הייתה לי חוויה לא נעימה עם בחור והסיפור תקוע לי בראש זה לא עושה לי טוב לנפש..

beka24

New member
היי לכולם לפני חודשיים הייתי אצל בחור שהכרתי באינסטגרם .לא נפגשנו לפני כן לא היינו בקשר ,הדיבורים שלנו היו מאוד דלילים ובנאליים. שמתי לב שהבחור מחפש רק דבר אחד בלבד ובטיפשותי אני פשוט זרמתי עם זה .קרה שנפגשתי אצלו ופה היה לי ממש מוזר ולא ברור .כשנכנסתי לא שאל איך את ,תרגישי בנוח פשוט כלום ועוד דופק לי מבט מגעיל כזה .
ואז השכיב אותי מבלי שהתפשטנו. קצת נישק , נגע פה ושם מישש ואז קם דיברנו ממש מעט .ואז שוב נשכב מעליי ושוב נגע קצת .התנשקנו ממש מעט ואז שוב נשכב ניסה לארים לי טיפה את החצאית למעלה אמרתי לו שאני במחזור ותירצתי לו עוד תירוץ. אומר לי חשבתי שיהיה כך כך השפרצות ודברים חדשים. אומר לי חבל שלא הייתה תיאום ציפיות ומוזר לו הסיטוציה וקצת לפני אומר לי תנסי עם בנות קצת יותר עדין .הוא קם אני קפצתי אליו אומר לי יאללה קוף רדי עישנו במרפסת וקצת דיברנו .התיישב מולי והסתכל אליי ואומר לי מכוערת ואמר סתם וחייך. יותר מאוחר קם ואומר לי תסתכלי (על האיבר לו ) אני נגעלתי והסתובבתי .הוא חזר ואומר לי תרימי את החולצה והתחיל לאונן לי מול הפרצוף ואז לבד בלעדיי. אומר לי אני לא יודע איפה לגמור או בפנים או בחזה .בכללי היה שלב שהתרכך בי קצת ..בכללי לא היה ממנו יותר מדי מגע ולקראת הסוף הוא הציע לראות איתו נטפילקס ולישון איתו מה שמוזר שבהתחלה לא התפשט לא הציע קונדום ,לא התאמץ יותר מדי ,לקראת הסוף ניסה להתחפף בי ולהגיד לי יאאלה זונה שלי ונתן לי דחיפה קטנה היה שלב ששם ליד בפה ואומר לי בא לך שאחנוק אותך ? בא לך שאני יעשה לך ככה ? הוא מרים לי את הידיים כשהוא אוחז בחוזקה ,אני לא יודעת מה הבחור באמת רצה (כי לשכב הוא לא רצה ככה נראה לי ) סליחה שאני דיברתי קצת במפורט זה פשוט מציק לי יום יום ,ובמחשבות כל הזמן האם היה שוכב או לא ?במשך חודשים ככה אני משתגעת לגמרי ..אין לי כל כך עם מי לדבר רק פה נראה לי יכולים לעזור

KAT HASATLAN

New member
היי לכולם לפני חודשיים הייתי אצל בחור שהכרתי באינסטגרם .לא נפגשנו לפני כן לא היינו בקשר ,הדיבורים שלנו היו מאוד דלילים ובנאליים. שמתי לב שהבחור מחפש רק דבר אחד בלבד ובטיפשותי אני פשוט זרמתי עם זה .קרה שנפגשתי אצלו ופה היה לי ממש מוזר ולא ברור .כשנכנסתי לא שאל איך את ,תרגישי בנוח פשוט כלום ועוד דופק לי מבט מגעיל כזה .
ואז השכיב אותי מבלי שהתפשטנו. קצת נישק , נגע פה ושם מישש ואז קם דיברנו ממש מעט .ואז שוב נשכב מעליי ושוב נגע קצת .התנשקנו ממש מעט ואז שוב נשכב ניסה לארים לי טיפה את החצאית למעלה אמרתי לו שאני במחזור ותירצתי לו עוד תירוץ. אומר לי חשבתי שיהיה כך כך השפרצות ודברים חדשים. אומר לי חבל שלא הייתה תיאום ציפיות ומוזר לו הסיטוציה וקצת לפני אומר לי תנסי עם בנות קצת יותר עדין .הוא קם אני קפצתי אליו אומר לי יאללה קוף רדי עישנו במרפסת וקצת דיברנו .התיישב מולי והסתכל אליי ואומר לי מכוערת ואמר סתם וחייך. יותר מאוחר קם ואומר לי תסתכלי (על האיבר לו ) אני נגעלתי והסתובבתי .הוא חזר ואומר לי תרימי את החולצה והתחיל לאונן לי מול הפרצוף ואז לבד בלעדיי. אומר לי אני לא יודע איפה לגמור או בפנים או בחזה .בכללי היה שלב שהתרכך בי קצת ..בכללי לא היה ממנו יותר מדי מגע ולקראת הסוף הוא הציע לראות איתו נטפילקס ולישון איתו מה שמוזר שבהתחלה לא התפשט לא הציע קונדום ,לא התאמץ יותר מדי ,לקראת הסוף ניסה להתחפף בי ולהגיד לי יאאלה זונה שלי ונתן לי דחיפה קטנה היה שלב ששם ליד בפה ואומר לי בא לך שאחנוק אותך ? בא לך שאני יעשה לך ככה ? הוא מרים לי את הידיים כשהוא אוחז בחוזקה ,אני לא יודעת מה הבחור באמת רצה (כי לשכב הוא לא רצה ככה נראה לי ) סליחה שאני דיברתי קצת במפורט זה פשוט מציק לי יום יום ,ובמחשבות כל הזמן האם היה שוכב או לא ?במשך חודשים ככה אני משתגעת לגמרי ..אין לי כל כך עם מי לדבר רק פה נראה לי יכולים לעזור
נראה שבתוך הדברים שלך את מספרת על דברים שציפית שהוא היה עושה יותר גרוע והוא לא עשה ואולי דרך זה תוכלי יותר להכיל ולסלוח לעצמך על החוויה הזו. רק מנסה לתת כיוון.

KAT HASATLAN

New member
לא הבנתי אותך כל כך
אני רק אומר את דעתי אני לא איש מקצוע. קודם כל זאת חוויה קשה איפה שהוא האגרסיביות שלו הניתוק שלו מול המודעות והרגישות שלך ואיך שחווית את זה שם המחנק והחוויה הקשה מרגיש כמו אונס כזה ואפילו שבאת ביוזמתך. ואני ניסיתי לומר שבגלל שהוא לא שכב איתך בניגוד לרצונך בפועל אלא עשה דברים הזויים ומוזרים עבורך אז איפשהו הפגיעה היא בעוצמה פחותה כי המקום האישי ביותר שלך לא נפגע וזה הביטחון והעוצמה שלך להסתכל על החוויה הזו ממקום יותר חזק ופחות משפיל. זתומרת נשאר לך הביטחון הנפשי גופני שלך.

beka24

New member
כן יש בזה משהו אבל סתם שאלה הוא היה שוכב איתי בכלל?

KAT HASATLAN

New member
כן יש בזה משהו אבל סתם שאלה הוא היה שוכב איתי בכלל?
את רואה שהוא לא שכב איתך. יכול להיות שגם הוא הסתובב סביב אם כל מיני בדיקת גבולות אבל ידע שלשם הוא לא ילך. אם כי אני לא מבין כל כך מה את שואלת?! איך אני ידע אם הוא היה שוכב איתך.?

SupermanZW

Well-known member
אם לא רצה אז למה לא העיף אותי מהדירה שלו ??
איך היית מוכנה לסבול את זה: "לקראת הסוף ניסה להתחפף בי ולהגיד לי יאאלה זונה שלי ונתן לי דחיפה קטנה היה שלב ששם ליד בפה ואומר לי בא לך שאחנוק אותך ?" ?

KAT HASATLAN

New member
אם לא רצה אז למה לא העיף אותי מהדירה שלו ??
כי המקום של המגע והנשיקות שלפני מעשה בפועל שאת ציפית לו ואמרת שזה היה בתכנית שלך, אז אצלו זה כל ההתנהגות שהוא עשה מבינה? זתומרת זה המגע והנשיקות שלו אבל במאוד אגרסיבי ומנותק ממך

beka24

New member
כן זה הבנתי הוא חיפש שליטה .אני כן חושבת שרצה כי גם לקראת אמצע סוף הציע לי לישון איתו ולראות נטפילקס

beka24

New member
הטריד אותי ששום דבר לא היה ברור זה היה חם קר פעם כן פעם לא

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
beka24 יקרה,
שומעת כמה יצאת מהפגישה עם אותו בחור מבולבלת..
נראה שההתנהגות המשפילה שלו וזה שהתגרה בך אך לא עשה כלום, השאיר אותך מצד אחד מאוכזבת
ומצד שני כועסת על ששיחק בך..
יכולה רק לתאר לעצמי כמה את בודדה בניסיון לארגן לעצמך את המחשבות מה קרה שם..
וכמה את חוששת לשתף אנשים בסביבתך שאולי לא יבינו.. שישפטו..
מזמינה אותך להמשיך לשתף במחשבות שמציפות..
ואם תרגישי שזה מתאים לך, מוזמנת אלינו לצ'ט אישי ואנונימי עם אחד המתנדבים,
בו תוכלי להמשיך להתייעץ ולקבל אוזן קשבת וכתף תומכת..
הצ'ט פעיל בימים א-ה בין 16:00 לחצות, ובמוצש בין 21:00 לחצות.
שלך,
מתנדבת סה"ר

למעלה