היום צפוף בתפוז

היום צפוף בתפוז ../images/Emo43.gif

הערב ב-20:00 תתארח שלומית מירון בפורום משבר אמצע החיים ותענה לשאלותיכם, בעקבות צאת ספרה החדש "ככה נראה אושר", העוסק בנושא.
ב-20:00 יתארח בפורום אמנות צייר הקיר הנודע רמי מאירי שיענה לשאלותיכם. שרשור השאלות נפתח.
גיא זוארץ, כוכב המחזמר "מרי לו" בתאטרון הבימה יענה לשאלותיכם live ב- Blog TV הערב ב- 21:00. (מחר נביא לכם הצצה בלעדית למאחורי הקלעים של המחזמר "מרי לו" מתוך הפורום!!! שווה להתעדכן!!!)
ב-22:00 יתארח נועם רותם, הסולן החמוד של "קרח תשע" לשעבר שיוצא באלבום סולו חדש. במהלך השידור ישיר נועם את החידוש לשיר שאתם בחרתם!!
ב-23:00 נארח ב- Blog TV את המתמודד שיעזוב היום את הוילה של פרוייקט Y2, ונעניק לו את העציץ שלו... צפייה מהנה!

BSpirit

New member
יא יא יא../images/Emo70.gif

מעניין מי יעוף
אני מהמר שהחבר של ליבי, שכחתי ת'שם
לא יודע הוא קצת איכזב.

BSpirit

New member
../images/Emo58.gifכן!! היא ממש חשה לעצמה

עלק היא אומרת "אין לי בעיה להילחם עם מישל על ליבו של אוהד" מי את חושבת שאת?? הוא אמר לה מההתחלה שהוא לא רוצה אותה לקשר, אלא רק לזיון. (סורי על המילה)
עכשיו הוא רוצה את מישל(לך תבין למה)
אני לא מבין מה כולן רוצות אותו בפתאום
גם בל רצתה אותו.. ומישל בטח סתם משתמשת בו בתור משו חד פעמי, היא רוצה את אלעד
SO OBVIOUS

BravE NeW BoY

New member
אין לי מושג מה כתבת...חחח

אני לא רואה את הסדרה ראיתי רק פרק אחת, הוא שימעם אותי רצח, ורוני חשה מעצמה יותר מידי זה הכל
וגם זה שאפעם לא בא מוכן לשיעורים מעצבן אותי.

bhadar

New member
../images/Emo46.gif

רפאל?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?! רפאל?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! שוב... רפאל?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! לאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!! אל תפתח פה לסטן! טפו טפו טפו!
חמסה חמסה חמסה!
הוא כזה נשמה!! אסור שהוא יעוף! אני חולה עליו!!!! א-מ-ן ואלעד החנאג' הזה יעוף כבר!!! עלה לי על כל העצבים!!! ואני ממש ממש מקווה שזה לא יהיו רועי ורפאל כי אותם אני הכי הכי אוהבת בוילה!!!
אז---->ששששששששששששששששששששששששששש

למעלה