היייייייייייייייייייייייי

Muse Breako

New member
היייייייייייייייייייייייי

אני משצ"ית!! (אני כותבת מהניק של אחי כי תפוזונות כרגיל) עשיתי את הקורס של השבועיים עם האמ 16... מישו היה שם?? שהיינו במחנה צבאי כזה.. אנאעארף איך קראו לו..? והיו מדנ"ים שהיו איתנו.. וחדר אוכל.. ושירותים צבאיים ושטויות כאלה..!! תענו לי אם מישהו זוכר..! ואני עכשיו בכיתה י'

../images/Emo6.gif

איזו רמה של סניליות לחלוטין. את הולכת לכל מיני מקומות ואת לא זוכרת איך קוראים להם? את עשית קורס שלא ברור לך לאן הגעת? ומה את עושה שם? את סנילית אחותי
אז לקורס קוראים 'סיו"ן'(סיור וניווט) אם את לא זוכרת מה השנה שבה עשית את הקורס, או את הבסיס, תעזרי לי קצת. קיבלתם חולצה בסיום הקורס? מה השנה שעל החולצה? הבסיס היה בצפון? (אולי שמו היה ג'וערה?) ואני חייבת לציין, את חמודה.

ophirein

New member
../images/Emo132.gifחחחחחח אולי היית איתי?

השנה הייתה 2003, היה קיץ, והגענו (אולי רק אני ועוד כמה לא בטוח שאת) למקום נידח אי שם בצפון, ושמו צלמון (?????????) -מוכר? סיימת את הקורס באנדרטת הנח"ל ליד פרדס חנה?? קיבלת חולצה כחולה שמצוייר עליה פרה??? אם כל אלה מוכרים, אז היית איתי!! אם את רוצה אני יספר לך עוד כמה דברים, אם שכחת....

חחח בונה שתיהיה בריאה!

לא זוכרת איפה ולמה... והיה כזה וכזה את יודעת כמה בסיסים יש בארץ וכמה שרותים וכמה חדר אוכל וכמה מדניים חחחחח הרסת אותי זה היה אחץ ההודעות המצחיקות!!!! יש מצב שהיית או בגוערה או בצלמון!!! אבל רוב הסיכויים שהיית בצלמון בקורס פשצים

למעלה