הייי בנותתת

מוריקה

New member
הייי בנותתת ../images/Emo13.gif

אני חדשה פה
קוראים לי מור ואני בת 18+ אני מחפשת שמלה לנשף שיהיה עוד איזה חודש ככה... למישהי יש הצעות? תמונות? היה לכם כבר נשף? ספרו איך היה מה לבשתם?

dashush

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אמ ועוד לא היה לי נשף(אני רק בכיתה ח'
)

lemons

New member
בנות, אני זקוקה לעזרתכן (גם בקשר ל

מסיבת סיום) אז ככה, המסיבת סיום שלנו תיערך ב"מועדון" מסריח בחולון (מועדון PEPOLE) בתכנון אנשים שאין לי שום קשר אליהם מהשכבה, מוזיקה כנראה תואמת או במילים אחרות משהו די מינימלי... איך הייתן ממליצות לי להתלבש? כמובן שאני חולמת על שמלה יפה, אבל אני לא בטוחה שזה יתאים יש לכן הצעות למשהו יפה -לא פשוט מדי ולא מושקע מדי?

שמלת מיני תתאים יש אחת שהיא טיפה

גוטית אבל מדהימה מזארה דמוי מחוך עם חוטים מאחורה ואז החלק התחתון מנופח קצת כמו בלרינה שחורה ען תחרה סטרפלז אני ממש אהבתי אם את אוהבת את הסגנון כדי לך לראות

SummerSpirit

New member
לא מושקע

מניסיון. לכי על משהו שהיית לובשת למועדון בסיטואציה רגילה, עם טאץ' קלאסי. אל תלבשי חצאית מיני למשל, כי זה יומיומי מדי למועדונים.

לי היה נשף לפני 3 שבועות בערך

ואת האמת היה ממש בעיה למצוא שמלה לנשף.איזה סכום את מוכנה להוציא?

מוריקה

New member
הייי ,כסף זה לא בעיה כאן

הבעיה של למצוא משהו יפה שיתאים לי...ושימצא חן בעניי...

נועוW

New member
ברוכה הבאה../images/Emo9.gif../images/Emo170.gif

יש ברנואר,קסטרו וזארה שמלות ממש יפות

ברוש36

New member
וולקאם:] אני בר!

אם את מחפשת שמלות בסביבות ה-500 ש"ח, אז שווה לך לבדוק בחנויות הבאות: רנואר, קסטרו, זארה, מנגו, אפריל..ובקיצור פשוט ללכת לקניון ולהיכנס לכל חנות, גם לזאת שהכי לא נראית לך.:] בהצלחה
[והממ, לא עוד לא היה לי נשף:p] תהני!

TINKERBELL 15

New member
ברוכה הבאה! :) ויש לי הצעה בשבילךך

ראיתי 2 שמלות של רנואר, מהממות! ראיתי את שתיהן גם בחנות, והבד ממש נעים והשמלות הרבה יותר יפות על הקולב מאשר בתמונה. המחיר עלול להיות קצת בעייתי, אבל לדעתי זה שווה את זה
השמלה הראשונה - שלדעתי הכי יפה

מוריקה

New member
השמלות יפות ,אבל הם לא וואו

בשביל נשף.... אולי השחורה... וגם אני רוצה משהו לא שחור כי בטח כולם יבואו עם שחור,אני רוצה בצבע צהוב בננה,או באז' או אדום גם יהיה יפה...

mmmbam

New member
ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

הממ... סורי, לא יודעת איך לעזור כל כך...

למעלה