הייתה לי הפתעה טובה ממישהו חשוב

אלינור*

New member
הייתה לי הפתעה טובה ממישהו חשוב

אחרי שבוע קשה מאוד על הלב ועל הנשמה ואחרי עוד משבר שנחת עלי התעוררתי ביום שישי עם הפתעה הפתעה משמחת מאוד לראשונה מזה הרבה זמן יחידי שלי
הראה לי צד שקיים בו שכבר שכחתי קצת שקיים...עקב נסיבות מסויימות ודיברנו והוא חיזק אותי והפיח בי תקווה שהדברים יסתדרו ושהכל יהיה בסדר ושיהיה טוב ובכלל שהולך להתחולל שינוי לטובה בחיים שלי-בשלנו בעצם..... מלבד זאת כייף שמפתיעים כמו שהפתיע אותי חבר שלי וכייף לבלות יום רומנטי ביחד ולגלות קצת אחד את השני מחדש בקיצור את כל המחשבות הטורדניות אני שמה בצד כרגע כמה שאני יכולה ואני לא יודעת מה יהיה איתן ומה יצא מהן אי אפשר לדעת מה יהיה אז נחכה לראות מה יביא יום ואי אפשר לצפות דבר....אז בינתיים עד שיקרה משהו ממש (טוב!!!!!!) באופן כללי אם לכאן או לכאן בינתיים הבנתי כל מיני דברים אני מתפללת שדי הרבה דברים ישתפרו בחיים שלי (ובמהרה) (זה די תלוי ב3-4 אנשים חשובים), והלב כרגיל לא מפסיק ולא יפסיק לומר את שלו. בינתיים די חזר לי האושר ללב והחיוך לפנים ונזכרתי בכל הכח הנפשי הרב שיש לי ובכל כח הרצון שלי ובאמת הפנימית שלי ובאופטימיות !!!!!! אז מעכשיו אני אופטימית!!!!!!!! זהו שיתפתי

candybox

New member
מה אומר לך ומה אספר...

שמחתי לקרוא על הטוב שעשו לך, אבל הפריע לי משפט אחד שכתבת : "(זה די תלוי ב3-4 אנשים חשובים)", זה תלוי אך ורק בך
אז זהו, תשמרי על האופטימיות שלך, המון בהצלחות לך

Efrat*

New member
בת שילייייי ../images/Emo24.gif

אמא מאוד שמחה לקרוא אותך מחייכת ומאושרת.. קצת עצוב לי כשעצוב לך, אז עכשיו טיפה רווח לי.. ומקווה שהאושר שלך יישאר איתך לעוד המונים של זמן. קחי לך ת'זמן תחשבי טוב מה שטוב לך אך ורק לך!! לכי לפי הלב.. ויהיה בסדר

אלינור*

New member
ורק עכשיו נזכרתי להכנס לבדוק תגובות

הייתי קצת עסוקית
פשושיות אתן אחת אחת כמובן שאמשיך לעדכןלגבי התפתחויות כאלו ואחרות (עוד חיוך
, בשביל שיבואו רק דברים טובים) ו
לילה טוב עד לקצ'קצ'יאדה של מחר

משיייי

New member
היה לי כייף להיכנס

ולקרוא את הודעתך שמחה שאת מרגישה יותר טוף

למעלה