היום שלכם.. רביעיוש.

לקפוץ מחלון ><

היום למדתי לבגרות במתמטיקה מועד ב',אחרי שהתבכיינתי לכם שהמורה לא לימד את החומר הנכון ועכשיו אני צריך ללמוד לבד את כל החומר לבגרות. האמת בלי עין רעה,בן פורת יוסף,שומים,
זז טוב. כנראה מחר עושה מנוי לבריכה וגם היום ההיתי בחדר כושר ]: ואני צריך להתחיל לחפש עבודה,חצי עולם עובד ואני מתבטל ><

זונע

New member
טוב

קמתי, גלשתי(אחלה גלים), חזרתי הביתה, לא עשיתי כלום, הלכתי לאכול המבורגרים, וזהו. ובקשר לשאלה: תמצאי דרך מקורית יותר...איזה מין אימו את

Double U

New member
עבודה ומועצה.

בעבודה היה די משעמם, במועצה היה דווקא אחלה!

מגג

מחלון יש סיכוי שתחיה, ואז אתה באמת יוצא טמבל... והיום שלי: עבודה בית

noyy

New member
../images/Emo28.gifהאאאא כואבת לי הבטן ../images/Emo10.gif

והתחת :$ והרגשתי גמישה לרגע אז ישנתי באוטובוס בתנוחה מוזרה, אלוהים יודע איך נרדמתי, אבל מאז שקמתי הצוואר שלי כ"כ תפוס וכואב שבא לי לבכות.

אתה? ../images/Emo163.gif

אתה????????????????????????????????????????? סליחה???????? אני מהמין שיושב במטבח, לא מהמין שמגרבץ בסלון.

נראה לי חלון חח

האמת לא עשיתי כלום היום ישנתי עד הצהריים ובערב היו לי חזרות למופע שאנחנו מעלים בניו יורק

Gadook

New member
יש לי עבודה ../images/Emo13.gif

וויפי, הולכים לקרוע לי תתחת בKFC. אני מתחילה מחר ב12, כל התל אביבים/אנשים שעוברים בטיילת- תבואו לבקר
וכמובן שמגג, רוב הסיכויים שמרוב האדרנלין אתה תמות מהתקף לב וזה כואב הרבה פחות מלמות כי העצם שלך בצלע ניקבה לך את הריאה..

האמת שהיום היה יותר מעניין מימי חופש אחרים

שהיו לי:p למרות שעדיין היה משעמם... הייתי בעיקר בבית, סידרתי קצת כל מיני דברים ובשאר הזמן התבטלתי.... הלכתי למתנ"ס לעשר דקות כי ביקשו ממני, הראיתי נוכחות והתחפפתי משם מהר מהר כי היה שם נורא נורא חם. הגעתי הביתה וישר איך שההורים הגיעו זה לסדר הכל למחר וזה. עכשיו אני הולכת לישון כי צריך לקום מחר מוקדם...נוסעים לטבריה!!!!
ובקשר לשאלה- אני מעדיפה לא לחשוב על זה

B a m b o o k

New member
אהאהאה איזה יום../images/Emo9.gif

הייתי בת"א. מפגש שייגעצ. היה נפלא
אני כלכך אוהבת את האנשים האלה. ולקפוץ מגג

assafein

New member
.......

נסעתי לראשון לפגוש חברים.. חזרתי הביתה... לישון(עוד כמה דקות...)

noname202

New member
חלון, יותר מקורי

קמתי באיזה שש ;[ ארר נסענו לצוק מנרה, היינו אמורים לעשות סנפלינג, רציתי לעשות אומגה [אני פחדנית] רבנו עם השומר הדביל, בסוף היינו אמורים לעשות בסוף..ראיתי את האומגה, חשבתי לעצמי: "חבל שלא עשיתי את הסנפלינג, זה כבר היה יותר נמוך" וברחתי משם D: אחרי זה נסענו לדליית אל כרמל, לאכול ארוחה דרוזית, לשמוע על הדרוזים ואז הלכנו לשוק... בסוף - ביקורון בסטלה מאריס
מדהים שם... אח"כ חזרה למוצקין, ארוחת ערב הופעה של כובע טמבל |גלגולעיניים| יציאה לים, סביר וזהו... ושוב מצברוח לא מוגדר :/

הייתי בהופעה של משינה!

היה ממש כיף! פיספסתי את מוניקה סקס אבל בכל זאת היה אחלה!!

sky darkens

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל היום ישנתי עד איז 10 בלילה, ואז יצאנו למסיבה בצ'ס בר בהרצליה פיתוח, היה בן זונה, מוזיקה הכל ובלהבלהבלה. אנחנו מתקשרים לתימני הזה שמסיע אותנו, אלי הסעות או משהו כזה, החתיכת חרא הזה אומר: "אני לא יכול לבוא". אז שיעמם לנו, 5 בבוקר, הלכנו לים. היינו בים בלהבהלבה. כולם קנו דברים. הלכנו לארנה.. פתאום כבר נהיה 7 בבוקר וכבר אין לנו איך לחזור.
פתאום עוברת מונית שירות של הרצליה על הכביש, אנחנו עומדים על הכביש 12 ילדים, לא נותנים לה לעבור. אמרנו לו "אספנו לך פה את כל הכסף שיש לנו, קח 250 שקל, שים אותנו במודיעין". והוא הסכים.
חזרתי לפני 10 דקות הביתה, והיום היה ללא ספק, היום הכייייייייייייי מצחיקק בחיים שלי. עפתי לישון, אני מניח שאני אקום ביום שבת.
הא, ובשביל ההמחשה כמה כיף היה במונית חזרה. קבלו תמונה של חבר.

גג.

הייתי בטיול הגעתי הביתה בחמש בערך ישנתי עד היום בבוקר בתשע.:) [למתקשים- 15 שעות]

תמיר1991

New member
אתמול......

קמתי, לא עשיתי כלום, נפגשתי עם חבר, חזרתי הביתה, הייתי במחשב ולישון...

למעלה