הייי יש לי בעיה... צריכה עזרה דחוף

letgo

New member
הייי יש לי בעיה... צריכה עזרה דחוף

טוב זה סיפור דיי ארוך: יש לי פרופיל נמוך כי יש לי אסטמה קלה (שלא ממש משפיעה על כלום ואני דיי מתחרטת שהצהרתי על זה אבל בקטנה), ותת משקל ככה שיוצא שיש לי פרופיל 45... ובגלל זה אני לא יכולה לשרת במסלולים קרביים למרות שאני רוצה כי יש לי כושר טוב אני בריצות שדה . אבל לא משנה השלמתי עם העובדה שאני לא יכולה לשרת בקרבי והחלטתי שאם אני כבר לא משרתת בקרבי אני אעשה משהו שיועיל לי ... שזה אומר לא ג'ובניקית או פקידה כי אני יכולה גם לתרום יותר לצהל וגם לקבל יותר מאשר בשירות פשוט (בלי להעליב אף אחד)... בכל אופן אני לומדת מחשבים וסיימתי השנה 5 יחידות ואני לומדת פיסיקה ואני לומדת 4 יחידות ערבית (ויש לי ממוצע בגרויות סבבה במקצועות האלו) אז החלטתי שאני רוצה להתגייס למודיעין למסלול כלשהו המסלול היחיד שנשלח לי (ואני נולדתי באפריל 1989 אני בי"ב) זה האזנה בערבית וזה המסלול שאני הכי לא רוצה ללכת אליו ויחד עם זה אני מתקדמת בשלבים של ערבית עברתי את שלב הרעיון... אז שלחתי בקשה לזימון לשחקים ואמרו לי שאני לא מתאימה אני לא ממש מבינה את הסיבה ואני ממש רוצה ללכת לשחקים כי מכל מיני חברים ואחים של... אמרו לי שזה אחלה מסלול והוא נשמע לי מאתגר ומעניין... יכול להיות שזה שאני בערבית קשור לזה? אני רוצה להתעקש ולקבל זימון לשחקים בכל מקרה מה אני צריכה לעשות? אולי זה בגלל הקב"א כי בפסיכוטכני לא סיימתי תרגיליםו כמו איזה מפגרת שכחתי לנחש... אז אני לא יודעת מה לעשות אני לא רוצה לשרת בצהל בתפקיד חרא כשאני יודעת שאני יכולה לתת ולקבל יותר! איך אני יכולה לשפר את הקב"א?

letgo

New member
מישהו?!!!!

בבקשה! ועוד שאלה... מישהו אמר לי שאני יכולה לבקש בלישכת גיוס רעיון אישי ולהסביר להם שם את זה ואולי זה יעזור במשהו..זה נכון ? זה קיים בכלל?. ועוד דבר... עוד מישהו אמר לי שאני יכולה לנסות לשלוח מכתב עם המלצות ובקשה לגשת למבחן פסיכוטכני נוסף, ואולי זה יתקבל אם יראו שאני רצינית? שמעתם פעם על מקרה כזה? זה הגיוני? וד"א איך אני מבררת תקבא... אני יודעת פרוטקציות וכל זה אין אולי עוד דרך?! אני חייבת

א י ןש ם

New member
אמממ...

גם לי היה סיפור די דומה. בעיקרון יש לי איבחון של הארכת זמן ומסיבה די מטופשת לא הבאתי אותו, ולא סיימתי די הרבה תרגילים בפסיכוטכני... אני לא ממש יודעת מה הקבא שלי, אבל כנראה שהיא מעל 53 כי בכל זאת קיבלתי כמה זימונים (לעתודה, פרויקט רקיע, רפואה ומחשבים (ואת זה גם עברתי...!!!). אבל זה ממש מבאס כי דווקא למודיעין שאת זה די רציתי... לא קיבלתי זימון, ואני בטוחה שיכולתי להוציא הרבה יותר במבחן... בקיצר, אני שלחתי מכתב, המלצות ועוד ולא אישרו לי, אבל תנסי כי אני מכירה כמה אנשים שכן ניגשו למבחן חוזר והצליחו להעלות את הקב"א. בכל מקרה... אם את מעוניינת במשהו ספציפי תשלחי בקשה ויש סיכוי שיתחשבו בה. בקשר לבירור הקב"א- אחרי שתקבלי מנילה את יכולה להעריך פחות או יותר מהי, עד אז אם את ממש לחוצה על זה את יכולה להתקשר ולברר אם את מתאימה לצוות אוויר, אם יגידו לך שכן, סימן שהקב"א שלך מעל 54. מקווה שעזרתי...!

רק לידע כללי,

גם אם תהיי איזו גאונה מטורפת שמשרתת במסלול מסויים במודיעין - עדיין תהיי ג'ובניקית... אז רק תעשי חושבים, לגביי מה שאת רוצה לעשות בצבא
אמרת שאת לא רוצה להיות ג'ובניקית

letgo

New member
חחח אוקיי אז קבל

תיקון! התכוונתי ל...שירות צבאי שהוא פקידה או כל דבר אחר שהוא לא יותר מידי מועיל למרות שכן אני יודעת שפקידה יכולה מאד להועילבקיצור אני רוצה לשרת במודיעין...

אני בת ../images/Emo3.gif

בלה בלה בלה בלה בלה. קיצר, את רוצה להיות במודיעין. לאף אחד פה לא משנה אם את חושבת שפקידה או ג'ובניקית זה מועיל או לא, אז חיסכי זאת מאיתנו
להעלות ת'קבא זה סיפור. את צריכה המון פרוטקציות כדי שייתנו לך מבחנים חוזרים. אני בספק אם העובדה שתשלחי להם מכתבים, תעזור... בכל זאת, אין לך מה להפסיד אני מניחה
את הקב"א ואת יתר הנתונים האישיים שלך את יכולה לדעת אם יש לך איזה חבר פקיד, שמשרת בלשכ"ג ועובד עם תוכנת כ"א.

חביבי יש פיתרון לבעיתך

תתגיס לתותחנים יה בן זונה תתגיס לתותחנים יה בן זונה. כי רק שם בין הפגז לקנה יהפכו אותך לבן אדם אז תתגיס לתותחנים יה בן זונה

למעלה