הייי
מישו נרשם לפסיכולוגיה

l i k l i k a

New member
הייי../images/Emo70.gif מישו נרשם לפסיכולוגיה../images/Emo35.gif

כי אני נרשמתי אשמח לדבר עם חבר'ה דומים
ועשיתם כבר פסיכו'? או שלקחתם על עצמכם את אתגר אפריל יחד עם המתכונות?

Giladovich

New member
נצל"ש: טכניונים, עזרתכם דרושה.

באחד הקורסים שלי הסמסטר, המרצה - בני שור, הציע, שנתכונן למבחן עם מבחנים ישנים מקורסים שהוא לימד בעבר בטכניון. זאת מפני שאין מבחנים שלו משנים קודמות בת"א (זו הפעם הראשונה שהוא מעביר את הקורס הזה בת"א). כאן אתם נכנסים לתמונה. פשפשתי קצת באתר של הטכניון למצוא מבחנים שלו ולא כל-כך הצלחתי. בחלק מהאתרים שניסיתי להיכנס אליהם, התבקשתי להכניס ת.ז. וסיסמא. אני אודה מאוד למי שיוכל לתת לי קישור למבחנים, או למקום בו אוכל לחפש אותם, או להוריד ולשלוח לי את המבחנים המדוברים. שם המרצה, כאמור: בני שור - Benny Chor. שם הקורס יכול להיות אחד משתי אפשרויות שאני חושב עליהן כרגע: מודלים חישוביים - Computational Models. תורת החישוביות - Computational Theory (שם הקורס באנגלית עלול להיות שונה, אני תרגמתי לפי מה שנראה לי הגיוני). תודה מראש למי שיעזור, או ינסה לעזור, גלעדוביץ'.

true fate

New member
אתה בטוח שכתבת את זה נכון?

בדרך כלל ch נועד לבטא או את האות "צ" או את האות "ח"

Giladovich

New member
מעדכן הבקשה ומבקש שנית:

שם הקורס באנגלית יכול להיות גם theory of computation או introduction to the theory of computation. אגב, גם מבחנים של אחד הקורסים, שאינם של בני שור, יתקבלו ברצון.

lribinik

New member
לא צריך ללכת עד הטכניון

שם הקורס הוא "מבוא לתורת החישוביות" ושני בחנים של בני שור מהטכניון בדרך אליך באימייל. יש מבחנים נוספים בקישור המצורף.

lribinik

New member
../images/Emo92.gif

אני רק מחפש דרכים לדחות את החלק הזה ביום שבו אני אמור להתחיל ללמוד

The Orange One

New member
ברוכה הבאה

קבלי
לרגל הגעתך לפורום. נרשמת לפסיכולוגיה? מזל טוב
איפה? למה? כמה?
בקיצור, תהני לך פה בפורום.

l i k l i k a

New member
ראשית, אלף תודות על ה-../images/Emo142.gif, שנית

נרשמתי לפסיכולוגיה לאחר שהתחבטתי רבות (לא לגבי המקצוע אלא לגבי העתודה בכללי, למרותת שאני סופר ריאלית בביה"ס- כימיה פיזיקה מחשבים
) עשיתי זה עתה פסיכומטרי נראה מה ייצא.. רציתי לפגוש באנשים הדומים לי וכמובן שפורום חמים זה- זה המקום המתאים!
אז חבר'ה אם מישו נרשם לפסיכו'- Lets talk!
פשוט אני רואה שרוב המקצועות המאוזכרים בפורום הם טכנולוגיים וראליים, אז כל ההומנים שבינכם.. אני מצפה להכירכם!!

The Orange One

New member
אין בעד מה

אנחנו מאמינים בנתינה
(בעיקר טאורוס שעוד מעט יעופף לפה עם עוד פרח עבורך
). אז הנה, הבחור שנתן לך פרח, הוא הומאני (אבוי), כלכלה ותקשורת, אוניברסיטת תל אביב, שנה א' (וששש אל תגלי לאף אחד, אבל גם אני הייתי די ריאלי בבית ספר - פיזיקה מחשבים) בהצלחה עם הציון בפסיכומטרי, יש פה דווקא לא הרבה הומאניים, מעטים אבל איכותיים, אישית לא יצא לי לפגוש פה מועמדים לפסיכולוגיה, אבל יש לנו כאן שתי סטודנטיות וסטודנט לפסיכולוגיה באת"א (ואני בטוח שיש עוד כמה שאני בטח שוכח). לאן נרשמת לפסיכולוגיה? אני מקווה שתהיי מרוצה מהבחירה, תזכרי שהאושר שלך עומד לפני כל דבר

l i k l i k a

New member
חח הכבוד הוא לי להצטרף למיעוט האתני

נרשמתי לאונ' ירושלים, שם גם אחותי לומדת (עתודאית) משפטים. אז אתה ודאי מבין אותי על המעבר החד מריאלי
מאד להומני
פשוט נמאסס לראות מספרים\ חישובים!! אפילו אם לומדים פיזיקה\כימיה הרי כל המטרה (לגלות איך העולם פועל ) איפשהו נעלמת שם בין הפאים האומגות הזיגמות ו....כד' (סתם נטפלתי עכשיו לאותיות היווניות, אין לי שום דבר אישי נגדן) ופסיכולוגיה זה תעלומת חקר מוח האדם וההתנהגות שלו (ב-2 מילים רדודות) מדהים!! טוב עכשיו תכלס'.... 650 עם ממוצע 10.5 בערך יהיה תנאי מספק לדעתכם? שוב המון תודה על קבלת הפנים החמה!

ChipsMan

New member
חבר'ה, שנגלה לה את הסוד? ../images/Emo3.gif

לצערנו, באקדמיה, לא רואים מספרים. לא במתמטיקה ולא במחשבים

true fate

New member
אנשים כיום פשוט לא יודעים להשקיע...

|---------------| |#| --------<|'~,'~,'~,'~,'~,|=====|#| |---------------| |#|

true fate

New member
זה בגלל איך שהפורם של תפוז מפרש את

זה, שציירתי את זה זה נראה ממש יפה