היום נראה סופסוף את Noah!

maanu

New member
היום נראה סופסוף את Noah!

דיווחים ראשונים מהשטח ב"דורה" מוסרים שאנדראה אכן יודעת לשיר בלייב, וזו כבר בשורה טובה בעיני, מאחר שאני מקווה לניצחון של השיר הזה באירוויזיון. מספרים שהיא לובשת לבן, ויש לה שני רקדנים מאחוריה בשחור. מי שרוצה יכול לראות את ההכנות ב"דורה" בשידור אינטרנטי חי מהאולם. הקישור למטה.

maanu

New member
טוב, נראה שבינתיים אפשר לחזל"ש.

אמנם הילדה יודעת לשיר, ואמנם השיר הוא הטוב ביותר מזה זמן, אבל העובדה שהיא בת 16 בולטת לצערי לרעה. מי עובד איתה לעזאזל? תלבושת מ-ז-ע-ז-ע-ת, והעמדה מחפירה. פשוט לעשות עוול לשיר המדהים הזה. במקום לתת הופעה מיסטית כמו שהשיר דורש, הם נתנו הופעה של מסיבת סיום בבית ספר. בואו נגיד שגם אם היא מגיעה לגמר (נראה לי שהיא תגיע), היא צריכה לשנות את הקונספט של ההופעה לחלוטין. אחרת חבל על הזמן.

maanu

New member
וואו, רוסלנה מדהימה!!!!

רק בשבילה היה שווה לראות את הסמי הקרואטי! לפי מה שהבנתי שוב היא עבדה על כולם, ושוב היא שרה את אותו שיר שלכאורה הוא לא השיר לאירוויזיון, Wild Dances. אולי בכל זאת זה השיר? זה פשוט שלאגר מדהים, שיר והופעה שיכולים לקחת אירוויזיון בהליכה. היא פשוט עשתה לקרואטים בית ספר. אם השיר הזה או משהו דומה לו באירוויזיון, היא יכולה לקחת!

אור007

New member
כל האתרים דיווחו עד עכשיו...

שהשיר שייצג את אוקראינה באירוויזיון יהיה Wild Dances, אין לי מושג מה הולך פה. אז זה השיר??

maanu

New member
אני מתפלל שזה זה...

אולי כולם טועים וזה השיר? הרי למה כל הבלגאן וההופעות אם לא? זה שלאגר היסטרי לגמרי. הופעה בדיוק כמו שהיתה היום, עם אותם רקדנים ואותן תלבושות, זו הופעה מנצחת אירוויזיונים.

Mikey Weiss

New member
שני דברים, רוסלאנה וקרואטיה

קודם כל, אני מאד מקווה בשביל רוסלאנה שזה לא השיר, למרות שהיא מתעקשת לשיר אותו בכל מקום - הוא יצא על דיסק באמצע 2003, ככה שזה קצת בעייתי. דבר שני, חצי די זוועתי בקרואטיה היום. יש שם די הרבה אנשים! זו הארץ שייבאה אלינו את ג'ובאני רוסו! (וגם הוא יודע לשיר ולהופיע יותר טוב ממשתתפי הקדם). קארמה דפקו הופעת הלבשה תחתונה מרשימה, אבל שכחו ללבוש את מיתרי הקול, ואנדריאה (noah), אמנם התברכה בקול שמסוגל להגיע לדי הרבה אוקטבות, שזה יותר ממה שאני יכולה להגיד על קארמה, אבל הקול שלה די חלש ורוב הזמן הוא לא היה בדיוק על התו שהוא אמור לשיר. אבל עדיין שיר חמוד, ועם מספיק עבודה הוא יכול להיות דווקא די חזק. רק הבעיה היא שהוא לא יגיע לשם, ויחד עם שני השירים האלו, שעוד הצלחתי איכשהו לסבול, הגיעו עוד ארבע זוועות. כדאי מאד למגנטיק שהם יצליחו לשיר פחות או יותר באיזור התווים שלהם מחר...

טליה ג

New member
זה לא השיר

וכפי שהאחראי על האירווזיון מטעם הטלוויזיה האוקראינית רומז בריאיון איתו, המטרה היא לעשות יחסי ציבור לרוסלאנה ע"י יצירת מתח ועניין בכל פעם. הוא מסרב אמנם להודות בכך, אבל מתשובתו המתחמקת משתמע שהשיר האוקראיני עדיין אינו מוכן. גם הערב בגמר הרומני רוסלאנה תשיר ככל הנראה את Wild Dances המוכר. כנראה נצטרך לחכות הרבה זמן בסבלנות....

Itzik200

New member
למה הרבה זמן?

המועד האחרון להגשת השירים הוא ב20 למרץ, לא?

DAN1EL

New member
ממ..לא ידעתי לאן לשרשר את זה :)

בכל אופן - שוב חלמתי על האירוויזיון, ושוב החלום היה כרוך בכל שלא הצלחתי להקליט. פספסתי את החצי גמר, ואת הגמר התחלתי לראות רק אחרי ההופעה של ישראל (אגב - דוד היה ההופעה ה-12). בסופו של דבר ישראל לקחה מקום 4, ואין לי מושג מי זכתה
אני והחלומות שלי..חח :)

DAN1EL

New member
בכל=בכך*

תפוז חייבים לעשות משהו לגבי עריכת הודעות!

דנדני... החלומות שלך...../images/Emo23.gif

צריך ללכת למפרשי חלומות כדי להבין את משמעותם! גם שנה שעברה חלמת משהו כזה אם אני לא טועה נכון??

DAN1EL

New member
לפני כמה חודשים,

חלמתי שרוסיה זוכה ושפיספסתי את רוב האירוויזיון... ובשנה שעברה היו גם כמה חלומות כאלה..

Asaf S

New member
לי היה חלום כזה שנה שעברה !

שגם אני נרדמתי ולא ראיתי את האירוויזיון, ובבוקר בעיתון קראתי שבוסניה זכתה.

בן מלצר

New member
אלו ממש סיוטים!!!

גם לי יצא לחלום כמה פעמים חלומות דומים שלא הספקתי להכין קלטת להקלטה או שפשוט שכחתי ממועד התחרות. זה נוראי, זה הרי בילתי אפשרי שזה יקרה. זה התאריך שהכי חשוב לי בשנה (15 במאי) בטח יותר מהיומהולדת שלי. בשנה הראשונה והשניה שלי בצבא אני סגרתי 3 שבתות כדאי שאני יוכל בשבת הרביעית - ליל האירווזיון לצאת הביתה ושאף אחד לא יוכל לגעת בי וחשוב בכלל לקרוא לי...

Asaf S

New member
טוב שאתה לא נסחף...

סיוטים ???? יותר חשוב מיום הולדת ?! טוב.

בן מלצר

New member
לא נסחפתי!

זה סיוט - אומנם לא מפחיד אבל בהחלט לא הייתי רוצה להגיע למצב כזה. וכן, יום האירווזיון חשוב לי יותר מיום ההולדת שלי מה יש? אפשר לחשוב, מה אני ילד בן שבע שמחכה בקוצר רוח למתנות שיקנו לי? או לעוגות שיביאו לי? או לבוחטות שישלחו לי הסבתות? כולה יומהולדת... לא מרגש אותי כמו הא' ובטח אני לא מדבר על היומהולדת שלי כל השנה עם כל מה שזז כמו האירווזיון.

למעלה