הייתי בחנות ספרים ובמקרה ראיתי

yanivm1

New member
הייתי בחנות ספרים ובמקרה ראיתי

את הספר : Nadonna- An Intimate Biography מאת J.Randy Taraborrelli והיה ב30% הנחה, עלה לי רק 37 שח... מייד רכשתי אותו...417 עמודים באנגלית.. נראה קצת מפחיד אבל עכשיו אדע עליה הכללללללל! הוא מגולל את סיפורה מהולדתה עד החתונה עם גיא ריצ'י... מישהו קרא אותו?

Carlo Cest Moi

New member
במחיר שקנית בו את הספר זה נחשב

למציאה של ממש, ועוד יותר אם הספר בכריכה עבה. ראיתי אותו (לא במחיר הזה) וקראתי קטעים ממנו, הוא מכסה כמעט את כל חיי מדונה, עד תאריך ההוצאה לאור כמובן, אבל כדאי לזכור שהביוגרפיה הזאת אינה רשמית (כמו כל ביוגרפיה שנכתבה על מדונה), הספר בעיקר מבוסס על תוכניות מ- VH1 ומ- MTV ועל כתבות מתוך ה-"רולינג סטון" ושאר מגזינים אבל גם על המון רכילות מצהובונים ועוד דברים פרי דמיונו של הסופר, הוא יותר מתעסק בגברים שמדונה חגגה איתם בלילות ופחות במוסיקה ובסרטים, עם זאת הספר מאוד נחמד לקריאה, ברגע שמתחילים לקרוא קשה להפסיק, סוחף, ויש בו המון אינפורמציה, אבל צריך לדעת לא להאמין לכל מה שמסופר שם. למרות החסרונות שלו, במחיר הזה, גם אני הייתי משיג לי אחד, תתחדש יניבוש

morgold

New member
בגלל זה אני לא קניתי אותו...

לא מזמן הייתי בסטימצקי וגם ראיתי אותו,המוכרת גם הציעה לי לקנות אותו (אלא מה..?!) ולא רציתי אפילו הסברתי לה...מהסיבה שזה לא רישמי..הייתי מעדיפה גם לקנות אוטוביוגרפיה שלה,במידה והיא תעשה ולא ביוגרפיה..

yanivm1

New member
קניתי אותו עם הכריכה הדקה, אבל חפיף

העיקר הספר. התחלתי לקרא אותו אמש לפני השינה. דיי נסחפתי. הוא כתוב בצורה מאוד מעניינת ועיתונאית כזאת. אל דאגה קרלוס כפרות, אתן לך לקרא אותו שאסיים...

קרנוק

New member
תתחדש

תהנה מהפיקנטריה -אבל קח את זה בעירבון מוגבל.אני קוראת עכשו את הביוגרפיה של אנדרו מורטון והיא לא עד כדי כך צהובה כמו שחשבתי.הקריאה לא כל כך זורמת לי-אבל דווקא מעניין.קראתי כבר רבע ספר וממש מפרטים מכל מיני זוויות מעניינות על החיים שלה.מישהו כאן נראה לי סיפר שהוא קרא את הביוגרפיה הזאת.

למעלה