היום נסעתי בקו 42 מעזריאלי לאבא הלל

מצב
הנושא נעול.

טוארג

New member

והגיע לנו מארס! הוא היה נראה חדש לגמרי... המספר הפנימי שלו זה 2473. האמת, חשבתי שיהיה צפוף ומגעיל אבל להפתעתי דווקא האוטובוס היה ריק (כנראה שעוד אנשים חשבו כמוני), והנסיעה היתה ממש נחמדה! פווווווו הרכבות האלה המפוצצות של יום ראשון!!!סדגש|

טוארג

New member
ועוד שאלה: איך אפשר להשיג את

והגיע לנו מארס! הוא היה נראה חדש לגמרי... המספר הפנימי שלו זה 2473. האמת, חשבתי שיהיה צפוף ומגעיל אבל להפתעתי דווקא האוטובוס היה ריק (כנראה שעוד אנשים חשבו כמוני), והנסיעה היתה ממש נחמדה! פווווווו הרכבות האלה המפוצצות של יום ראשון!!!סדגש|
הספר של דן שאתם מדברים עליו כל כך הרבה?

ליילנד

New member
../images/Emo127.gifמצטרפת לשאלה של טוארג

הספר של דן שאתם מדברים עליו כל כך הרבה?
מצטרפת לשאלה של טוארג
איך אפשר להשיג את הספר של דן המדובר בפורום?

ארזS

New member
תשובה ללילנד וטוארג

מצטרפת לשאלה של טוארג
איך אפשר להשיג את הספר של דן המדובר בפורום?
תשובה ללילנד וטוארג
הספר הזה "בגלגלי הזמן" יצא לאור ביובל ה-50 של חברת "דן" בשנת 1995 וחולק בעיקר למשפחות העובדים, לכל מיני מקורבים ולעוד אנשים שהיו ב"אירוע היובל" בפארק הירקון. שם גם אני זכיתי לקבל עותק אחד מהספר. לפי מה ששמעתי, כמות מסויימת של עותקים יצאו גם ל"שוק", אך לא למכירה בצורה מסודרת. במשך הזמן נתקלתי בספר בכמה חנויות .(בעיקר של ספרים משומשים ברחוב אלנבי בתל-אביב). אינני יודע האם והיכן ניתן להשיגו כיום, אך אפשר כאמור לנסות בחנויות שמתמחות בספרים משומשים.

orib44

New member
ספר "בגלגולי הזמן" של "דן"

תשובה ללילנד וטוארג
הספר הזה "בגלגלי הזמן" יצא לאור ביובל ה-50 של חברת "דן" בשנת 1995 וחולק בעיקר למשפחות העובדים, לכל מיני מקורבים ולעוד אנשים שהיו ב"אירוע היובל" בפארק הירקון. שם גם אני זכיתי לקבל עותק אחד מהספר. לפי מה ששמעתי, כמות מסויימת של עותקים יצאו גם ל"שוק", אך לא למכירה בצורה מסודרת. במשך הזמן נתקלתי בספר בכמה חנויות .(בעיקר של ספרים משומשים ברחוב אלנבי בתל-אביב). אינני יודע האם והיכן ניתן להשיגו כיום, אך אפשר כאמור לנסות בחנויות שמתמחות בספרים משומשים.
יש חנות לספרים משומשים, שנקראת "חנות הספרים של איתמר". לחנות יש אתר אינטרנט, בו הסבר מיקום החנויות, וניתן דרכו לברר אם יש להם את הספר הזה. למיטב ידיעתי יש לחנות גם ספרים ישנים יותר של "דן". כמו כן את הספר הספיציפי הזה ראיתי בספריה העירונית של כפר סבא. בנוסף לו ראיתי שני ספרים של "אגד".

ארזS

New member
"בגלגלי" ולא "בגלגולי" הזמן.

יש חנות לספרים משומשים, שנקראת "חנות הספרים של איתמר". לחנות יש אתר אינטרנט, בו הסבר מיקום החנויות, וניתן דרכו לברר אם יש להם את הספר הזה. למיטב ידיעתי יש לחנות גם ספרים ישנים יותר של "דן". כמו כן את הספר הספיציפי הזה ראיתי בספריה העירונית של כפר סבא. בנוסף לו ראיתי שני ספרים של "אגד".
"בגלגלי" ולא "בגלגולי" הזמן.
מלשון גלגלים.

יצחקA

New member
ארז, לא זכיתי להיות באירוע היובל

תשובה ללילנד וטוארג
שהתקיים בפארק הירקון. בספר של "דן" כתוב שהוצגו שם כמה אוטובוסים. האם תוכל בבקשה לכתוב ממה שאתה זוכר איזה אוטובוסים הוצגו שם(לפי מיטב ידיעתי השוסון של "אגד" הוצג שם) ? תודה מראש
איציק

ארזS

New member
ממה שאני זוכר

שהתקיים בפארק הירקון. בספר של "דן" כתוב שהוצגו שם כמה אוטובוסים. האם תוכל בבקשה לכתוב ממה שאתה זוכר איזה אוטובוסים הוצגו שם(לפי מיטב ידיעתי השוסון של "אגד" הוצג שם) ? תודה מראש
איציק
ממה שאני זוכר
היה השוסון של אגד שהדביקו עליו מדבקה של דן בחלון הקדמי... היה 6001 וגם אחד המידיבוסים שאינני זוכר את מספרו ועוד כמה אוטובוסים אחרים אבל ממש קשה לי להיזכר בהם . זה היה אירוע מאוד יפה בכללותו.

יצחקA

New member
סליחה על כמות השאלות, אבל 6001

ממה שאני זוכר
היה השוסון של אגד שהדביקו עליו מדבקה של דן בחלון הקדמי... היה 6001 וגם אחד המידיבוסים שאינני זוכר את מספרו ועוד כמה אוטובוסים אחרים אבל ממש קשה לי להיזכר בהם . זה היה אירוע מאוד יפה בכללותו.
היה צבוע באירוע בצבע הסגול או בירוק טורקיז המוכר לכולנו? האם נתנו להיכנס פנימה לתוך הרכב? האם אתה זוכר דגמים בולטים כמו 200, 5001 או אלה הפרטים שאתה מצליח לדלות? תודה רבה! איציק.

ארזS

New member
מצטער. לא זוכר את כל הפרטים...

היה צבוע באירוע בצבע הסגול או בירוק טורקיז המוכר לכולנו? האם נתנו להיכנס פנימה לתוך הרכב? האם אתה זוכר דגמים בולטים כמו 200, 5001 או אלה הפרטים שאתה מצליח לדלות? תודה רבה! איציק.
מצטער. לא זוכר את כל הפרטים...
כנראה שאז לא ייחסתי להם כל כך חשיבות והם נשתכחו ממני...

נסעת באחד משני הוולבו התיירותיים של

נסעת באחד משני הוולבו התיירותיים של
דן: 2473 ו-2474, המשרתים בקו 400.

BUGO 54

New member
2473 הוא וולבו שעובד בד"כ ב400.

2473 הוא וולבו שעובד בד"כ ב400.

ארזS

New member
והנה הוא הוולבו 2473 - "מארס"

2473 - וולבו
צילמתי אותו היום. יותר מאוחר היום אני מתכוון להעלות כמה תמונות. יש למה לצפות...
והנה הוא הוולבו 2473 - "מארס"
שתי תמונות שצילמתי היום בחניון "שיכון דן" של חברת "דן". בקשר לתמונות שצילמתי היום יש לי סיפור קצר וחשבתי לפתוח שירשור משלי עם התמונות (יש לא מעט...). אבל במחשבה שניה אולי כדאי לחסוך בשירשורים ולהעלות את כל התמונות שלי בשירשור הזה ולא רק את 2473 ? אמתין לתגובות שלכם (אם לפתוח שירשור או לשרשר הכל כאן) לפני שאמשיך. ובינתיים הנה ה- 2473 בתמונה מקדימה, כשהגיע לחניון אחרי שעשה "חצי טור" בקו 42 ולפני שנסע לקו 400 .

ארזS

New member
עוד אחת של 2473

2473 - וולבו
צילמתי אותו היום. יותר מאוחר היום אני מתכוון להעלות כמה תמונות. יש למה לצפות...
עוד אחת של 2473
ותגיבו בבקשה האם לצרף לכאן את כל התמונות או לפתוח שירשור חדש. תודה.

ארזS

New member
תודה. וכפי שביקשו 2 שהגיבו

תמונות יפות מאוד
אני מציע שתפתח שרשור חדש ותעלה עוד.
תודה. וכפי שביקשו 2 שהגיבו
אפתח שירשור חדש לתמונות שצולמו היום. רק את שתי התמונות של 2473 אשאיר כאן...

מצב
הנושא נעול.
למעלה