היום שעבר עליי...

עגלה

New member
היום שעבר עליי...

נתחיל שלושה ימים אחורה, כשהלא חוקי היה איתי בהופעה וצפה מהצד, בין לבין ניגשו אליי גברים ושאלו אם הכל בסדר, התנדבו לעזור לי עם הציוד.. אחד קירקר בסביבתי במשך כל זמן שהותנו שם [ואפאחד כמובן לא שיער לו שהגבר בצד הוא שלי...] לאחר מכן הודעתי לצוות שאחזור הביתה לבד כי יש לי טרמפ. [הלא חוקי ] אבל... ערב שהתחיל כקסום והיה אמור להסתיים כך- הפך לשצף של קנאה ופרצופים שלו כלפיי. הוא לא אהב את מה שקרה שם... בנוסך ראה שמישהו טחב לידי פתק,התעקש לראותו. "את בחורה מקסימה,אם בא לך תתקשרי.." ואי זה אכל אותו!!! את הפתק הוא לקח [מאמינה שיזרוק] למרות שיודע שלא הייתי מתקשרת.... מה שחרה לי זה שהוא התעצבן על דבר שידע שזה כך.. הרי כשנכנס איתי לקשר,ידע שבין היתר זה מה שאני עושה.. ומן הסתם גברים תמיד ינסו להתחיל עם בחורה... הוא התעצבן ואמר שלא יכול לתאר את המחשבה שמישהו אחר ייגע בי [חוץ מהחוקי-שזה משהו אחר
] שהוא לא "אוהב" את "הקטע"... וכו' כשהתעצבנתי ושאלתי מה לעזאזל עובר עליו הוא קלט לרגע, ואמר "יו אני קולט שאני ממש מקנא לך..." [מה ש לא טוב!] את הערב כאמור סיימנו בטריקה של המכונית ולא בנשיקה דביקה ומלאה תשוקה. אמרתי לו שיישן על זה לילה ושיתקשר כשיירגע. עבר יום,יומיים, ואני לא מתקשרת.מ-ת-ה לדעת מה איתו ומחכה לצלצול המיוחל [אני לא מתקשרת כי אשתו מעורבת מדי לאחרונה] ובכן.. הבוקר התעוררתי עם מצברוח בריצפה. גוררת את עצמי מהמיטה למקלחת, חושבת מה לא עשיתי בסדר ולמה לא התקשר.. מארגנת את הילדים ומפזרת כל אחד למסגרת.. ביומן בודקת אילו פגישות ייתקיימו היום,אוףףף ישיבה מעצבנת שלא בא לי.. מגיעה אל העבודה, לאחר ששטה על הכביש חצי בוכה על "עיוור" נכנסת לחניה שלי.. הוא שם!!! חיכה לי בחניון עם פרח שקטף בגינה ליד. "מאמי, חשבתי על זה..אני מבין ואני מבטיח,לא אתנהג כך יותר..." נשיקה חמה ולוהטת,ולצערי השעון מתקתק והייתי חייבת להמשיך בדרכי. את הפרח שמתי בכוס מים במטבח, החיוך התנוסס על פניי בשארית היום. לאחר מכן דיברנו עוד 3 פעמים, [מה שלא קורה בד"כ] קבענו לערב, לגנוב איזה שעתיים יחד.. אופס,נזכרתי,יש לנו חתונה להגיע אליה.. "לא נורא, " לא מתייאש, "תתקשרי אליי כשיסתיים אני אחכה לך" יצאתי לכיוון הבית בסביבות חצות.. מחייגת..אין מענה..מנסה שוב ושוב.. הוא עונה. קול מנומנם אפילו רדום. "מאמי,חיכיתי,איפה את? נרדמתי אני מצטער.." "לא נורא בונבון שלי,תחזור לישון, נדבר כבר מחר..." חבל,לא יצא שהתראנו למרות שרציתי כ"כ... מקווה שיהיו לו חלומות נעימים,על זוג אוהבים,שיודעים להבין בין חובה לרשות,שהקנאה לא תשפיע, שהרגש יבער וכך גם התשוקה.. הלוואי שיחלום על שנינו. שולחת לו חיבוק ונשיקה.... אוהבת אותך!

Hotmale com

New member
אותי מסקרנים 2 דברים:

1. במה את עוסקת? אומנות במה? 2. איך לעזזל הוא נשוי ויכול לענות לך בחצות בלי לעורר חשד??? שילמד אותנו... בהצלחה ויופי שהסתדר.. וגם סוד קטן..לדעתי זה טוב שגבר מקנא קצת...

יסמין69

New member
את מאוהבת בו?

נראה שהוא הלחיץ אותך עם הקנאה וגם את לא הכי אדישה אליו. אז מה ניתן לצפות מגבר/אשה שנשואים כל אחד לאחר ששוכבים ונהנים יחד שלא ישקרו? יש קשר רגשי כל שהוא אי אפשר לצפות לא לקנא זה טיבעי לא? (זה לא בא בקטע של ביקורות ,אלא שאני פנוה ואני כן מאוהבת בנשוי שלי ובכל מה שקור לחוקית שלו איני מתערבת אבל אם יהיו עוד בחורות אקנה מאוד ) בהצלחה סיפור מרגש ....

העיקר שאת מחייכת...../images/Emo13.gif

איזה כיף לקבל
אחרי בוקר רע כזה... אבל באמת איך הוא עונה לך באמצע הלילה ומדבר איתך כאילו את חברה שלו ואשתו לא ישנה לידו?

עגלה

New member
אשתו לא היתה בשעות האלה וזה נדיר...

היתה לנו הזדמנות נהדרת למשוך שעה וחצי-שעתיים לבד ופיספסנו אותה ככה סתם, וכ-ן ! אני לא רק אוהבת אותו אני מ-ת-ה עליו !!!

פ ר ח בר1

New member
לפי הסיפא שלך, ניראה לי שהוא..

גם חבר פורום . רק שיראה שאת אוהבת אות ככ ככ ככ...

למעלה