היום נרכש סוף סוף

LadyG

New member
היום נרכש סוף סוף

האוסף הכפול של הסטונס Forty Licks. איכשהו, גם עלי הצליחו הסטונס איכשהו לחלוף ומצאתי את האוסף הפרטי שלי כמעט ללא אלבומי סטונס. אז עכשיו אחרי שהדיסק השני כבר גמר להתנגן בפעם השניה, האוסף הוא פשוט מצויין ומאוד מומלץ לאלו מכם שכמוני החמיצו אותם איפה שהוא בדרך. Sympathy for the Devil ו- 19th Nervous breakdown מעולם לא נשמעו טוב יותר. ונכון, הם אנגלים שעושים את המוסיקה הכי אמריקאית ונכון שהם כבר באמת שכחו מתי הם היו חלק ממעמד הפועלים. קשה כנראה לזכור זאת כשדולרים, יורו ושאר מטבעות נושרים מכל כיוון ולמרות הכל מצאתי את עצמי בשבועות האחרונים שומעת יותר ויותר סטונס.

noosh

New member
בדיוק היום אמרתי לעצמי

שאני לא חושבת שאני מכירה אפילו שיר אחד שלהם אני פשוט לא יודעת מאיפה להתחיל
ד"א - אני אוהבת את החתימה שלך

LadyG

New member
לאט ובזהירות כמובן../images/Emo13.gif

תכנסי למעלה למאמרים ותקראי את הסקירות המאלפות שכתב הניבלונגים. אח"כ יש שתי אפשרויות, להתחיל להאזין לפי סדר כרונולוגי או פשוט להאזין לאוסף שהמלצתי עליו שייתן לך הזדמנות מצויינת להחשף לאחת מאגדות הרוק החשובות.

forty licks

עוד לא קניתי את האלבום, ממה ששמעתי צריך להיות נפלא, אז אני מצרף קישור לביקורת ב cd now יש לי גם תהיה מוסרית: נהוג להגיד, שלהוריד שירים מהאינטרנט זו גניבה, האם להוריד שירים של מולטי מילירדרים כמו הסטונס זה עדיין גניבה, או שבעצם מדובר בסוג של מיצווה?

למעלה