הייי! מה המצב כולם????

גבריאל20

New member
הייי! מה המצב כולם????

הכל סבבה???????? שאלה, הדיסק החדש עוד לא הגיע לישראל????????

g a g a

New member
הגיע. ובעודנו מקלידים/קוראים

מילים אלו, יש מפגש בת"א וחברי הפורום קונים יחד את האלבום.

גבריאל20

New member
זין!

כאליו מה?...כולם עכשיו קונים אותו ורק אני שוכב עם שק קרח מול המחשב בגלל שנפצעתי????.. למה אני אוהב כדורגל למה?????????????????????. ולמה לא אמרו כלום בחדשות????? כאילו- זה מייקל גקסון...

ואם כן היו אומרים עליו משהו

זה בטח היה בנוסח: "ושוב הזמר המתפרק חושב שהוא עדיין מלך הפופ. היום מייקל ג'קסון הוציא דיסק אוסף, וצירף סינגל חדש. המבקרים לא מצפים למכירות גבוהות, וכנראה שמייקל ג'קסון ימשיך להיות שקוע בחובות". (אני אחורי 385385 פעמים הפסקתי לספור כמה שמועות נמצאות בקטע הנ"ל....)

g a g a

New member
אורטל, גם לי יש גירסה לחדשות האלה:

"הפדופיל המתפרק, מייקל ג'קסון, הוציא דיסק אוסף חדש. הזמר שהלבין עצמו, שיתף פעולה עם לא אחר מאשר אר קלי, אנס הקטינות. אין זו הפעם הראשונה שג'קסון שיתף םעולה עם קלי. רבים סבורים שהאלבום יימכר בקושי רב, דבר אשר מסמל את הדרדרותו המתמשכת ובלתי פוסקת של מיש שפעם הכתיר את עצמו "מלך הפופ" ". יו, בא לי להקיא מעצמי
שאני אגיש מועמדות לחדשות ערוץ 2?

../images/Emo46.gifהעיקר שאת הדיסק של הביטלס פירסמו

בחדשות ערוץ 22 אתמול! חוצפה!!! זה באמת עובר כל גבול!!!

גבריאל20

New member
../images/Emo46.gifזין!!!!!

אופס סליחה....למה אני אוהב כדורגל למה??????????????????????? הייתי חייב להפצעעעעעעעעע.????????? רציתי להיות במפגש....

גבריאל20

New member
שיחקתי בשכונה עם חברים...

ושחקן אחד מהקבוצה השניה לא אהב את זה שעברתי 3 חברים מהקבוצה שלו ושם לי רגל, אבל הוא התכוון להגיע לכדור רק שפגש את הרגל שלי ונפלתי על הצד כל האגן והרגל שלי בהאנגאובר....

g a g a

New member
../images/Emo122.gif אאוץ'../images/Emo70.gif החלמה מהירה../images/Emo140.gif

VAMPhantom

New member
הגיע ובגדול! אגב...

בחיפה(סניף טאוואר בגרנד) נחטף!
(נ"ב: לא לשכוח להביט בחתימה!)

VAMPhantom

New member
אגב, מי שטען שזה עוד אלבום אוסף...

טועה בגדול!
כל השירים, יש בכווולם טץ' חדש, מזהה צלילים חדים יותר ותוספות קלות (כל זאת בזכות האוזן המוסיקלית שלי
)

למעלה