היום נסכתי כמעט בכל סוגי הרכבת

מצב
הנושא נעול.

נסעתי מהרצליה לקירית חיים ובחזרה. הלוך: מהרצליה לבנימינה בקומותיים מבנימינה לק. חייפ במודו. חזור: מק.חיים לבנימינה בקרונות סלובניים (מה שמכונה "יוגוסלויים") מבנימינה להרצליה בקומותיים. רק IC3 לא היה... בהמתנה בקירית חיים עברו שני מערכים של קרונות סלובניים מחוברים לקטרי G12 משני הצדדים, פועלים בקו קריות-חוף הכרמל. סיכום? הכי נח הוא המודו.

נסכתי - נסעתי

נסעתי מהרצליה לקירית חיים ובחזרה. הלוך: מהרצליה לבנימינה בקומותיים מבנימינה לק. חייפ במודו. חזור: מק.חיים לבנימינה בקרונות סלובניים (מה שמכונה "יוגוסלויים") מבנימינה להרצליה בקומותיים. רק IC3 לא היה... בהמתנה בקירית חיים עברו שני מערכים של קרונות סלובניים מחוברים לקטרי G12 משני הצדדים, פועלים בקו קריות-חוף הכרמל. סיכום? הכי נח הוא המודו.
נסכתי - נסעתי

four seasons

New member
מסכים לגבי המודו הספרדי...

הכי נוחה... הכי מרווחת...הכי אוהב את הקרונות האלו...תענוג... לא הבנתי לגבי הסלובניים, מה יש רוויה בקטרים שמחברים קטר מלפנים ומאחור...??

סלובניה

הכי נוחה... הכי מרווחת...הכי אוהב את הקרונות האלו...תענוג... לא הבנתי לגבי הסלובניים, מה יש רוויה בקטרים שמחברים קטר מלפנים ומאחור...??
סלובניה
סלובניה היא מדינה קטנה הנמצאת מדרום לאוסטריה ובירתה לובליאנה. היא היתה פעם חלק מהפדרציה היוגוסלוית אבל תמיד שמרה על אוטונומיה. מאז שנת 1992 זו מדינה עצמאית. העיר השניה בגודלה נקראת מריבור ובה היה המפעל שייצר את הקרונות: "בוריס קידריץ".

איליה.

New member
ויש לציין

סלובניה
סלובניה היא מדינה קטנה הנמצאת מדרום לאוסטריה ובירתה לובליאנה. היא היתה פעם חלק מהפדרציה היוגוסלוית אבל תמיד שמרה על אוטונומיה. מאז שנת 1992 זו מדינה עצמאית. העיר השניה בגודלה נקראת מריבור ובה היה המפעל שייצר את הקרונות: "בוריס קידריץ".
ויש לציין
שולחת שירים מעולים לאירוויזיון.

david80

Member
../images/Emo6.gifשאלה: אירוויזיון ורכבות

ויש לציין
שולחת שירים מעולים לאירוויזיון.
שאלה: אירוויזיון ורכבות
מי מכם (חוץ ממני) חובב - גם רכבות וגם אירוויזיון. ואני רוצה להוסיף ששירי האירוויזיון של היום הם לא כמו השירים של פעם. ולדעתי האירוויזיון האחרון עם שירים טיפוסיים הוא זה של שנת 2000 שהתקיימה ב´גלוב ארינה´ שבשטוקהולם (את ישראל ייצגה להקת ´פינג פונג´ ודנמרק לקחה
)

אולי לא שייך לפורום הזה, אבל..

מי מכם (חוץ ממני) חובב - גם רכבות וגם אירוויזיון. ואני רוצה להוסיף ששירי האירוויזיון של היום הם לא כמו השירים של פעם. ולדעתי האירוויזיון האחרון עם שירים טיפוסיים הוא זה של שנת 2000 שהתקיימה ב´גלוב ארינה´ שבשטוקהולם (את ישראל ייצגה להקת ´פינג פונג´ ודנמרק לקחה
)
אולי לא שייך לפורום הזה, אבל..
בואו נדייק במושגינו: "תחרות הזמר של אירוויזיון" או "EUROVISION SONG CONTEST" הינה פעילות אחת בלבד מני רבות תחת כנפי "התאחדות השידור האירופאית" - "EUROPEAN BROADCASTING UNION", או בקיצור EUROVISION . חבל שמה שמגיע ארצה מייצג סקטור מוגבל בלבד של הפעילויות, ותאמינו לי שיש הרבה מאוד פרוייקטים אחרים של הארגון בעלי ערך אמנותי רציני לא פחות ממה שרבים מכנים "אירו-בזיון"

איליה.

New member
מנהל פורום אירוויזיון נחשב?

)
מנהל פורום אירוויזיון נחשב?

א י י ל 19

New member
גם שרהל´ה שרון בקטע

)
גם שרהל´ה שרון בקטע
רכבות פרברים איריות הכי עושות לה את זה. די, לא רוצה יותר. אגב, יש למישהו מושג למה הרכבות של נהריה-לוד בימים ב´-ה´ מתעקשות לעצור בחדרה ובקיסריה?

סלובניה או יוגוסלביה

סלובניה
סלובניה או יוגוסלביה
לדעתי, להגיד שקרונות ´מטלקה´ שיוצרו במריבור יוצרו בסלובניה ולא ביוגוסלביה זה כמו לומר שקטרי ה-G12 שלנו יוצרו באילינוי אבל לא בארה"ב (כלומר ´אילינויים´ ולא ´יוגוסלביים´) או שקטרי ה-P-Class מתקופת המנדט יוצרו בסקוטלנד אבל לא בבריטניה (כלומר ´סקוטיים´ ולא ´בריטיים´). אלא-אם-כן פיספסתי משהו משמעותי בהבנת הפוליטיקה הפנימית של הפדרציה היוגוסלבית (גם קטלוניה היא יישות אוטונומית בספרד, אם אני זוכר נכון), אזי אמשיך לקרוא לאותם קרונות ´יוגוסלביים´, כמו שרכבת ישראל קראה להם תמיד במסמכיה הרשמיים.

david80

Member
נסעתי בכל דגמי הרכבות בארץ!

ואני זוכר בע"פ את אותם הקטעים שנסעתי אי פעם עם אותם דגמים. נסעתי גם ברכבת המיוחדת מהרצליה לת"א השלום (שנוספה במפתיעה עקב עומס) בתאריך 25/11/2001 והתישבתי בקרון הכוח/ניהוג הגרמני משנת 1956 - זו היתה חוויה!!!

o a k y

New member
אפשר בבקשה לקבל תמונות של:

ואני זוכר בע"פ את אותם הקטעים שנסעתי אי פעם עם אותם דגמים. נסעתי גם ברכבת המיוחדת מהרצליה לת"א השלום (שנוספה במפתיעה עקב עומס) בתאריך 25/11/2001 והתישבתי בקרון הכוח/ניהוג הגרמני משנת 1956 - זו היתה חוויה!!!
אפשר בבקשה לקבל תמונות של:
הרכבת המיוחדת וקרון הכוח/ניהוג ? תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה