היום...

רוני_(-:

New member
היום...

היום בצהריים ישבתי בחדר וקראתי. לא יודעת איך, פתאום חשבתי לעצמי "אני ניגשת למקרר, אוכלת, ומתחילה חיים חדשים- חיים נורמאליים". חשבתי... עברתי על המחשבה הזאת שוב ושוב במוחי... קמתי, חזרתי לשבת. קמתי, חזרתי לשבת. קמתי, הלכתי למטבח, חושבת לעצמי שלמרות שאני אעלה במשקל- זה יהיה שווה את זה. פתחתי את המקרר, באמת שהלכתי להוציא אוכל. אבל לא הייתי מסוגלת. חזרתי לחדר. ושוב, אותו הדבר. יושבת, קמה - שוב ושוב... הולכת שוב למטבח, פותחת את המקרר, לא מסוגלת. לא יכולה. חוזרת לחדר. לא יודעת... רוצה להיות בסדר, רוצה להיות בריאה ונורמאלית. רוצה להיות חופשייה מכל המחשבות האלו... אבל מצד שני, לא רוצה. לא רוצה להשמין, לא רוצה להראות כמו כולם, לא רוצה להיות כמו כולם. לא מוכנה לוותר עדיין...חייבת את זה בשביל עצמי... כאילו שמנסה להוכיח לעצמי משהו. קצת מבולבלת... לא יודעת מה קורה...

../images/Emo124.gif../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo124.gif

הגעת להבנה... זה בידיים שלך ! ישרי כח... מחכה לצעד הבא, המלאך

נעלמת

New member
יש...

כיף לי לקרוא את בדרך הנכונה עם כל הכאב שבזה תרפי מהמשקל הגיע הזמן לחיות צריכות לדבר
אוהבת כואבת

רוני_(-:

New member
שירי שלי!

מתוקה, כל כך דואגת לך... לא רוצה שיהיה לך רע... אוף. אני יודעת שאת יכולה. רואה אותך מצליחה... אבל את מוותרת בקלות מידי... אסור לך! את חייבת להיות חזקה! את חייבת להחזיק מעמד! לנסות שוב ושוב! מותר לפול, אל לא להתמכר לנפילה... חייבים לתפוס את עצמך בידיים! לא אתן לך לפול עמוק יותר! אל תתני לעצמך!
ותודה אל הדאגה שלך...אבל איו צורך. אני אדבר איתך מחר...
יותר מכל , אני

:)LEE

New member
בולי יקר שלי ../images/Emo25.gif

קמת וחזרת וקמת וחזרת ושוב קמת ושוב חזרת והבהלה הזו, שפשוט קמים ואוכלים כשהבטן משמיע קולות הבהלה הזו כה גדולה מצד אחד לדעת שאת עושה את הדבר הנכון ומצד שני לוותר על היקר לך מכל. יקירה, לא כל כך מוצאת את המילים אבל יודעת שגאה בך ומאמינה בך המונים! יודעת שתבחרי נכון

ב ל

New member
רונה שלי....

את בדרך הנכונה.... עכשיו את חזרת לפרשת דרכים... מצאת אותה... ואת מחליטה לאן הולכים עכשיו.... הכל בידיים שלך
קצת קשה, קצת מפחיד, אבל זאת החלטה שלך ואנחנו כאן לתמוך בך כדי שתעשי את ההחלטה הנכונה
את לעולם לא תהיה כמו כולם.... אבל (משהו שהיועצת שלי אמרה לי) לאחר שתבריא תוכלי למצוא משהו אחר כדי שתהיה שונה שתהיה אלייך תשומת
... גם לי זה היה בהתחלה קשה לקבל את זה כאילו מה אני בלי הבולמיה... בעצם כלום.... הבולמיה היתה שלי ואף אחד לא היה יכול לקחת אותה ממני ואת המעמד שלי בזכותה... הייתי שונה.... אבל עכשיו אני מבינה שאני עדיין שונה.... כי אני ניצחתי את הבולמיה והיא לא אותי ויש אנשים שלא מסוגלים להתמודד עם זה ולכן אני שונה כי אני עשיתי את זה
תחשבי על זה.... אוהבת אותך..... מחזיקה לך אצבעות שתעשי את הדבר הנכון שלך טל...

רוח הים

New member
רגע....

עצרי רגע... קחי נשימה עמוקה ותחשבי... על הדרך הנכונה ומדברייך אני בטוחה שאת יודעת מה היא.. ומותר להתבלבל לפעמים הרעיון הוא רגע לעצור, לקחת אויר ולחשוב על הדבר שהכי נכון לעשות מאמינה בך רוח הים...

הרקדנית

New member
רוני יקרה שלי ../images/Emo39.gif

יש בך את הרצון אך המחלה לא מרפה ממך היא זאת שמחזירה אותך אחורה כזאת לוקחת צעד קדימה את נבונה...את יודעת מה טוב בשבילך ואת יודעת מה דרוש לך בכדי לחזור לחיות אל תתני למחלה להרוס לך את הצעדים לכי בעקבותיהם...הם מובילים אותך לאושר! ללכת ולחזור ליפול ולקום אלו החיים ילדה! את חזקה, ואת תדעי להתמודד מאמינה בך באמת וסומכת עלייך שתבחרי בדרך הישר! בהצלחה

מיכל..~

New member
רונשיין :)

"לא רוצה להשמין, לא רוצה להראות כמו כולם, לא רוצה להיות כמו כולם." את כל כולך ייחוד. את מיוחדת בקסם הזה שיש בך אינך צריכה את המחלה בשביל השוני הזה שי בך כל כך הרבה.. תוותרי על הכאב, תוותרי על המחלה קחי את עצמך, קבלי אותך ואת הייחוד שיש בך

Tweety_Sweety

New member
לא אוהב לקלקל שמחות אבל...

רוני יקרה שלי, בהיותך חולה את ממש ממש ובכלל לא מיוחדת וייחודית !! אין שום דבר באנורקסיה או בבולמיה שהופך אותך מיוחדת ו"נעלה" !!! בשום פנים ואופן את לא טובה או נפלאה או מיוחדת "בזכות" היותך חולה (או סובלת מהפרעת אכילה) יותר מחברתך הבריאה, שאינה סובלת מהפרעת אכילה, אפילו אם היא מעט יותר מלאה או לא בדיוק דומה לבובת ברבי וראשה לא עסוק כל הזמן בנושא האוכל והגוף !!!! לא הייתי מעדיף אותך על פניה בשום כלום - רק בגלל שאת סובלת/בוחרת לסבול מהפרעת אכילה !!!!! את יחסי אלייך הייתי קובע לפי דברים אחרים לגמרי... מאד סביר שאת ייחודית ומיוחדת במינה, שאת נפלאה ומקסימה, שיש לך לב רחב ונשמה קסומה ועוד ועוד... אבל אין קשר בין התכונות היפות והטובות שבך לבין הפרעת האכילה שאת מתאמצת לשמר !!! נהפוך הוא: הפרעת האכילה רק מקלקלת ומשחיתה כל חלקה טובה בגופך ובנפשך וגם גורמת להסתיר את כל התכונות היפות והנפלאות שלך !!!! רוני חומד, לא יכולה במקרה הזה = לא רוצה !!! את צריכה להיפתח לעולם ולראות מעט אחרת את הדברים... חוץ מזה - מי אמר שמי שפותח מקרר ואוכל משהו - מיד משמין ??? מהיכן לקחת את השטות המוחלטת הזו ????? אפשר לאכול נכון ומסודר ולשלב פעילות גופנית נכונה וגם לשמור על חיטוב הגוף ומשקל רצוי !!!! אין צורך לצום... רוני חומד, גם אם הגזמתי מידי בביקורת - בבקשה תחשבי על זה... אם חרגתי מידי - זה מאהבה ומדאגה... רוצה לחזק אותך ולעודד אותך הנה כמה חיבוקים ופרחים
אני מאמין בך ובכוחך לחזור לחיים... שלך בתקוה ובאופטימיות
שלך באהבה
גוזלון (דואג מידי)

רוני_(-:

New member
מלאך,לי,בל,סתיו,רוח-ים,מיכל ומייקי

מלאך,לילה, טלטלית, סתיוית, רוח-ים, מיכלי וכמובן מייקי שלי. תודה על התגובות. באמת שאין על מה להתגאות, או על מה לשבח אותי. לא בחרתי בשום דרך, בטח שלא בנכונה...אם כבר אז נכנעתי. רוצה להיות נורמלית, אך באותו הזמן רוצה להיות מיוחדת. לא יכולה להסביר את זה בדיוק... לא ממש אכפת לי מה אחרים יחשבו עליי...אכפת לי מה אני חושבת על עצמי. לא רואה בעצמי ייחוד חוץ מהמחלה...היא שלי, רק שלי (כמו שאמרת טלוש). לא אכפת לי כבר כל כך מהמשקל (כמה קילו פחות או יותר), פשוט לא רוצה שיהיה בתוכי אוכל. לא יכולה לסבול את המחשבה הזאת- שאכלתי. שיש בתוכי קלוריות ושומן...המשקל הוא רק נלווה. תודה על שאכפת לכם... תודה על הדאגה (אל תדאג יותר מידי מייקי, הראש שלי יסתדר מתישהו..
)
, שלכם, אני.

למעלה