היום עברה בקריאה טרומית הצעת חוק לביטול לימוד

היום עברה בקריאה טרומית הצעת חוק לביטול לימוד

הליבה של מקצועות המדעים אנגלית מתמטיקה וכו בבתי ספר חרדיים על מנת שיוכלו להמשיך לקבל תמיכה ממשלתית לתוכניות הלימוד הפרימיטביות שלהם ושיכולו להמשיך לייצר בערות במקום לנסות להתשלב בחברה ובעולם מסביב, הרגרסיה חוזרת כל מי שהיה בברוקלין לדוגמא יכל לראות את החרדים שם עובדים למחייתם במקביל ללימודי התורה, רק בארץ לימודי התורה הם מחבוא לכל אותם אברכים

Mesarim

Member
אמת ויציב, הפרזיטים דוהרים

דוהרים אחורה לכיוון ימי הביניים הימים בהם המילה "השכלה", היתה מילה מגונה החרדים נגד לימודי אנגלית ומדעים http://news.walla.co.il/?w=//1132508#section1 הם ישננו את תורתנו הקדושה, יילדו 12 ילדים, יהרגו את הנשים שלהם בעבודה קשה ומפרכת, ילמדו 12 שעות ביממה
אנחנו ניהרג עבורם במלחמות, ונשלם את מחייתם ובא לציון גועל כמובן שהגולש המצויין ISH50, בתמיכתה של הגראציה-אמאזונה יקללו אותי, כאילו אני המצאתי את כל הפטנט הזה (ובן גוריון כמובן
)

הMפצח

New member
Mesarim ,ארתור הלוחם ויהודי נחמד....

הם דוגמה לפסולת שמערכת הכינוך הממלכתית פולטת
"משש צריך לקחת דוגמה"

shy-1

New member
חיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחי, זה היה טוב. תודה.

jackie111

Well-known member
פרוש רש"י

חיחי..... = חינוך חינוך חינוך....... ולא כמו שכתבת כינוך זצק"ל

הMפצח

New member
כבר קיבלת נגיחה לאף היום ?

אם במקרה תעבור לידי, תקבל אחת. תתכונן מראש ותחבוש קסדה

shy-1

New member
תלמד לכתוב, בעברית זה חוטם. חיחיחיחיחיחיחיחי

הMפצח

New member
נו ?....

בשביל זה אתה כאן. חיחיחיחיחיחיחח זה הדבר היחיד שאתה עושה כמו שצריך.

shy-1

New member
אין לי בעיה, אבל כדאי שתפנים, שהיתרון היחיד

שלך על הערבים, זה שאתה יהודי היודע עברית, אך אם היתרון הזה נמוג, מה נשאר ממך ... ? בינגו.

שלדר

New member
מה אתם צוחקים? הוא מתייעץ עם אבשלום קור...../images/Emo3.gif

? Who needs English and math

. It's a waste of time for most people למה את מתעסק רק עם החרדים? בשכונות העוני תכניות הליבה לא שוות כלום. המצב שלהם הרבה יותר גרוע מזה בחינוך החרדי. קודם תדאגו לחינוך של החלשים ביותר במדינה. יש שכונות חילוניות שלמרות כל התכניות שלהם הילדים בגיל 15 לא מגיעים לרמה של גיל 10 בחינוך החרדי.

למעלה