החלטתי אם לטובה או לרעה... אני עדיין בשוק. נכנסתי לאורתופד, הד"ר:מה הבעייה? אני: יש לי לופוס, וכחלק מהלופוס יש לי כאבים כרוניים, אבל ברגליים, בעמוד שדרה המותני ובכתף שמאל, הכאבים ממש ממש חזקים. לכאבי הרגליים הראומטולוגית המליצה על מדרסים, אבל אני צריכה המלצה מאורטופד. הד"ר: למה באת לפה (איכילוב) ולא לקופת חולים? אני: אני לא ממש יודעת מה הנוהל.... הד"ר: הולכים לקופת חולים, ומקבלים גם דרכם את המדרסים, אני: תראה, אני נכת צה"ל, ומשרד הביטחון יתן לי את הטוב ביותר. למה להסתפק בפחות מזה? למה לי לסבול אם יש לי אפשרות אחרת?
תוך כדי שאני מדברת אני קולטת שאמרתי מה שאמרתי, בכנות ובלי בושה!!!! לא ידעתי איך הוא יקח את זה, אם הוא יבין, אם הוא לא יתעצבן.... והוא הבין. הוא רשם למשהב"ט לתת לי מדרסים, פיזיותראפיה (בנוסף להידרו') ואולטרסאונד של הכתף. הייתי אסרטיבית, כנה ורצינית. וזה בא לטובתי
. לא לקחתי את המחלות מאף אחד. הן שלי, הן בגלל הצבא, ואין סיבה שלא ידאגו לי לנוחיות המקסימלית האפשרית במצבי.... אז למה אני מרגישה כל כך אשמה???????????????????

ריפנזל

New member
../images/Emo140.gif../images/Emo45.gif

וואו! כל הכבוד לך. ממש אבל ממש אין לך על מה להרגיש אשמה, להיפך - את בהחלט מוזמנת להרגיש גאה בעצמך!

hopeFor

New member
כל הכבוד../images/Emo127.gif../images/Emo141.gif

שלא תעיזי להרגיש אשמה לי יש תור לאורטופד ביום חמישי יודעת מראש שהוא ינסה לנפנף אותי מקווה להיות אסרטיבית כמוך... ושלא יביא אותי לדמעות. ואת... המשיכי כך. את צוקת לגמרי: משרד הביטחון מטפל (ומשקם) הרבה יותר טוב מקופ"ח ומגופים רבים אחרים. למזלך את שייכת להם. קחי את כל מה שאת יכולה ואל תתפשרי בגלל אמירות של רופאים למינהם או אחרים

1ט ל י

New member
תודה כולכן ../images/Emo24.gif

הצלחתי להרדם בארבע, ישנתי עד לא מזמן. חלמתי על ההודעה הזו שכתבתי, וחלמתי שכולכם כותבים שאני צריכה להתבייש בעצמי
איזה כייף היה להכנס לפורום ולראות את התגובות האמיתיות

sשיר

New member
למה טלי?

כבר כששאלת, "למה אני מרגישה כל כך אשמה" רציתי לשאול אותך, למה באמת? ועכשיו את כותבת שחלמת שאנחנו כותבים לך שאת צריכה להתבייש בעצמך, זה אומר שגם בתת מודע, את מרגישה שהיית לא בסדר את יכולה להצביע על הנקודה שגורמת לך להרגיש אשמה? מה את חושבת שעשית? מה את לא בטוחה שהיה נכון? [מיותר לציין, שאני לא חושבת שאת אשמה, שאני גאה בך ואפילו מאד, ואני חושבת שאת מעולה, וחזקה] חשוב לי מעבר ללשלוח לך חיבוקים וגאוות (שכבודם במקומם מונח, ובהחלט יש לי בשפע וגם לאחרות פה) להבין - מאיפה באה לך האשמה הזו; הפיברו' היא אשמתך? (מבחינת רגש לא מבחינת עובדות בשטח) היותך נכת צה"ל זו אשמתך? (כנ"ל) זה שדיברת, ואמרת מה את מרגישה? [בעע, אני נשמעת כמו פסיכולוגית, אני לא ולא רוצה להיות.. סתם נראה לי שזה משהו חשוב]

1ט ל י

New member
../images/Emo4.gif יש לי בעיה רצינית עם "מגיע לי"

הראש יודע שמגיע לי, הרגש לא.... הפסיכולוגית שלי מנסה לעבוד איתי על זה... כנראה שזה גם עוזר, כי אמנם אני מרגישה אשמה, אבל לפחות אני כבר לא מתביישת בכל זאת לבקש
תודה

ששרון

New member
טלי

רגשות אשמה הן בהחלט חלק מלהיות חולה, למרבה הצער. החברה שלנו לא בדיוק מטפחת נכים ונכויות., כל הזמן קיים על החולים הלחץ של החברה והדרישה הבלתי נראית ובלתי נהגית בקול בדר"כ , דרישה שקטה אבל קיימת, של להיות כמו כולם, להיות בריא, לתחזק את עצמך, לא לבקש, לא "להיות תלוי" , ואנו בתוך המערבולת. כך שאת בהחלט באה ממקום מובן בהחלט. אני הרבה שנים עובדת על הנושא עם עצמי ובהחלט למדתי להתמודד. זה לוקח זמן, אבל זה מגיע. לאף אחד לא נעים לבקש, אבל במקרה שתיארת בהחלט היה מקום לזה. סה"כ את לא "אשמה" בזה שאת חולה, ואת לא "אשמה" בזה שאת מקבלת דברים מסוימים בתחום הרפואי, זה מגיע לך. סה"כ את סובלת פיזית וזה הדבר שיכול לעזור, ובשביל זה אמורה להיות קיימת פה מדינת רווחה, מדינה שלוקחת ביטוח לאומי מהחברים בה, מדינה שגובה מיסים מהעובדים בה, מדינה שמפנה את אנשיה לשרת בצבא שלה שנתיים-שלוש חובה ללא תשלום, וכאשר זקוקים לשרותים ממנה, או מכל רופא ככלל, בלי קשר למדינה, דרך בית חולים, קופת חולים וכל דרך אחרת, כאן את מתוגמלת חזרה. ברמה הכספית וגם ברמה הנפשית.

רבקית2

New member
הרשי לי להציע

ראשית אני מתנצלת על שאני מתפרצת לןדלת פתוחה בד"כ קוראת סמויה ומגיבה אך לעיתים רחוקות אשמח לנסות לעזור לך עיצמי עיניים והרגישי בהנאה איך זה להרגיש שמגיע לך . תהני מהתחושה .( אם יש צורך השתמשי בכל אמצעי הדמיון הנחוצים לך כמו שאת נסיכה והמעמד הוא זה שמחייב .... שאת יצור יחיד ומיוחד ושהעולם ניברא לכבודך... בקיצור מה שמתאים לך
הכל הולך
אל תתנגדי ( אני משערת שיעלו לך בהתחלה מחשבות שליליות בעניין .נסי לבטל אותם
ותתנעגי במחשבה ש"מגיע לך " אם זה מעניין אותך אספר לך על איזה תחומים אני עבדתי בדרך הזו
כרגע לא רוצה להלאות אותך ואת השאר

עסיס1

New member
אני יכולה להיצטרף לכולן

ולאמר לך כמה אני גאה בך ואפילו מקנאה בך יש לך את האומץ לדרוש את המגיע לך אני הייתי אצל הנאורולוגית היא אמרה שהמצב מלפני חודשיים לא הישתנה אבל לכתוב את לא כתבה ולא ידעתי לדרוש שתיכתוב אבל כתבה שמינון התרופות הוגדלו ושהלחי הימנית נרדמת וללא תחושה וכו אז כל מה שאני יכולה זה להצדיע לך
לא מצאתי מישהו שמצדיע אבל חייל מצדיע טוב אז בלי רגשי אשמה את מדהימה אותי כל פעם מחדש לימור עסיס1

לשמחתך יש לך גב ממשה"בט לא כך המצב אצל שאר

הסקטורים וחבל,יוצרים מעמדות גם בשירותים הבסיסיים ביותר של האזרחים המבוטחים ע"י קופות החולים.חיים.

rr47

New member
היי 1טלי

קודם כל כל הכבוד לך על שהיית כנה ואמרת את מה שאת חושבת, אני כל כך מזדהה איתך, אני תמיד מוצאת את עצמי מתנצלת בפני הרופאים בפניה או בקשה כל שהי וזה טרוף הרי בסך הכל מגיע לנו יחס, טיפול. אתמול הייתי אצל אורטופד גם בקשר לכאבים חזקים בכפות הרגליים, ( אני סובלת גם מדורבן בשני כפות הרגליים), והוא המליץ לי על מדרסים, ופיזוטרפיה - us השאלה שלי האם ידוע לך או לכל אחד מחברי הפרום האם לחום יש קשר לכאבים בכפות הרגליים? אני שואלת כיוון שניתקלתי בתופעה הזאת לאחרונה מהרבה אנשים גם חולי פיברו וגם כאלה שלא חולים בפיברו. אוף שיגמר כבר החום הזה ושהיה
לילה טוב

1ט ל י

New member
חום גוף, או חום של קיץ?

אם יש דלקת,יש חום גוף. כשחם בחוץ, יותר קשה לי ללכת, ואז אני זוחלת, ויש שחיקה של כף הרגל.

1ט ל י

New member
אה, וגם החום (של מזגהאויר) יכול לגרום

לפרקים להתנפח.

טלי-טל, את 10!

כתבו לך כל מה שהייתי אומרת- בעיקר דבריה של שיר, ואני מצטרפת למחזקים- כיף לשמוע שהצלחת להיות כל כך אסרטיבית- שכנעת את הרופא, עכשיו שכנעי את עצמך
ואולי, הסיפור שלך גם יחזק את כותבי/ות וקוראי/ות הפורום האחרים, וייתן השראה ויכולת, כי אין כמו דוגמא אישית. קבלי |חבוק| גדול והרבה גאווה פולנית ממנני. חיה

למעלה