היו דברים מעולם!

lahadam

New member
היו דברים מעולם!

שלום לכולם, לאחר העדרות ארוכה מהפורום (אני משערת שבין שנה לשנתיים) אני מנסה לחזור. ולמתעניינים: ההעדרות התחילה מרצון לבדוק את התחושות שלי ורצון לוודא שאני לא רק חוזרת על רעיונות שאולי נראים לי אטרקטיביים. אחרי שכבר וויתרתי על הפורום הזה פשוט התרגלתי והסתדרתי בלעדיו. על כל פנים, דעתי בנושא ילדים לא השתנתה עד לרגע זה. התחושות נשארו כשהיו (וגם המציאות). אבל השנינות של הכותבים פה אכן חסרה לי. טוב לראות "פרצופים" מוכרים, ואולי להכיר חדשים. אני מקווה לחזור לקרוא/לכתוב פה מעט; פחות על ילדים, יותר על כל מה שהוא לא-ילדים. ומי שלא התגעגע יכול כמובן להמשיך להסתדר בלעדי.......

lahadam

New member
ברח לי הטקסט:

תודה על קבלת הפנים המתוקה. (את הקפה של הבוקר החלפתי בקפה קר --- מי יכול לשתות חם היום??)

luliy

New member
../images/Emo24.gifשמחה שחזרת התגעגעתי:)

מה שלום בן זוגך? אמך? כמובן בהקשר לילדים ומה גרם לך להשאר בעמדתך? ברוכה השבה

lahadam

New member
../images/Emo51.gif לך

כולם בסדר. אין חדש. עולם כמנהגו נוהג. מה גרם לי להשאר בעמדתי? זה כמו לשאול אותי מה גרם לי להמשיך לנשום או להמשיך לאהוב מוזיקה... ברוכה הנמצאת

../images/Emo24.gif איזה כיף!

כל חופשה מרעננת, ונראה שהיית זקוקה לרענון. גם מאד מבינה על מה את מדברת. אני שמחה שאיפשרת לעצמך את הבירור הזה עם עצמך. ואני עוד יותר שמחה שחזרת לכאן בשביל החבר'ה יותר מאשר בשביל האישיו

lahadam

New member
"בשביל החבר'ה יותר מאשר בשביל האישיו"

כן, זה בדיוק זה. אתמול בלילה, חשבתי לרגע שלא ניסחתי היטב את כוונתי. אני שמחה שטעיתי.

lahadam

New member
../images/Emo51.gif ../images/Emo140.gif

חסרת לי, גם בהקשר של העבודה. אני מקווה שאת במקום טוב יותר (
"מקום" בשתי המשמעויות)

הרמינה 1

New member
../images/Emo39.gif

כל-כך מבינה את הבדיקה העצמית שעשית, ואיזה כיף לראות אותך כאן שוב (גם אני נעדרתי במשך לא מעט זמן).

efroch99

New member
איזה כיף לראות אותך פה!../images/Emo24.gif

אני לא מאמינה שעברה כבר שנה - או שנתיים... שמחה שחזרת

lahadam

New member
תודה

אני חושבת שמאז שאני לא בפורום, גם לא ראיתי אותך "פה". היו "פה" שינויים. ואצלכם?

efroch99

New member
היו שינויים, לא דרסטיים

אבל אצלי באופן אישי הכל בסדר. באמת רציתי לשאול אם את עוד "שם". אם כן, אקפוץ להגיד שלום....

gלולוגית

New member
בדיוק חשבתי עלייך!!!

עשיתי "תחקיר" קטן, לדמות תיאטרלית שאני חושבת לבנות על אישה דתיה שלא רוצה ילדים, וחיפשתי אותך ואת ווייטווידאו, לקרוא ולהחכים. ואז חשבתי שבאמת המון זמן לא שמענו ממך - והנה באת
מה זה אומר? שגם האלמנה הלבנה
תקפוץ לביקור? כיף לראות אותך פה

למעלה