היומיים הכי מושלמים בחיים..

Meijen Shaggy

New member
היומיים הכי מושלמים בחיים.. ../images/Emo15.gif

לפני שאני מתחיל, הנה רשימת הכוכבים הנולדים האהובים עליי, לפי סדר יורד:
לירון לב.
שירלי לילו.
סשה גרישקוב.
יעל שחר.
עוד נחזור לרשימה הזו בהמשך. פרק א' יום שבת, 19:00, קניון לב אשדוד, הופעה של יעל שחר, שירה חן וחנה גור: היה מאוד נחמד ומצומצם כרגיל.. בהתחלה עלתה למופע חימום איזה ילדה בת 12 או משהו ששרה את "בוא (נפזר את מסך הערפל..)" - בהחלט שיפור אדיר לעומת צחי מוסה, שהיה, אגב, נוכח במקום, וכל הקהל (שזה כולל אותי ואת חבר שלי ועוד שלוש אשדודיות צחקניות) היה בפחד שמא צחי יחליט גם הפעם לשיר ולענטז על הבמה. אלוהים ריחם עלינו, כנראה. אח"כ עלתה חנה בשמלת מיני קצרצרה והפתיעה ב"יש לי חולשה לרקדנים", עם איכויות קוליות לא רעות בכלל... ובאופן כללי, מאז כל ה"חנה גור מארחת" בחודש האחרון התחלתי לחבב אותה, היא ממש בסדר... ואז עלתה לבמה שירה, ואמרה שהיא לא תשיר את השיר שהיא שרה בכוכב נולד.. היא שרה את - איך קוראים לזה?! - "ואני יודעת שבים יש גל אחד שהוא שלי.... וחתיכת שמיים....". ואחריה הופיעה המלכה - מספר 4 ברשימת הכוכבים האהובים עליי - יעל שחר! היא שרה את "רחבת הריקודים" - כולל הבית השלישי והבלתי-מוכר!! וכשהיא ראתה אותי בקהל היא עשתה לי שלום..
(למעשה לא קשה לראות אותי בקהל, כי אני תמיד שורה ראשונה באמצע ובכלל מושך המון תשומת לב).. שירה חזרה לבמה ושרה שיר שהיא אמרה שהיא רצתה לשיר אותו ב"ראש בראש", אבל לא הרשו לה.. אין לי מושג איך קוראים לו.. משהו עם: "ככה היא רוצה ביום של הפצצה".. לדעתה זה שיר האהבה היפה ביותר שקיים.. לדעתי יש שירים יותר יפים. ואחרי שירה, שוב יעל - הפעם עם "מי ידע שכך יהיה" המהמם. היא קצת התבלבלה במילים בפזמון הראשון, אבל לא נורא. ולבסוף, שיר משותף של שלוש הבנות - אחד השירים האהובים עליי בכל העונה - "רגע פרטי" האגדי! יעל שרה את התפקיד של עצמה, שירה הייתה במקום עדי, וחנה תפסה את העמדה של ענת בן-חמו. אני מאוד מאוד מאוד התלהבתי בשיר הזה..
ההופעה נגמרה. החלפתי כמה מילים עם יעל.. היא שאלה אותי איך לעזאזל אני מגיע לכל הופעה. התביישתי ולא ידעתי מה לענות, אז חייכתי בנימוס..
ואז היא סיפרה לאימא שלה עליי (אימא שלה הייתה שם), ומאמא-שחר אמרה: "כן, אני זוכרת אותך!".. מאיפה היא זוכרת אותי?
ואז יעל נתנה לי נשיקה על הלחי
ואמרתי לה שנתראה בהופעה הבאה, ונפרדנו לשלום. ואז נזכרתי שלא דיברתי בכלל עם שירה, אז חזרתי ואמרתי לה שמאוד נהניתי בהופעה, והיא ענתה שהיא ראתה שידעתי כל המילים של השירים..
ובנימה אופטימית זו עזבתי את קניון לב אשדוד.
לירון לב.
שירלי לילו.
סשה גרישקוב.
יעל שחר.

er 4ever

New member
ידעתי ידעתי ידעתי... מעיין כנס...

היית עם סווצ'ר שחור של פוקס נכון? אמרתי לעצמי כל הזמן שאתה נראה לי מוכר... אבל התביישתי לשאול כי פאדיחות אם זה לא היית אתה
זוכר מישהי שעמדה בצד ימים עם חולצה תכלת וג'ינס? זאת אני
יאללה איך הייתה לי הרגשה שזה אתה.. חחחחחחחחח

Meijen Shaggy

New member
מאיפה אני מוכר לך? ../images/Emo12.gif../images/Emo15.gif

וכן, זה אני.. ואני לא ממש זוכר אם ראיתי אותך או לא..

er 4ever

New member
ראיתי תמונה שלך פה...

או ששלחת לי לאי סי קיו בכל מקרה, אמרתי לאחותי שנראה לי שאתה מהפורום... והסתכלת עליי.. אז אתה ראית אותי.. רק לא בטוח שאתה זוכר... בכל מקרה- לילה טוב! נדבר מחר..

Meijen Shaggy

New member
המשך יבוא....... ../images/Emo13.gif../images/Emo15.gif

פרקים ב' ו-ג' (בתוספת תמונות!) ייכתבו מחר. מצטער, אני פשוט ממש עייף..
אבל יש למה לצפות, אני מבטיח..

Meijen Shaggy

New member
ומורני: ../images/Emo15.gif

אני לא רוצה להוציא ממך את המיץ... אבל החלק של סשה יהיה מעניין עבורך באופן מיוחד..
תדעי הכול מחר.. לילה טוב!

yaron18m

New member
מעניין שאתם ברי מזל ואני

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא פאק הלוואי עלייייייייייייייייייייייייייייי לילווווווווווווווווווווווווווווווווווווו סקקקקעתתתתתתתתתתתתתתתת

20508080

New member
איזה כיף לך יוו..

סיפור יפה, ונחמד מצדך שחזרת לדבר עם שירה... :) יש לך תמונות??

Meijen Shaggy

New member
פרק ב' ../images/Emo15.gif

טוב, אני מקווה שאתם מוכנים כבר לפרק ב'..
יום ראשון, 1:00, מועדון "אדאמס" ראשל"צ, הופעה של שירלי לילו. אחרי ההופעה המדהימה באשדוד (פרק א') ואחרי מנוחה קצרה של שעה-שעתיים, יצאנו שוב - חבר שלי ואני - אל אם הדרך, והפעם לכיוון מועדון "אדאמס" אשר בלב אזור התעשייה בראשון, שם היינו עתידים לפגוש בעדי (נסיכה שהאמינה באגדות) ובחברה שלה. אחרי זמן ארוך של חיפוש חנייה בג'ונגל הזה שמחופש לעיר, ואחרי כמה שומרי סף שהחליטו להתעלם מהעובדה שאני רק בן 18 (בעיקרון זה 22+), נכנסו סוף סוף לתוך המועדון. ואז גילינו למרבה האושר שרובצים שם המון עארסים ופרחות, שחצי מהם חגגו באותו לילה יומולדת (ושלומי התגייס!). היה קשה להחליט מה יותר זוועתי - לשמוע את המלצרים מסלסלים שירים מזרחיים או לשמוע את העארסים שעלו לבמה מסלסלים (בקריוקי) שירים מזרחיים. אבל ההמתנה הייתה משתלמת, כיוון שב- 1:00 ומשהו המלכה - הלא היא שירלי לילו - עלתה לבמה. וכשאני אומר "במה" אני מתכוון לתחיכת רצפה בגובה חצי מטר בלי הפרדה כלשהי מהקהל. והיות שאנחנו היינו היחידים שם שידעו מי זאת שירלי ("שירלי מה?!"), עמדנו צמוד לבמה, ושירלי הייתה עלינו בערך. היא הייתה מהממת..
היא חייכה אלינו המון ועשתה לנו שלום...
היא שרה את "עד סוף העולם" (כל העארסים משום מה ידעו את המילים של השיר הזה..
), "לך איתה" (ייתכן שהיא שרה אותו בטון אחר?
) ולסיום את "רק החיים" של לאה שבת (את השיר הזה גם עדי כהן שרה בתכנית האחרונה של יהורם גאון). המלכה ירדה מהבמה והמאבטחים מיד הגניבו אותה לאיזשהי יציאה צדדית. רצינו ללכת אחריה, אבל המאבטחים רצו למנוע בעדינו.. אבל אז שירלי הצביעה עליי ועל עדי ואמרה: "תנו לשניהם לעבור"... ועברנו..
חיבוקים, נשיקות, מחמאות, עוד חיבוקים, עוד נשיקות..
נראה לי שמאוד התרגשתי, כי בסך הכול זו די הפעם הראשונה שיוצא לי לדבר עם שירלי ככה בחופשיות. היא אמרה לי (שוב) תודה רבה על המתנה והמכתב (שריגש אותה בצורה יוצאת דופן, מסתבר) ואני הודיתי לה על ההודעה המקסימה שהיא השאירה לי בתא הקולי. ואני בטוח שנאמרו עוד דברים, אבל קשה לי להיזכר..
שירלי מכירה את עדי הרבה יותר ממני, אז היא דיברה איתה, בעיקר. בשלב מסוים רצינו להצטלם וכו', אבל היה חשוך שם, אז נכנסנו חזרה למועדון והצטלמנו בכניסה של שירותי הנשים...
ואחרי עוד כמה צחוקים ושטויות, נפרדנו ממנה לשלום, ויצאנו מהמועדון. ואז פגשנו אותה שוב בחנייה.
היא הזמינה אותנו לבוא למפגש הזה ביום שבת בסינמה סיטי, ואנחנו ביקשנו שתום אבני לא יהיה שם..
ולפי התגובה של שירלי, אני חושב שגם היא לא ממש מתה עליו.. חיבוק ונשיקה אחרונים, ואז באמת נפרדנו לשלום משירלי.
דיווח יותר מפורט של האירוע, פרי עטה של עדי המוכשרת, יחד עם מלא מלא מלא תמונות וקליפים מההופעה ואחריה, תוכלו למצוא בפורום שירלי לילו. עדי מאמי, אם את קוראת את זה, תודה רבה על הכול!! זה היה ערב שאני לא אשכח, והרבה מזה בזכותך!
הנה תמונה צנועה שלי ושל שירלי..
לירון לב.
שירלי לילו.
סשה גרישקוב.
יעל שחר. אז יעל שחר כבר הייתה, שירלי כבר הייתה.. מי יהיו הבאים בתור? כל התשובות בפרק ג'...

למעלה