היינו שבת הזו והקודמת בים

• פותח הנושא lb4
  • פורסם בתאריך

lb4

New member
היינו שבת הזו והקודמת בים

מציצים ואכדיה צפון. בתור מבקרת חופים קבועה אני חייבת לאמר שאני ה מ ו מ ה מהעומס בחופים. ממש לא זוכרת דבר כזה. החניות עוד לפני 1000 מפוצצות , החופים צפופים בטירוף. ממש מבאס. צריך להגיע נראה לי ב0800 בבוקר כדי להנות מאיזה שעתיים ולברוח וגם זה יהיה בצפיפות לא מבוטלת. באס. סתם שיתפתי אבל אם מישהי מכירה חוף נטוש יותר ולא באיים הקנריים אז אשמח.

אורora

New member
טוב שלא הלכת לצוק...

אז היית רואה מה זה צפוף.
דווקא שאנחנו היינו באכדיה היה סביר מאוד...
אבל זה היה לפני שבועיים.

מצטערת,לא יכולה לעזור לך. אולי פשוט ללכת בשישי אחה"צ ולא בשבת

יולי 7

New member
בשמונה אכן יותר דליל

אלו היו השעות שלי מאז שהתחלתי ללכת עם קטנטני לים. אבל זה מוקדם... ושבת... אני כבר לא עומדת בזה :)
היום היינו בצוק (אורורה יש שניים) היה די מלא. החניה גם. לא נראה לי שבשבת יש חופים כמו שאת חולמת עליהם. אלא אם כן הם חופים לא מוסדרים

יולי 7

New member
ואיזה ים כיפי היה היום...

גלוש 707

New member
בבריכות אותו סיפור.

מאחר ואני ירושלמית, שמתעצלת לנסוע בשבתות לים. אנחנו הולכים לבריכה. וגם שם הצפיפות היא גדולה. בשעה 9:00 אנחנו כבר שם, בשעה 13:00 אנחנו כבר בדרך לאוטו כי כבר צפוף מידי. ככה זה בכל מקום\אתר בארץ בשבת. ואין ברירה אלה לבוא מוקדם כשעדיין לא חם מידיי,יש חניות,וההמונים עוד לא מסתערים. מזל שאני אדם של בוקר....

נוRית

New member
מסתבר שבכל מקום צפוף...

גם אנחנו מעדיפות בריכה, ואני משתדלת להגיע מוקדם - גם בגלל הצפיפות הנוראית בשעות הצהרים (כל פעם מחדש אני נזכרת בתמונות שראיתי פעם מבריכות ביפן) אבל גם כי מעדיפה בשעות האלה לא לחשוף את עצמנו לשמש הקופחת.

למעלה