הייתה לי אורחת

הייתה לי אורחת

התלבטתי המון אם להתעלם מהרמזים הבולטים שלה "אני בדרך למיני גולף בעיר שלך". בסוף לא היתה ברירה. השארתי לה הודעה שתודיע לי חצי שעה לפני שסתיים לה האירוע כדי שאדע אם היא באה באמת וכדי שאתייפה (אני אמנם יפה טבעית, אבל ראיתם פעם דוגמנית יוצאת למכולת בלי איפור? כנ"ל אני. לא הקטע של הדוגמנית. ולא האיפור, כן?לשים עלי גילוח זה חלק מההתייפות). אז הגברת מתקשרת ואומרת שרק עכשיו ראתה את ההודעה והיא כבר בדרך אלי והיא רק צריכה כיוונים. הראיתם פעם מישהו שלוקח מפה כדי לכוון אנשים בתוך העיר שלו??? מאיפה לי לדעת איפה זה יהודה הנשיא? זה של הצפונים, אני תמיד הייתי מרכז. בסוף אחרי 15 דקות היא הגיעה וביקשתי ממנה שתחכה לי למטה כמה דקות שאשים עלי לבוש יאה. לא חשבתי בכלל שאפשר גם לדבר בטלפון ולכוון וגם להתלבש. היא הגיעה. הייתי מארח למופת:
השארתי אותה מסכנה בקור 5 דקות עד שיצאתי.
הצעתי לה קפה וגרמתי לה להכין לבד (אני ערבבתי!)
רציתי לתת לה מעוגיות הטו בשבט ולא שמתי לב שאני מציע לה פירורים כי אכלו את הכל.
הכלב נבח אז נאלצתי ללכת להוציא אותו והשארתי אותה לבד בסלון מתרה בה שאני יודע טוב טוב כמה דגים יש ולא תעיז לחשוב בכלל לאסוף כמה לאחיה. היא שמעה אותי מקלל את הכלב ששניה לפני שהגענו לדלת, פשפש לו. העלתי אותו בחזרה והוא ייבב קשות. אחר כך דיברנו על כמה שאני מוצלח, גם כשאני לא מגולח (רוב השיחה). רשומות חיוביות ממנה:
היא התפעלה מהדגים ואמרה שזה יפה ("מדהים" היה יותר מתאים אבל סלחנו)
היא הייתה חסכנית מאד עם הנס קפה
לא ביקשה עוגיות
הרגישה חופשי
קראה לי "אני אצל חבר טוב" כשתיארה היכן היא רשומות שליליות:
התפעלה מהדג הסגול, שבכלל היה כחול.
סירבה להצעה הראשונית של מים מהגינה
גרביים לא מתאימות למכנסיים
קראה לי קמצן (זה רק חסכנות)
שלא תחשוב שבגלל שאני חבר טוב, זה מעניק לה פריבילגיות יתר. סיימתי. תודה לקהל.

night mistress

New member
אז כמה תיקונים..

רק כדי להעמיד דברים על דיוקם:
עם המפה וכמה פניות לא נכונות,האובייקט הגיע אחרי 17 דקות..
האובייקט המתין בחוץ קרוב ל-8 דקות..לבד..בודד וגלמוד..זנוח..בעוד הלמד מתרענן מול המראה..
הדג בצבע סגול מהבהב..
תגיד תודה שהגרביים לא היו ורודות.. ולגירסת הבמאי.. אני נוסעת לי לתומי לעיר הפשע,ומשוחחת עם הלמד בטלפון..
"אז מה את לובשת בובה? רוצה לבוא אחרי שהכל יגמר? נשתה קפה או משהו?"..
"אמממ....למד...אני כולי מסמיקה כאן..טוב נו, קפה דווקא נשמע נחמד.."
"טוב..דברי איתי כשתסיימי.."
"נראה אם אני לא אהיה עייפה..
" (חייבת לשחק אותה קשה להשגה לא? טוב..נגמרת הברית (שהייתה מקסימה עליי לציין וגרמה לי להתרגש נורא)..יצאתי אל המכונית והופ..הודעה חדשה התקבלה..
"תודיעי לי חצי שעה לפני שאת מגיעה כדי שאני אדליק נרות ואכין קצת קצפת.."
"*-8.......? טוב..אני מרימה טלפון ואומרת לו "שום נרות ושום קצפת..תתחיל לכוון",.. הנ"ל שולף מפה ומתחיל לכוון אותי..16 דקות נהיגה מורטות עצבים (ומסוכנות עליי לציין)..והגעתי..
"תמתיני"
ממתינה..ממתינה..ממתינה..ככה איזה 10 דקות..בקור אימים.. ה
פותח את הדלת, לבוש בחולצה אדומה (בטח ציפה שאני אסתער) ומתחת אפוד מגן
טוב..ה
מתרשמת ועולה מעלה.. (להמשיך..?) הא..ואת זה שלמד התוודה בפניי על אהבתו והציע לעשות לי ילד בטח שכחתי לציין הא?

אז בסדר

אני יצור אנושי לא הכי מוצלח, אבל לפחות החזירו לי את |למד, אחי האובד. ואל תהפכי 8 דקות ל-10. ותגידו, זה לא אנושי ומקסים לא לדעת את כל הרחובות בעיר שלך? ואולי התוודתי על סוג מסוים ומוגדר של אהבה, אבל מעולם מעולם לא התחייבי לילד. זה לטובתך, את לא תצליח ממילא לעמוד בעלויות (קודם לשלם לי, אחר כך לילד)

למעלה