הייתי בהופעה במנצ´סטר :)

הייתי בהופעה במנצ´סטר :)

שלום לכולם, לפני כמה שבועות חזרתי מאירופה, מטיול שכלל את בריטניה בחלקו הראשון ואת הולנד בחלקו השני, עדיין לא הצלחתי להתאפס בארץ - אבל רציתי לשתף אותכם בהופעה של גרין דיי, שראיתי בפסטיבל MOVE במנצ´סטר. ההופעה הייתה אחת מההופעות הטובות שראיתי (אל תשכחו שראיתי את דיוויד בואי וסווייד באותו ביקור). ההופעה הייתה על רוק לטהרתו. את הלהקה חיממו משעות הצהריים כל מיני להקות מטאל (Hoobastank, Rival Schools), להקת הפאנק-סקא Less Than Jack, A וגולת הכותרת לפני גרין דיי - No Doubt, שהורגש בצורה דרסטית שהם לא בריטים. לעניינו: ההופעה הייתה בערך שעה וחצי-שעתיים, וכללה את כל הלהיטים, החל מBasket Case, When I come around, Welcome To Paradise, Time of your life ועד לMinority. ההופעה הייתה מאוד אנרגטית, הסולן התרוצץ על הבמה מקצה לקצה, לקח רובה מים לידיו והשפריץ על הקהל, לבש גלימה וכתר וקיפץ בעודו פורט על הגיטרה וכ´. כמות האפקטים הייתה כמו בסרטים - עמודי אש קפצו על הבמה במהלך ההופעה, הבד שמאחורי הלהקה השתנה 5 פעמים במהלך ההופעה וכמה אנשי צוות עלו על הבמה וסידרו מחדש את התופים פעם אחת. אחד הקטעים הענקיים היה שהסולן העלה שלושה אנשים מהקהל לבמה (אחרי שווידא שהם יודעים לנגן), והם ניגנו במקום הלהקה והוא שר. כל ההופעה הייתה מאוד אינטראקטיבית, והייתה תקשורת נורא גדולה עם הקהל. כמות המעריצים שחימצנו את השער לירוק, ובאו עם חולצות של גרין דיי הייתה לא יאומנת. לא מעריצים סתם - אלא שרופים לגמרי. מגיל 10 (!) עד 17. כל היום היה בסימן רוק-פאנק-מטאל, וריקודי פוגו התרחשו כל הזמן. אומן אינני שרירן בלשון המעטה, ובארץ אחרי פעמיים וויתרתי על ריקודי הפוגו, אך כשראיתי את הבריטים הלבנבנים והכחושים מלטפים אחד את השני וקוראים לזה פוגו - החלטתי להיכנס, תוך שתי דקות העפתי את כולם ואף אחד לא רצה לרקוד יותר
כמובן שרכשתי שתי חולצות של הלהקה, מאוד יפות - אחת עבורי, ואחת עבור ידידתי, שבסוף לפני שהספקתי למסור לה אותה - ניתקה איתי קשר....הפסד שלה! והרווח ידידי - שלכם - מי שמעוניין לרכוש את החולצה המדוברת - שכמותה כמעט ולא ניתן להשיג בארץ, חולצה חדשה, ללא שימוש, ללא כביסה ללא כלום, חובה לכל מעריץ רציני של גרין דיי - שיצור איתי קשר. רצוי באי-מייל: [email protected] או כתגובה להודעה זו, למרות שלא נראה שמנהלת הפורום תאהב את זה...

xero1

New member
ואין פה אף אחד שיחמיא לך על זה :)

לאס דן ג´אק? הם אחלה להקה. אין לי מה להגיד.. חוץ מזה שזה בטח הייתה החוויה הגדולה של החיים שלך, לא? P: :) נו, יש תמונות? רוצים לראות..

אחת החוויות המדהימות של החיים שלי

תמונות יהיו בקרוב, בדיוק אני הולך למסור אותן לפיתוח. אני חייב לציין, שהופעות רוק בסדר גודל כזה (30,000 איש - וזה אגב, מיני פסטיבל, אז דמיינו לעצמכם מזה פסטיבל אמיתי) - זאת חוויה בלתי נשכת, יום לפני זה היינו בהופעה של דיוויד בואי וסווייד, וזה היה מ-ד-ה-י-ם.

איזה כיף... אני לא מאמינה...

זה פשוט אדיר אני חייבת לראות תמונות, פשוט חייבת, וביום מן הימים כשגרין דיי עדיין יהיו קיימים אני אלך לראות הופעה שלהם. חבל שכשהייתי בארה"ב הייתי כל כך קטנה אז לא יכולתי ללכת לראות שום הופעות שלהם...........=(

מבטיח לפרסם תמונות

שוב - כשיהיו. גם הסרוק מקולקל, אז זה יקח עוד קצת זמן - אבל יהיו, אל תדאגי. מה גם - שמאוד שווה לטוס לחו"ל לפסטיבלי רוק, אתה מקבל בין יום לארבע ימים של מוזיקה איכותית עם אווירה מגניבה במחירים מגוכחים אם מחשבים כמה כל הופעה עולה בנפרד. שווה לתכנן את הטיולים לחו"ל בהתאמה לתאריכים של הופעות וכאלה.

נכון, אבל גם אני לא רוטשילד והצלחתי

יש שתי דרכים לעשות זאת: 1. לחסוך ולעבוד 2. לעבוד ולחסוך אלא אם כן את הבת של עופר נמרודי, או סבא שלך זה יורם גלובוס... ואם אני הצלחתי, גם את יכולה. מה גם - שתמיד, במיוחד בתור יהודים - מקבלים בחגים ובימי הולדת כסף, מודיעים לכולם שלא רוצים כלום חוץ מכסף, מספרים להם שחוסכים לחו"ל, עובדים כמו שצריך, חוסכים כמו פרסים - והנה לך, שבועיים בלונדון

לעבוד?

מי יקבל אותי לעבודה? אולי שחכת שאני אפילו לא בת 14, ואף אחד לא מעסיק אנשים בגיל הזה, ולחגים מה שאני מקבלת זה מתנות...

וגם לא נראה לי שההורים שלך ירשו

לך לטוס לבד בגיל 14 לחו"ל, אבל כל הכבוד על טעם מוזיקלי מפותח ועל ניהול פורום בגיל 14
אמממ - אל תדאגי, השנה ימלאו לך 15 (אני צודק?) ומגיל 15 מותר כבר לעבוד וכל החרא הזה, אז תדאגי שבגילי (16) תטוסי גם את. אל תהיי לחוצה, אומנם הם כוכבי רוק שנוטים להתמכר לסמים ולהתאבד - אבל גם פידר הסתדרו אחרי שמתופף תקע לעצמו כדור בראש.

אה כן עוד משהו

אם את רק בת 14 (בקושי) - אז איך זה שאת כבר יודעת מה הזהות המינית שלך? (הסקתי זאת לגבי ה"don´t even think straight" שלך)

אוקי..

ככה א כל אני כמעט בת 14, השנה אני אהיה בת 14, עוד איזה חודש וחצי, שנה הבאה אני אהיה בת 15, ויש לי שנתיים עד שאני אהיה בת 16. ולא חשבתי שיתנו לי לטוס לחו"ל לבד בגיל 14... בקושי נותנים לי ללכת לת"א לבד, כוסאמק עליהם, בגיל 14... והקטע של האייקון, אני לא לסבית, עדיין לא, זה פשוט קטע שלי ושל חברה שלי, ואני תומכת בכל הקטע הזה ואני חושבת שזה חשוב שמישהו יתמוך בזה.. אני יודעת שזה מוזר, אבל ככה זה..

HandsomeDevil

New member
הממפ....

rival school מחממים וגרין דיי היא גולת הכותרת!? טוב נו, אם אתה אומר.. איזה סדר עדיפויות משונה

HandsomeDevil

New member
בשביל הצחוקים D-:

או ש... לא?! בכל מקרה, פעם אהבתי את הלהקה, ואני יודע המון על הלהקה, אז אני יכול לתרום בדיונים, כשיהיו דיונים.

כל כך חבל על מה שקרה לנו דאוט,

פעם היו להם כמה שירים מאוד יפים, די הרבה למען האמת, ועכשיו בלאאאאח

GD4EVeR

New member
|הדגש| אאאאאאאאהההההההההה!|סדגש|

זה היה התקף של קנאה. זהו.

HuRLeY GiRLY

New member
הדיסק

tragic kingdom היה מצויין והם הפכו להיות כל כך גרועים, עכשיו הכל בסגנון פופ רגאי, כי הם עשו את הדיסק בג´מייקה או משהו כזה :/

למעלה