היופי החיצוני הוא זמני .....

שוטרת*

New member
היופי החיצוני הוא זמני ......./images/Emo68.gif

והיופי הפנימי הוא לעולמי עד... אבל לעזאזל מי רוצה להיכנס למיטה עם פנימיות כולם מחפשים גוף חטוב ופנים יפהפיות צודקת או לא? שוטרת

בלש גשש

New member
כמנהגי בקודש,

ובשם האדיבות האין סופית שלי למראיינות הטלפוניות, ומכיוון שהנני תמיד משקיע שעה במוקדנית שתוהה באיזה ערוץ אני צופה איך אפשר שלא להשתתף בסקר שנערך כאן על ידי הגדולה מכולן ? כולם מחפשים סקס, וכולם נמשיך לגוף חטוב ופנים יפהפיות אכן כן. מה שבטוח וודאי, הוא שאין סיבה להסתתר, ואין סיבה לחשוב שסקס הוא מנת חלקן / חלקם של היפים היפות הדוגמנים וה-יות. אז, כן.. כולנו גם מחפשים את האושר התמידי, ומקבלים רק פיקים ממנו. האם על הבוס שלי להתאכזב משום שהנני ממלא לוטו ? נכנסים למיטה עם זו שאוהבים, ועל אהבה מה שיש לי לומר כבד על היריעה. רוצים להכנס למיטה עם פנימיות ועם פנטזיה, יוצאים מהמיטה בלי פנטזיה עם חיצוניות שוכבת לי, ופנימיות שמביטים אל עיניה. אדם חרמן הוא אדם אחד, ואדם שגמר הוא אדם אחר, תבחרי מי האמיתי מהשניים וכך תבחרי גם את האמיתות שלך.. וכרגיל, עונה הגשש לשאלות כך שרק הוא מבין את התשובה, אכן, אין כמו החיסיון לבריאות הנפש !.

בדיוק

וכמו שפתגם סיני אמר יופי פנימי זה דבר יפה מעין כמוהו,אך איזהו יופי אם עיננו אינה רואה אותו ? יופי פנימי זהו אחלה,וגם לסקס,סקס טלפוני.. אך באמת שוטרת,אין כמו גוף של אתלט.. חחחחחחחח או לפחות גוף שגמיש או לפפחות גוף שיכול לסבול סקס לכמה שעות או לפחות גוף שעושה סקס או גוף לפחות שיכול להספיק את הסקס לכמה דקות או גוף שלא הולך לישון כשמבקשים ממנו סקס חחחחחחחחח

ROZELESS

New member
בכלל לא נכון !!!

אני דיי מלא וגם יפעת יש עליה כמה קילו מיותרים ... ואני נכנס איתה למיטה ברצון ובציפיה גבוהה מתוך ידיעה שאני הולך לענג אותה והיא תרווה את הצימאון המיני שלי גם ... נכון שבשמחפשים סקס מזדמן אז היופי קובע אבל בקשר יציב אז היופי זה או החוסר יופי זה כבר לא גורם מכריע

בלש גשש

New member
נכנסים למיטה עם משהו בראש,

ויוצאים משם עם משהו אחר. לעיתים, נכנסים למיטה עם מישהי אחת, ובראש יש מישהי אחרת. מדובר על המחשבות, על הרצון האמיתי והטהור שלך, תהיה אגואיסט, זו הבקשה. פשרות תמיד יש, לעיתים הפשרה היא התוצאה הטובה ביותר, ולעיתים לא.

אפשר להדחף ולהגיד מה אני מעדיפה?

טוב אז אני אגיד בכל זאת....... אז ככה-אני מעדיפה יותר יופי פנימי כי לפי דעתי החלק הכי מגרה בגוף הוא המוח ולא יזיק שהבן אדם יראה גם טוב. אבל אני למשל ממש לא מחפשת את החתיכים האלו אני בדרך כלל נדלקת על מישהו שרק דבר אחד בדרך כלל מושך אותי....זה יכול להיות העיניים או החיוך או המילים(כמו גששון) או החלק שאני הכי אוהבת בגוף הגבר שהוא........הכפות ידיים (יו גיליתי לכם סוד עליי) טוב אני אסיים לפני שאני אסחף בה ביי

למעלה