הייי.......:)

הייי.......:)

מישהו מכם שמע על המייקאפ החדש של חברת ג'ייד, מייקאפ מוצק בשם היי קאוור או משהו כזה? שעכשיו יש עליו מבצע היכרות, והוא עולה 60? אני פשוט צריכה מוצק כי יש לי עור פנים אדמומי עם פצעונים קטנים ואני רוצה לדעת אם זה יעיל להסתרה....... יש המלצות? תודה טל

EarthWind

New member
היי

אני לא יודעת בדיוק עד כמה הוא טוב כי לא ניסיתי אותו אבל ניסיתי את המייק אפ המוצק הרגיל של ג'ייד. אני אגיד לך, שזה מייקפ מוצלח ביותר. דבר ראשון - הוא חלק ואין בו גושים או חלקי צבעים אחרים דבר שני - הוא לא מסריח . תקני את זה ותנסי, כי סך הכל זו חברה טובה. החלק הכי קשה הוא להתאים את צבע המייקאפ לעור. אז אל תמהרי בהחלטה. אני פעם מיהרתי בהחלטה וקניתי מייקאפ בגוון כהה יותר ממה שהייתי צריכה ... אז למדתי לקח חחח

אז ככה

אני מכירה את המייקאפ המוצק הרגיל של ג'ייד, כי לאחותי יש אותו. אבל היא בצבא והיא לקחה את המייקאפ איתה, וחוצמזה העור שלה ממש ממש בהיר, אז אני לא יכולה להשתמש בו בכל מקרה. ואני יודעת שהמייקאפ המוצק עולה דיי הרבה, והמייקאפ ששאלתי עליו עולה כרגע רק 60 שקלים כמחיר היכרות! זה ממש מחיר טוב! כמה עולה המייקאפ שאת מדברת עליו?

בת אלה

New member
ושאלה נוספת

גם לי יש עור אדמומי כזה ואני מחפשת מייק אפ טוב ...מה ההבדל בין המייק אפ החדש של גייד לישן? ומה עדיף להשתמש במיק אפ נוזלי או מוצק? תודה

morsh17

New member
בננות

תקשיבו אם העור שלכן אדמומי הייתי ממליצה לכן להשתמש במייק אפ ירוק. אל תבהלו ! זה מייק אפ שמיועד לעור שהגוון שלו אדום והצבע הירוק מטשטש את האדמומיות ומתקבל צבע עור רגיל וטבעי. יש את זה לחברת פופה זה בא בשפורפרת קטנה וזה נוזלי, זה די יקר בסביבות ה80 שקל אבל שווה את זה - אם זאת הסיבה שאתן משתמשות במייק אפ.

morsh17

New member
בננות

תקשיבו אם העור שלכן אדמומי הייתי ממליצה לכן להשתמש במייק אפ ירוק. אל תבהלו ! זה מייק אפ שמיועד לעור שהגוון שלו אדום והצבע הירוק מטשטש את האדמומיות ומתקבל צבע עור רגיל וטבעי. יש את זה לחברת פופה זה בא בשפורפרת קטנה וזה נוזלי, זה די יקר בסביבות ה80 שקל אבל שווה את זה - אם זאת הסיבה שאתן משתמשות במייק אפ.

morsh17

New member
בננות

EarthWind

New member
היי

שמעתי על המייקאפ הירוק אבל בשביל מה להסתכן בקנייה לא טובה? לדעתי עדיף לקנות בצבע רגיל וזהו.. הירוק זה סתם בעייתי..

morsh17

New member
היי

שמעי המייק אפ הירוק זה ממש לא סיכון אם יש לך עור שנוטה לאדמומיות. אם זה רק חלקים מסויימים בפנים שאדומים אז כמובן שעדיף לקנות מייק אפ בצבע רגיל כדי שהפנים יהיו אחידות. המייק אפ הזה נוצר במיוחד בשביל עור אדמומי בגלל זה אני לא חושבת שזה סיכון. את יכולה גם לנסות טסטר לפני שאת קונה ותראי מה עובד טוב יותר בשבילך.

EarthWind

New member
אווקיי

המייקאפ שאני מדברת עליו הוא המייקאפ הרגיל של ג'ייד המוצק . הוא עולה 100 ש"ח אבל תמיד יש עליו הנחות בסופר פארמים וניו פארמים . בניו פארם יש יותר הנחות הכי שוות שאלו ההנחות של האחוזים, ולא דווקא אלו שהן 1+1 או משהו ודומה.. 60 ש"ח זה ממש מחיר מעולה! זה הנחה ענקית !

למעלה