הייייייייייייייייייייי

Tess MS

New member
הייייייייייייייייייייי

וואו, כמה זמן לא הייתי פה! אבל זה לא בגלל שלא רציתי, פשוט בגלל שהמחשב האידיוט שלי לא רצה להיכנס. תסלחו לי אם פתאום יש לי המון מה להגיד לפני איזה יומיים חיפשתי בגוגל תמונות של הלהקה כי אני רוצה לצייר את שרה ומצאתי כל מני אתרים נחמדים, והיה גם אתר שהיה בו אוסף מפרטים של כל מני להקות והיה גם של קייס... אחלה מפרט! אם למישהו יש תמונות טובות ממש של הלהקה תשלחו לי בבקשה אני מבטיחה לשתף אם ייצא לי ציור טוב. תיכנסו ללינק זה אתר נחמד..... ואני שמה עוד לינק שהוא בתוך האתר הזה ואפשר להוריד שם שיר בהופעה חיה losing you נחמד לאללה..... מישהו אולי יודע מה קרה לכל האתרים הנחמדים? (20,000 thoughts, quiet little place) אני לא מצליחה להיכנס לאף אחד מהם! מצאתי מישהו בשכבה שלי שאוהב את קייס צ'ויס וגם היה בשתי ההופעות וכמעט הרגתי אותו (כולם היו בהופעה חוץ ממני בלאט!) מישהו יודע מה מסמלת השרשרת של שרה? זאתי עם העיגול שמחולק ל-4 חלקים ויש סימנים מוזרים? ציירתי את העטיפה של קוקון קראש על הקיר ואני רוצה לשתף (אם כבר מדברים, אז למי ששאל מה זה קוקון זה קליפה של גולם) טוב, סיימתי אל תשכחו לקחת דיסקים לחדר האטום make love not war Tess

Me Happy

New member
ברוכה השבה ../images/Emo24.gif

ציור מגניב!! כבר המון זמן שאני מתכנן לצייר משהו על הקיר... עדיין לא החלטתי מה. וזה לא שאני יודע לצייר... אני פשוט מכיר מישהי שכן.
אגב, יש המון תמונות בגלריות שלנו. אולי תמצאי שם מה שאת מחפשת.

cha ching

New member
תמונות של שרה

היי באמת ציור יפה :) אולי תציירי גם לי משהו? יש כמה תמונות מאוד יפות של שרה באינטרנט מההופעה שהיתה ב-BEX FESTIVAL כמו למשל זאת-

Mr Freeze

New member
תודה לך!

כמה חיפשתי את Losing You... נחמד לדעת שהם עושים גם מוסיקה מעט רועשת היום.

למעלה