הייתה לי תחושה חזקה שהוא יקבל שנה וחצי

הייתה לי תחושה חזקה שהוא יקבל שנה וחצי
כדי לרצות יותר את העדר בסקאלה בין המעשה לעונש.
אם מישהו מהמשפחה שלו מוכנה להקשיב לעצה חכמה, אל תערערו ואל תקשיבו לכל עצות האחיתופל של כל מי שעשו עליכם, משפחה אומללה באמת שכמותכם, סיבוב פוליטי.
אתם והבן שלכם בסה"כ קורבן נוסף של הכיבוש המשחית ודור שלם שחרת על דגלו את אות הגזענות הפושה בלבבות...

marabo

Well-known member
הכול נכון חוץ מהמסקנה
הבן שלהם הוא עוד קורבן של כנופיות הסמאל המנהלות את המדינה.

ruven7

Active member
שטויות במיץ,זה לא קשור לימין או שמאל אלא לחוק צבאי
וכנראה יש מי שלא רוצים/יכולים להבין את זה.
יש חוק צבאי,אזריה הפר אותו וקיבל עונש קל יחסית.
החלוקה הטפשית הזו שמי שלא חושב אותו לגיבור האומה החדש הוא בהכרח שמאלני ובוגד מגוחכת.כל השופטים הרשיעו אותו.לא היה סיכוי שיצא זכאי וללא עונש,אין בית דין בעולם שהיה מוציא אותו נקי.
ומה לעשות,בתי משפט מתנהלים לפי חוק ולא מתלהמי פייסבוק

marabo

Well-known member
זה עונש קל על חוק צבאי?
על חוק צבאי מקבלים ריתוק, או מחבוש ל 60 יום לכל היותר.
האשימו אותו בהריגה שזה דין פלילי.
וכאן דבריך סותרים את עצמם, אם זו הריגה, איך נתנו עונש קל? אם זה חוק צבאי, איך נתנו עונש קשה?

marabo

Well-known member
עדין הפרדוקס קיים
אם הייתה כאן הריגה, איך יוצאים בעונש כזה קל? אם הייתה כאן סתם הפרת פקודה, איך יוצאים בעונש כזה קשה?
בקיצור, כל המשפט הזה הוא פארסה.

ruven7

Active member
כל העניין הזה פארסה כולל הכיסוי התקשורתי המוגזם

evglev1

Well-known member
מנהל
גם שוטר שהרג גנב רכב
הורשע בהריגה ונגזרו עליו 15 חודשי מאסר, אבל כמובן הפרקליטות שבעד גניבת מכוניות על ידי ערבים ערערה ועונשו הוכפל ל-30 חודשים. המרחב של עונש על הריגה הוא מאוד רחב עד 20 שנה, אבל יכול להיות שנים ספורות. מה גם שמישהו המציא פטנט לא ברור שמאסר עולם זה 25 שנים, כך שאוי וואבוי עם הפער בין עונש על הריגה לעונש על רצח הוא חמש שנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם ליברמן ממליץ לא לערער
ולבקש מחילה והמתקה מאלוף פיקוד מרכז. רק הנציגים של הליכוד והבית היהודי מדברים על חנינה, אבל לא מביעים עמדה אם צריך לערער או לא.

הכיבוש נורמטיבי ומוצדק. התבוסתנות מושחתת ולא מוסרית
חייבים לדעתי לערער, כדי לחשוף את כל המערכת.
חייבים שאלאור לא יישב יום אחד בכלא, זאת כדי שאויבנו ותבוסתננו יראו איך עברנו גל טרור מבלי שהושג דבר, אפילו לא סמנטי.
במבחן התוצאה, אלאור הפסיק במו ידיו את גל הטרור ההוא.
ושאיש לא ישלה את עצמו בעניין "טרור של יחידים", היה זה טרור מתוכנן ומכוון.

לא רק, לדעתי יש לעדכן את הפקודות כך שחייבים לחסל ולבצע ווידוי הריגה, מבחינתי גם 1000 כדורים מ 100 חיילים.
שחלילה לא נגיע למצב שמפגע יגמור את המחסנית שלו על אזרחים ישראלים ואז ירים ידיים ויגיד: "בואו תעצרו אותי"...

ה כ ל

New member
זה לא ברור? אותה המנטאליות עם נגיעה הייטק

evglev1

Well-known member
מנהל
כדי לא לשחרר מאות רוצחים כל פעם שהם חוטפים חייל

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מעדיף לדבר עם כל אחד בשפתו
עם מדינות ריבוניות להילחם רק בשדה קרב כמקובל, אלא אם הן נותנות מטרייה לארגוני טרור. ונגד ארגוני טרור להיות ראי שלהם ולהתייחס אליהם כמו שהם מתייחסים אלי.

evglev1

Well-known member
מנהל
רק ערבי שתוקף יהודי, דרוזי, צ'רקסי או ערבי פרו ישראלי
עם נשק קר או חם שלא מתוך הגנה עצמית

למעלה