הייתי בהקרנהההההההההההההה

נטיטע

New member
הייתי בהקרנהההההההההההההה

אאננניי ללאאא יככולללהה לרששווםםםם!!!!! אין לי צירפורניים יותר אכלתי את כולם מהההלם!!!!! אני וחלי ( חלי+עפר) יושבות ואומרות : מצד אחד אולי יקרה נס.. מצב שני בואי ננסה הכללל נעשה הכל ואם לא ניכנס לפחות נגיד שעשינו הכל בשביל זה.. פתאום באה אלינו אישה טובת לב ,נחמדה, מושלמת ( מה שמך , אני אוהבת אותךך!!) והיא שולאת אותנו - מה אתם עושות? נטע: אחנו נורא רוצות להיכנס להקרנה של אקזיט שישי הפוך . עילום שם : קחו - היא נותנת לנו שני כרטיסים להקקררננה- ואני לא האמנתי לה עד שנכנסתי ושאלתי מישהי "זה אותם כרטיסים בדיוק"? היא אומרת כן.. אני נכנסת לאולם 1 שעה אני בוחרת כסא ואני אומרת .. עדיף למטה בשביל מה רחוק יותר? מחכות כמה זמן ואז מלי נכנסת ואז מיכאל נכנס ואז עפר והאיש עם השיק מושיק נכנסו.. ואני בשלבי אכילת ציפורניים ז"ל קיצור אני רואה את עפר מתיישב על הבמה הזאת של הסרט.. ומדברים בלה בלה בלה בלה עפר אמר " שווינגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג" ו- " וואו , חטפתי על ל-פנים" ואני מתפקעת מצחוק איזה מושלם הוא!!! ואז אני מחפשת רגע שהוא יסתכל ואני מצאתי תרגע הזה.. ואני עושה לו כזה עם היד נשיקה "שלחתי לו נשיקה" ואז הוא החזיר לייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!! קיצור אני בהלם.., בסוף אני יוצאת, וכולם מקבלים גלויות אבל חלק מהם שונות לפי מה שהבנתי.. ואני קיבלתי " באהבה מ- exit ולב כזה" ו: אוהב עפר שכטר ליד זה לב ( נראה לי ..לא ממש הבנתי)

tamarosh

New member
חחחחח איך נהנית...

לא היה כזה כיף אפשר לחשוב...יותר נהנתי מהסרט. סרט שווה לגמרי!. וצ'אד מארי הזה שמשחק בסרטטט כ"כ שוווה...
היה נחמד הקטע עם המנחים אבל טוב שזה לא היה 5 דקות וזהו. עופר ממש חמודדדדד...אבל אני לא אוהבת אותו בלי ג'ל... וד"א אני זאתי שצעקה איזה רבע שעה לפני שהם נכנסו: "אוי גאד הינה עופר!!!" ומלא הסתכלו..
זה היה פשוט קורעעעע

נטיטע

New member
הם היו חצי שעה חח

חח כן אני נקרעתי.. אותה אחת צעקה " עפר אני אוהבת אותך" ואז כולם הסתכלו עליה והיא התכופפה.. חח והיא גם נתנה לו נשיקהההההההה איזה כייף לה.. וברור שעפר הרבה יותר כוסון מושלם עם קוצים מאשר בלי אבל הוא עדיין חתיך וחמוד בלי

tamarosh

New member
חח זאתי שצרחה? זה איזה צפונבונית

אחת מרמת אביב ג'...ישבתי שורה מאחוריה והיא זיינה לי ת'שכל כל הזמן..

NaTaLiTuSh

New member
מי שלא בא הפסידדדד

היה כזה שווההההה :) ירדתי אל המנחים היה שווה וגם הסרט היה חמוד :)

נטיטע

New member
איזה חמוד עפר בלי קוצים..אבלללללללל

הוא נראה יותר ילדון כזה.. עם קוצים הוא נראה יותר גברר חח ואני מתה על החולצה הזאת שהוא בא הצהובה עם הפיג

elalush

New member
איזה כייף לך!!../images/Emo153.gif

גמני רוצצצצצצה!!! איזה אישה נחמדה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוווווווווף
שמחה שנהנת

Lana Lang

New member
אוףףףףףףףףףףףףף

אני התקשרתי למבצע... והתקשרה אלי בערב איזה אישה אחת ואמרה לי שזכיתי בכרטיסים... אבל לא הלכתי מ-3 סיבות.. 1) חשבתי שעובדים עלי... 2) זה היה רחוק ממני... (לפי מה שהאישה אמרה) 3)היה לי מבחן יום אחרי... איזה באסההההההההה עם זה היה אמיתי ופספסתי את זה? באיזה קניון זה היה ובאיזה שעה?

justinet

New member
יאאווווווווו הייתי אמורה ללכת!!!!!!

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף חברה ששלי זכתה והיא אמרה שעם היא זוכה היא לוקחת אותי....אבל מה??? הסטומים לא אמורה לה בטלפון....והיא לא ידעה....והיא הוציאה דואר יום אחרי....והגיעו אלייה הכרטיסים!!!!! אני והיא היינו בבאסה ...

Lana Lang

New member
חח אני לא רגילה...

אני לא רגילה לזכות בדברים.. אז זאת התגובה הראשונית שלי.. ותחליטו בארנה או 7 הכוכבים? ובאיזה שעה? זה ממש חשוב לי...

למעלה