היושששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Y A S M I

New member
היושששששששששששששש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תראווווווו יששששששש ליייייי מזהההה בעייייייה כאילוווווווווווו ............. אני כאילווווווווווווו מזהההההההההההה חולהההההההההה מתההההההההההההההההההה עלללללללללללל מיייייייייייקללללללללללללווווווווווווווווששששששששששששששש לואיססססס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כאילו הוא כזה כוסון אש !!!! כאילו אני מתה !!!!!!!!!!! אמאל'ה !!!!!!!!!!!!!! הוא כזה מושי !!!!!!!!!!!!!!!! ואני כל הזמן חושבת עליו כאילו כי הוא כזה חתיךךךךךךךךךךך !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואני כזה לא יודעת כאילו מה לעשות כזה !!! אתן מבינות !!!! כאילו אני מזה במצב כזה לא מושי !!!!!!!!!!!!!!!! אחיות כוסיות שלי תעזרו לי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! פליזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מאוהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה שירי המושית !!!!!!!!!

גם אני!

הקוביות שלו כל כך כזה פים פם הייתי מוצצת לו בלי לחשוב 9 פעמים! וראיתם איזה מושמושון הוא?! מה יכול להיות יותר כוסי ממנו?!

Y A S M I

New member
את כזה צודקת אחותי !!!!

איזה קוביות אני מתהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הוא כל כךךךךךךךךךךךךךךךך כוסוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ומותקקקק אל תתקרבי למייקלוששששששששש שלי !!!!!!!!!!!! הוא שלי ורק שלייייייי !!!!!!!!!!!!! אם תגעי בו אני אגזור לך את הסקיניייייייייייייייייייייייייייייי המושיייייייייייייייייייי ואשפוחחחחח עליךךךךךךךךךךךךךךךךך לקקקקקקקקקקקקקקק ורודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד פוקסיהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תמותי זונההההההההההההההההההההההה !!!!!!!!!!!!!!!!! מאוהההההההההההההההההה אוהבת הכיייייייייייי !!!! שירושששששששששששש הכוסית !!!!!!!!!!!

בואנה יא בובה אחונית שלי, רוצה להתעסק איתי?!

הוא שלי! אני ילקק קצפת מהקוביות בצורת לגו שלו ולא את! ואני יודעת עליו הרבה יותר דברים ממך!!!! ואני באתר מעריצים שלו והחדר שלי מלא בפוסטרים שלו! פור גוד סייק, אני אפילו מאוננת במחשבה עליו, אז סתלקי יא'כונפית

Y A S M I

New member
פכככככככככככככככככככככככככככככ

אתה כאילווווווווווו כזאת זונה !!!!! כאילו את ממש כזה ..... זונה !!!! ואתם גם כזה .... מגעילה .... וגם זונה .... ואני ושנאת אותך !!!!! ומייייייייייייייייייייייקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקלללללללללללללללללללוווווווווווווווווווווווושששששששששששששש הוא הבעלללללללללללללללללללללללללל שלייייייייייייייייייייייייי ואניייייייייייייייייי יותרררררררררררררררררררררררררר באתררררררררררררררררררררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מותק שלי

יש לך מושג כמה ניסיון עם גברברונים יש לי?! אפילו נשכתי את הכף רגל של יונתן פטמבון! אז שאט אפ אני מישהי שתוכל לספק את צרכיו הבסיסים, הפיזים, המיניים, והנפשיים של מייקלוש

Y A S M I

New member
את כל כך פאטת!!!!!!!!!!!!!!

כאילו את איזההההההההההההההההה זונהההההההההההההההההההההה שאפחדדדדדדדדדדדדדדדדד לאאאאאאאאאא רוצהההההההההההההההההההההההההההה תמותייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי מאוההההההההההההההההההההה אוהבת 33>>

לכי תתני אהבים, יא'בובל'ה אחונית שלי

הלוואי שתבוא מלכת הכיתה ותשפיך עליך מיץ חמוציות!

פחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני בז'26 את ילדה קטנטנה, ואני אוטוטו נכנסת לבית רובינשטיין, וזה בדיוק מה שמייקלוש רוצה, נשים מבוגרות ואותטניות שיודעות מה הן רוצות ממנו ומעצמם!

שיואו שירי כאילו

מי את כאילו חושבת שאת? האהאא?? את רוצה שאני אצא עלייך כאילו פה כאילו מול כולם???!?!?! כאילו מקיילואיס(אני אפילו טובה בקיצורים כאילו) הוא שלי ורק שלי. אני כל היום חושבת על הקוביות שוקולד לבן שלו!! הוא הבן אדם הכי סקסיייייייייייי כאילו בעולם והוא רק שלייייייייייייייייי אז תתחילי להרגיע פה טוב? חתיכת פריקית שלובשת שחור(יאקקקקקקקקק)

לאספיטורמו דרך אגב

אני יותר גדולה ומייקלוש שלי תמיד אומר שהוא לא בנוי לקשר רציני רק לסקס. ולי כמובן אין כאילו בעייה לספק לו סקס כמה שירצה!! לא צריך בכלל קשר!! כאילו יא חתיכת מכוערת את כאילו בז'!! אני כבר בת 18 והוא רוצה מישהי שקרובה לגילו.

eliorf

New member
ש-יואוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

אחי, אתה גיי אחי במקום לזיין ת'חברה שלך חאי אתה כותב בפורום פאקאצות כדי לעשות צחוקים עם החבר'הלך ? אתה לא משו אתה

למעלה