הייתי בהפגנה

Mesarim

Member
הייתי בהפגנה

אצלם אין הפגנה, אלא "עצרת"
הפגנה מרשימה במספר המשתתפים בה. לשם שינוי, הפגנה חוקית, שקטה, לא אלימה פיזית, עם אבטחה שטרם ראיתי בככר רבין. כל מי שנכנס להפגנה, נבדק באופן יסודי ע"י שני שוטרים. 99.99% דתיים, ראיתי בודדים ללא כיפות על הראש. כפי שציפיתי, הסתה פרועה נגד מוסדות השלטון (שמעון פרס לא הוזכר, וגם הקיבוצים לא) הסתה פרועה וגסה לעבירות על החוק, חופשי, ללא חשש. בני אלבז, שר ושפך על עצמו שמן סויה מתוך בקבוק, תוך שהוא צורח כאחוז אמוק "אתם שמן כתית, השמן של בית המקדש", קיבוצניק קשיש והזוי, נשא נאום ארוך, בעוד מארגני ה"עצרת" דוחקים בו בגסות, אל מול כל הקהל, "סיים כבר, סיים כבר". "גזלנים" מוכרים מיני סידקית בצבע כתום, במחירים מופקעים שמחה וששון... אלה ? גידול פרא שהתנתק לחלוטין מהמשטר הדמוקרטי של מדינת ישראל. אין להם כל עניין בדמוקרטיה הישראלית וב"תחלואיה", אלא בא"י השלמה, והם אינם טורחים כלל להסתיר זאת: א"י קודמת למדינת ישראל. גידופים וחרפות הוטחו בכנסת ישראל, ראש הממשלה, נשיא המדינה (!!!) והרמטכ"ל. דוד אלהרר התחיל לשיר לאחר שסיים להשתלח בראש הממשלה במילים גסות, בשלב זה נשברתי והלכתי הביתה. מפחיד, הרגשתי במדינה אחרת. בררררררררררררררר יאללה לארוז

תעבור לאוגנדה!

יש לי הצעה מפתה ומגרה בשבילכם-אתם הציוניים השמאלנים תבקשו מהאו"ם וארה"ב שיקצו לכם שטח אדמה באיזה שהיא יבשת, כדאי להם!!! הערבים ירגעו, אתם תפתחו את ההייטק ובתי הקפה איפה שתגיעו. כמובן שתהיה שם דמוקרטיה חילונית! בלי דוסים וסרוגים פאנטים משיחיים, תוכלו ליסוע באוטובוסים בשבת, לקנות שרימפס חופשי ברחוב, להתחתן עם שבדיות מדהימות ובהירות. ואפי` עם בני מינכם. הרבנות לא תשגע אתכם, יהיו פיתות טריות בפסח...ואם מאד תתגעגעו לכותל המערבי אז תיקפצו למיני ישראל שתוקם במרכז המבקרים בארצכם. לא נשמע לך על הכיפאק?? אנחנו נארוז לכם את המכולות, ואפי` נאסוף את חפציכם האישיים ונאשר לכם לחזור לקחת דברים..אה..שכחתי, בקשר לקברים- אל תדאגו, לא נחלל אותם אלא נשמור עליהם...

Mesarim

Member
אוגנדה ? אני ?

למה, המדינה הזאת שייכת לאבא שלך ? תשלח את עצמך לאוגנדה מה יש בכלל לחפש שם ? חום אימים וים של כושים

טוב, אז צפון קרוליינה..

אל תהיה קטנוני...בשביל כמה אלפי ק"מ זה שווה?? כל השנאה מהערבים, המלחמות, הדתיים על הראש...את הערבים אי אפשר לגרש- זה לא מוסרי. אז חאלס, טעינו בכתובת...סליחה!!! האונייה מאירופה טעתה בדרך, בא נמשיך למקום עם אנשים מתורבתים ונחמדים...לא נשמע לך?! לי זה נראה הרבה יותר מפתה מאשר ליסוע בקו 18 ולעמוד בבית ליד בכניסה למלון פארק עם פיצה מקסימ(ה) מסברו...

moazin 1

New member
מסרי מה זה הייתי .מה זה ראיתי.

על יצורים כמוך נכתב "עיניים להם ולא יראו,אזניים להם ולא ישמעו". זה נורא מחוכם לצייץ במימד הוירטואלי אבל לגבי הראיה שלך והשמיעה שלך תשאל את אשתך לשעבר, וזה לא אישי,זה וואלה אישי רק אחד גרוש מייחל לגרש אחרים ואתה לא עשב שוטה .אתה שותה עשבים.

די!!יהודי לא מגרש יהודיה!

למה לדרוך לבן אדם על יבלות ולזרות לו מלח על הפצעים, על פי הצעתי הוא לא יצטרך לתת לה גט ולהסתבך- שתי דקות בפקס לחתום על המסמכים, רוצה- יפה, לא רוצה?! תשארי כך, אני מתחתן מחר עם סטפני משטוקהולם...

תעבור לאוגנדה!

יש לי הצעה מפתה ומגרה בשבילכם-אתם הציוניים השמאלנים תבקשו מהאו"ם וארה"ב שיקצו לכם שטח אדמה באיזה שהיא יבשת, כדאי להם!!! הערבים ירגעו, אתם תפתחו את ההייטק ובתי הקפה איפה שתגיעו. כמובן שתהיה שם דמוקרטיה חילונית! בלי דוסים וסרוגים פאנטים משיחיים, תוכלו ליסוע באוטובוסים בשבת, לקנות שרימפס חופשי ברחוב, להתחתן עם שבדיות מדהימות ובהירות. ואפי` עם בני מינכם. הרבנות לא תשגע אתכם, יהיו פיתות טריות בפסח...ואם מאד תתגעגעו לכותל המערבי אז תיקפצו למיני ישראל שתוקם במרכז המבקרים בארצכם. לא נשמע לך על הכיפאק?? אנחנו נארוז לכם את המכולות, ואפי` נאסוף את חפציכם האישיים ונאשר לכם לחזור לקחת דברים..אה..שכחתי, בקשר לקברים- אל תדאגו, לא נחלל אותם אלא נשמור עליהם...

סטלנרי

New member
אתה איש גדול

אם אתה מציע את זה לאו"ם ומממש את זה , אני הולך עכשיו לארוז . זה הפנטזיה שלי =)

moazin 1

New member
האו אר יו סטלני.ספר לנו עוד על הפנט

הפטנט, הפנטזיה שלך

ואתם תעשו מילואים?

אני רואה כבר את עכשיו את הדוסים עושים מילואים בהמוניהם, מקימים תעשיות הייטק אדירות, פותחים מפעלים חדשים, משלמים מסים וכו'. ואז אני מתעורר מהחלום וצוחק בקול גדול.

סרן ימיני ישמור על אמא שלו,

הבן של גולדשטיין ירחף מעל הקבר שלא אבא, ואני אעבוד בקזינו שנקים ברמת אביב- בבתים שתפנו...

כן בטח ../images/Emo6.gif

מה עם מיליוני החרדים הצפויים? והרי המתנחלים לא רוצים ללכת לצבא... או לשלם מסים...

thearik

New member
תמיד מחייך-

המתנחלים לא עושים צבא,ולא משלמים מיסים??

אiפטימי

New member
נראה לי הוא כבר נסע לאוגנדה.

הוא לא מעודכן שהשמאל הם המשתמטים הגדולים.

שלדר

New member
ההצעה לא מושלמת...../images/Emo9.gif

שכחת לציין סכומים.. כמה תשלמו פיצויים לראש?
תביא הצעה מסודרת שנוכל לשקול את זה..

למעלה