היו שלום בנתיים, אחים שלי...

Yuval Y

New member
היו שלום בנתיים, אחים שלי...

לכל פורום יש מיכסה של 200 הודעות בחודש, ומינואר 2007, שם החלה לפעול סטטיסטיקה של הפורום, התברר שממוצע ההודעות החודשיות הוא כ-78, ומספר ההודעות הגבוה ביותר הוא 140 (יוני 2007). מדי פעם ראיתי שישנם ליקויים בפורום - רצפי הודעות התחילו להתפתל האחד בשני, הודעות החלו להיעלם וכיוצא באלה, וכששאלתי את האחראים בתפוז, נאמר לי שזה כיוון שישנה בעיה בתחזוקת פורום עם נפח תעבורה מצומצם. מדי פעם קיבלתי מהנהלת תפוז הודעות ואף התראות שמספר ההודעות החודשיות בפורום נמוך מדי ולפיכך הפורום עומד להיסגר. בכל פעם ביקשתי לדחות את סגירתו, השתדלתי לעורר עניין בין אם בכתיבת הודעות מעניינות, ובין אם בפניות אישיות לפעילים בתהל"ה ולאנשים ברשימת התפוצה. פעמים רבות גם היתה תחלופה גבוהה בין אחראי הפורומים - אני לא יודע למה, וזה גם לא מענייני, ולפיכך הפורום היה במין מצב בו או שהפורום יתעורר, או שתימצא דרך לדחוק את הקץ. לורי, אחראית הפורום (הנוכחית?) אמרה לי (שוב?) שהפורום אינו פעיל, יש מעט מדי כותבים, ובעצם - את זה אתם יכולים לראות בעצמכם. העניין הוא שכעת, משהו מהותי השתנה. אני מצטער לומר, אבל בשלב מסויים נמאס לי לרדוף אחרי כולם במטרה להגביר את העניין בפורום. דיברתי עם יעל, יו"ר תהל"ה, והגענו להבנה שרמת הפעילות באינטרנט אכן יורדת, לטובת שיחות טלפון, מפגשים בקבוצות וכיוצא באלה. אני יכול להבין זאת, כיוון שגם מבחינה אישית, הרבה יותר נעים לדבר בטלפון עם מישהו או להיפגש פנים אל פנים, מאשר להתכתב באינטרנט או לכתוב בפורום. פתחתי קומונה כתחליף לפורום - http://communa.tapuz.co.il/pflagil - בכדי שנוכל להמשיך להתכתב באינטרנט. אולי בשלב מאוחר יותר, יחזור הפורום לפעילות מלאה. היו שלום בינתיים, אחים שלי מחר יאיר השחר לכם ולי עכשיו קטיפה שחורה נפרשת על העיר עכשיו מותר "שלום" לומר ולהיפרד בשיר. -- שיר סיום, חווה אלברשטיין

סגירת הפורום

כפי שיובל ציין, עקב מיעוט פעילות, עלינו לסגור את הפורום. עם זאת, הנהלת הפורומים תשמח לשקול פתיחתם של פורומים דומים בעתיד.

למעלה