הייתה לי היום ועדת נעליים.

1ט ל י

New member
הייתה לי היום ועדת נעליים.

היה ממש מוזר. שאלו אותי שאלות בקשר לנכות שלי, ואיפה כואב לי, ואמרו לי שהועדה גם בודקת אם אני צריכה להמשיך את ההידרותראפיה (אף אחד לא אמר לי שום דבר על זה). הבאתי איתי צילום כפות רגליים שהם ביקשו ממני לעשות, שהיה לי ממש בלאגן לעשות, ולא הייתה להם אפשרות שם לראות אותו, והם אפילו לא רצו לקחת ממני את הדיסק. לא שאני מבינה למה הם היו צריכים אותו מלכתחילה. ואז הם רצו לראות את כפות הרגליים שלי, ודיברו ביניהם ב"סינית" וזיהיתי כמה דברים שדי הדאיגו אותי, אבל עדין לא הבנתי בדיוק מה. משהו לגביי זה שהוא בקושי מצליח למצוא את הדופק בכפות הרגליים שלי ועוד כמה דברים, ושאל אם אני מרגישה נימולים ברגליים (ואני כן, אז זה מלחיץ). הם התייחסו ממש ברצינות, היו נחמדים ורגועים (אפילו שהיו ב3/4 שעה של איחור), ואני יודעת שזה לא אומר כלום על ההחלטה שלהם.
הם ממליצים רק על מה שקשור בטיפולים, נכון? כלומר, אין קשר בינם לבין אחוזי הנכות שלי, גם אם אני לא מוכרת על בעיות שהם זיהו ברגליים שלי שהם תוצאה של הנכות הראשונית... מצטערת אם זה יצא מבולבל, אני בעצמי די מבולבלת. למזלי מחר יש לי תור לרופאה המטפלת שתתרגם לי את מה ששמעתי אתמול, ותבדוק את עניין הרגליים שלי לעומק
טלי

1ט ל י

New member
לא ניסחתי טוב

השאלה שלי, היא האם הם יכולים גם להמליץ על לבדוק הכרה בבעיות שיש לי ברגליים עקב הנכות הקיימת? כלומר, להמליץ להם לזמן אותי לועדה רפואית בקשר לרגליים, או שזה לא קשור אליהם? אני יודעת שכשאני שואלת את זה זה אומר שיש בי חלק שחושב שיש מצב שהמערכת מסוגלת ללכת לקראתי, ושהאנשים בה עשויים להגדיל ראש.... אבל.... בכל זאת אני שואלת...

עָנת

New member
ועדת נעליים../images/Emo36.gif../images/Emo26.gifועדת רפואית

שלום טלי. לפני הכל,ועדת נעליים וועדה רפואית(רגילה-לקביעת אחוזי נכות) הם 2 ועדות שונות זה מיזה. ועדת הנעליים שעברת(כפי שכתבת) התבצעה ע"מ לקבוע המשך זכאותך להידרותרפיה. אם את מעונינת לעלות לועדה רפואית בגין תקנה 9(פגיעה בכפות רגליים עקב הנכות המוכרת) את זו שצריכה להגיש הבקשה
על אף העובדה שיש מיקרים בהם הנכה מוזמן ע"י המערכת לועדה רפואית... מאחלת לך בהצלחה בהמשך הדרך.

1ט ל י

New member
תודה../images/Emo13.gif

תארתי לעצמי שזה המצב.... הראומטולוגית אמרה שהנימולים ברגליים לא מסוכנים (היא בדקה דפקים בעצמה), ויהיה טוב
עידכונים יבואו....

1ט ל י

New member
נצל"ש, הועדה הרפאוית האחרונה שלי

הייתה בדיוק לפני שבועיים, ועשיתי כהמלצתך ושלחתי בפקס בקשה שיזרזו את מתן התשובה, וגם התקשרתי למחרת למוקד לבקש, והיום התקשרתי לשאול אם כבר יש תוצאה, ואמרו לי במוקד שיצאה ההחלטה ב-19.11, ושהיא לא יכולה לראות מה היא, וניסיתי להתקשר לטלפונים של מזכירות הועדה הרפואית, אבל לא עונים שם
וסבלנות לחכות עד מחר, או יותר גרוע, עד יום ראשון(לא מגיע אצלינו דואר ביום שישי) אין לי. יש טלפון אחר שאני לא יודעת עליו?

עָנת

New member
../images/Emo207.gifאיזה כייף לך,אני לא מאמינה איזה

זריזים... אני שולחת לך מסר.

למעלה