היום שלי-אין לי מושג איזה יום היום

dcohn

New member
היום יום חמישי. אני חושבת..../images/Emo12.gif

וכלב. סתם קמתי ב8:00 [כן כן!] ראיתי טלויזיה, םתרתי תשחץ, השתעממתי מול המחשב.. ניהלתי שיחה מרתקת עם אבא על מקצוע לעתיד כשהמסקנה היא שאני יכולה לבחור איזה מקצוע שאני רוצה. נו יופי.
אכלנו צהריים וזהו. אמור להיות לי בייביסיטר היום בערב אבל היא עדין לא הודיעה לי באיזה שעה שזה קצת מחשיד
. או סתם מעצבן. לא באמת אכפת לי..

dcohn

New member
בסוף לא היה בייביסיטר. חכמה האישה משהו.

שלחתי לה SMS אחה"צ "הבייביסיטר היום עדין אקטואלי?" אז היא שלחה לי "אוי לא שכחתי להודיע לך" אז אני כהרגלי "בסדר, אין בעיה"
אם לא הייתי שולחת SMS מה היה קורה?! הייתי נתקעת בבית?! בסוף רויתה [בתדודה שלי] באה ולקחה אותנו למקס ברנר
ושתיתי אייס שוקולד לבן, שהיה כל כך מתוק ומרוכז ושנמאס לשתות אותו אחרי חצי דקה ככה שלא נראה לי שאני אשתה אייס שוקולד לבן לכמה שנים הקרובות. נו לפחות נפטרנו מהתמכרות אחת
מתה מעייפות

Gadook

New member
שניהם, ../images/Emo3.gif

לעבור בכביש 5 ליד השלט של מומו ולקרוא את ההודעה מאתמול בלילה שוב.. ביקור בנתניה אצל סבתא וסבא, משעמם כמו שזה נשמע
יותר מדי אנשים שלא ברור לי מה הם רוצים ממני
מחר מאיו!!!!!!!!!
קצת מתמטיקה, קצת מדעי המדינה, הרבה לישון. אניוויז, יהיה בסדר באיזשהוא שלב.

זונע

New member
בהתחלה לא

אחרי איזה חצי שעה במים כבר מתחיל להיות קר...אבל בקטנה

kelly7i

New member
אמא שלי מציקה לי עם החוסר טאקט שלה

ואוף היא פשוט מעצבנת אותיייייייייייייייייייייייייייי!@$%& ואני רוצה לטוס. אני וחבהר בינתיים מתכננות כזה לטוס בחופש הגדול, בינתיים אין לי מושג איך אני ישיג את הכסף.. במה אני יכולה לעבוד? טוב שיש פה במה, וגם כולם רוצים אחרי צבא בדרך כלל.. ואני לא יודעת גם לאן לטוס, באלי לונדון אבל יקר שם וזה, ולאמריקה יקר עד לשם בגלל כל השעות טיסה=|

kelly7i

New member
חח נקווה,כי אח שלי כמעט בן 13 טס לבד

לחודשיים אצל דודים באמריקה..

kelly7i

New member
יש לנו בורגר קינג רק

טיפה מסובך להגיע ואמרו שהעבודה מעצבנת מידי, אבל זה אפשרות

שרון710

New member
יש לי חברה שעובדת בבורגר קינג

וחברה שעובדת במקדולנדס ושתיהן אומרות שהעבודה מעצבנת
אבל זה אחלה כסף:]

FartherAway

New member
היה נחמד. ../images/Emo9.gif

אמא הציעה ללכת למסעדה, שחרר קצת לחץ :)

Aline In Chains

New member
המ.

קמתי ב 14:30 חחחחחח, לא עשיתי כלום.. חוץ מלצייר,לשמוע מוזיקה,לחשוב,ולאכול. להלהלה.

Snow fairy

New member
יום מתיש

עמית היה אצלי אתמול עד 2 בערך, והייתי שפוכה מעייפות אז נרדמתי בשניה שהוא הלך. השעון המעורר צלצל ב7, התארגנתי לדוגיסיטר ואמרתי לעצמי "טוב, אני יכולה לישון עוד איזה חצי שעה". כמובן שאחרי שאמרתי את זה קמתי ב9 וחצי ודפקתי ספרינט לצד השני של רעות. כשחזרתי נכנסתי להתקלח, וברגע שיצאתי מהמקלחת, אחותי הראתה לי שיש נזילה במטבח [ההורים בחו"ל]. עמדנו עם מגב והוצאנו את כל המים החוצה ורק אחרי איזה שעתיים הצלחנו אשכרה להפסיק את הנזילה. ואז טלטול בא אלי ועזרתי לו להשלים חומר בתיאטרון כי הוא הצטרך למגמה. כשהוא הלך הלכתי שוב להוציא את הכלב המזדיין הזה, וכשחזרתי אני ואחותי קיפלנו כביסה וגיהצנו ובלאגנים. ואז שוב הוצאתי את הכלב הארור [שעושה לי אלףףףף בעיות, אין לי כוחחחחח יותרררררררררר]. ועכשיו עוד מעט עמית בא אלי, ואחרי זה אני נוסעת עם גלוש למסיבת מחווה לנייטוויש:]

למעלה