הייתי ב"האנדי" ו...........

הייתי ב"האנדי" ו...........

טוב חברים. לו הייתי אגואיסט לא הייתי מספר לכם על המקום ושומר אותו לעצמי. הוא מוסתר בתחתית דיזנגוף סנטר והוא הולך להיות גן-עדן של הפאלמיסטים ודומיהם. הנוכחות של מומחה בשיעור קומה של גיל צ´פניק במקום רק מוסיפה מקצועיות לרכישה שלך ואתה תמיד יוצא בעצה טובה ו"חכם" הרבה יותר משנכנסת. אני נקלעתי למקום במקרה ויצאתי נפעם. כבר בדרך הביתה מחקתי מהפאלם שלי את "כלנית" ושאר "סוחרים" דומים. כל הכבוד ובהצלחה רבה לגיל ולשותפיו.

avivgr

New member
גם אני הייתי היום

יכול להיות שדיברתי עם גיל ואפילו לא ידעתי שזה הוא... הוא גם מוכר שם? בקיצור... החנות מעוצבת מדהים!! קצת (הרבה..) ריקה אבל אני מקווה שהם ימלאו ברגע שיתחילו לקנות את כל שלל האביזרים והמכשירים שהם מציעים. תחנת הבימבומים נחמדה, לא יותר... אביב

k_rami

New member
גם אני

חנות מגניבה ! הכל מזמין לגעת, למשש, לשאול ולבמבם... חסרים קצת סימוני מחירים (על הארנקים למשל) ועמדת האמולטור (מסך מגע !!) לא נראתה מנוצלת מספיק. עמדת ה-Beaming היא רעיון גדול. שווה ביקור!

shukyn

New member
האם מישהו ראה שם כבלים לסינכרון

ל 505. סיריאלי או USB. אני כבר מחפש חדשיים.

k_rami

New member
בדיוק בשביל זה

הלכתי לשם. אז בינתיים אין. יתכן ויגיעו בשבוע הבא. שווה לטלפן ולבדוק 03-6200001. אין עדיין אתר לחנות.

בדיזינגוף סנטר. נכנסים מרח´ דיזינגו

בכניסה הדרומית. יורדים קומה (1-), הולכים מזרחה לכיוון באג וסופר פארם, בפינה פונים שמאלה - שם החנות.

למעלה