הייתה פה בפורום החלפה מהירה וזריזה

הייתה פה בפורום החלפה מהירה וזריזה

של דפי מתונים לפסח. הייתי צריכה להכין שניים ואלו התוצאות: (מקווה שהעלאת התמונות לא תהיה לרועץ לטובתי
)

שניצל13

New member
היי היי, סופסוף קיבלתי את המתכון שלי

יפה בתמונות - הרבה יותר יפה במציאות.
תודה רחלי

קיבלתי אתמול!!! היה מקסים, מושקע ומלא חן

שימי גם את תמונה של העבודה היפיפיה שלך!

אני קיבלתי את השני ../images/Emo13.gif

בהחלט יפה, מה היה החומר הרך ששמת באבקנים הכחולים של הפרח הגדול בכרטיס המתכון שלי?

שניצל13

New member
../images/Emo6.gif זה פשוט שאריות בריסטול שנשארו לי אחרי

משהו בדוגמת תחרה. נ.ב. נדלקתי על ראשי התיבות שהמצאת לכשר לפסח

שניצל13

New member
שמחה שאהבת. אצלינו בבית טורפים אותו בלי הכרה

וואתמול הכנתי אותו עם ילדי הקייטנה שהתקיימה אצלי בבית (בני 9) ובעקבות ההצלחה "גנבתי" את רעיון המתכונים המקושטים מהפורום ונתתי לילדים מתכונים מודפסים אותם הם עיטרו עם חותמות, פאנצ'ים וגירים ואת מכסה הקופסה הם קישטו בפרחי נייר עגולים

מקסים-מקסים-מקסים!

יש לך עוד תמונות כאלו??? גנבתי לך את רעיון הפרחים לעבודת יצירה עם הבן שלי
.

שניצל13

New member
בכיף. הכנו עוגיות מזל סיניות מנייר

הדפסתי לכל ילד את הברכות שרצה על נייר פרגמנט וחתכתי לרצועות. את העוגיות הכנו מעיגולי נייר לפי ההוראות הממש פשוטות שמצאתי כאן המיכל עשוי מקיפול נייר שכרגע אני לא מוצאת את ההוראות שלו אבל אשלח לך מאוחר יותר, אם תרצי. ובלון מרקד, שהדגמתי לפני כמה שנים בערוץ הופ ובחול המועד אלמד בסדנא במרכז לתיאטרון בובות בחולון מה עוד?.... אה, היום הכנו בית ממתקים ממצות לפי רעיון שמצאתי אצל מרתה סטיואט אני רק שיניתי את המידות, במקום מצות שלמות השתמשתי ברבעי מצות. יצא בית מספיק גדול לקישוט שהעסיק את הילדים מעל שעה. אם היינו עושים את הגודל המקורי- כמות הממתקים זהיתה נדרשת לקישוט היתה מטורפת. את תדמית הקרטון הכנתי לבד למרות שנדמה לי שניתן להוריד אותה מהאתר. מקווה שהכל ברור. אשמח לענות אם יהיו שאלות רחלי

למעלה