היידה....

היידה....

נר לי נר לי דקיק בא חנוכה נרי יאיר.....יאללה תעלו נוסטלגיות שקשורות אני אכלתי היום סופגניה חמה עם ריבת תות אדומה יאממי....חחח

הביאו לנו בישיבה סופגניות..

בעע סיוט עד עכשיו התאבון שלי ברח במחאה שהכרחתי אותו לאכול את הסופגניה הזו, מלא שמן מילה אחת דוחה, וזה ידלק עשרה ימים בלי נס הסופגניה הזו. יצטרכו להיות סופגניות מאד משכנעות כדי שאני יטעם מהדבר הזה שוב.

סתם לידיעה

ההפרש במחיר של סוגבניה(סוג של עגבניה) שקונים בשוק והמחיר של סופגניה בקניון מלחה במאפה נאמן זה רק שקל...מגניב.

י ע ל י 24

New member
לידיעה בלבד!

סופגניה קטנה 500 קלוריות! בינונית 700 קלוריות שווה ערך ל 7 לחמניות קלות של ודש! לחמניה קלה 100 קלוריות!

מיידלע19

New member
בגלל זה

לא אוכלים הרבה! ומחשבים את הקלוריות שאם אוכלים סופגניה לא אוכלים שבוע
חחחחחחחח

י ע ל י 24

New member
מי שאוהב לאכל!

בחיים אבל בחיים לא הסתפק בסופגניה אחת. אולי 2 כל יום מימ החנוכה.

מיידלע19

New member
הזוי לחלוטין....

נשמע מוטרף.. אני אפילו לא מסוגלת לחשוב על זה.... לא רק מטעמי שומן... גם מטעמי גועל..... מלא שמן....

י ע ל י 24

New member
קודם תטעמי את הסופגניות של רולדין.

אחר``כ תדברי איתי. זה הסופגניה היחידה שאני מסוגלת להכניס לפה! אף מאפיה לא מגיע לרבע שלהם.אפילו לא נאמן!

מיידלע19

New member
גמני לא מסוגלת לאכול סופגניה מכל מאפייה

ואני אוהבת רק סוג מסויים. ואני אטעם בכיף.. תזמיני אותי? חח

י ע ל י 24

New member
מזמינה אותך בכיף!!!

א.ני בדיאטה .תקני לי אחד ולך כמה שאת רוצה. יש עם ריבה.שוקולד. ריבת חלב. אחלה סופגניות. תקני על חשבוני עם קפה בכיף!

מיידלע19

New member
קבענו...

ואני לא צוחקת... ודווקא אעדיף לקנות אחת ולעשות איתך חצי חצי. אלא אם כן תתעקשי על שלימה.

מיידלע19

New member
אישית....

לא מכירה... נסגור על זה במסרים מתי שהוא... אני לא ירושלמית... אני מרכזניקית.... אבל נדבר במסרים...

למעלה