היום מלכודת דובים?

מצב
הנושא נעול.

נורה בר

New member
היום מלכודת דובים?

היום מלכודת דובים?
או שמשהו זז שם עם ברננקי?

המשקיע

New member
דיי כבר עם השטויות

היום מלכודת דובים?
או שמשהו זז שם עם ברננקי?
דיי כבר עם השטויות
לא מלכודת דובים ולא בטיח. היו ירידות חדות בכל העולם וגם אנחנו חטפנו בתקופה הזאת. הבורסה חזקה ואם השווקים יחזרו לראות ירוק הבורסה פה תחזור להיות מהיותר אטרקטיביות. מי שברח לבורסות חו"ל כי חשב שהבורסה כאן יקרה מדיי כי עלתה הרבה בשנים האחרונות, חטף ירידות חדות יותר.

נורה בר

New member
../images/Emo62.gif

דיי כבר עם השטויות
לא מלכודת דובים ולא בטיח. היו ירידות חדות בכל העולם וגם אנחנו חטפנו בתקופה הזאת. הבורסה חזקה ואם השווקים יחזרו לראות ירוק הבורסה פה תחזור להיות מהיותר אטרקטיביות. מי שברח לבורסות חו"ל כי חשב שהבורסה כאן יקרה מדיי כי עלתה הרבה בשנים האחרונות, חטף ירידות חדות יותר.

הבורסה שלנו חזקה ותעלה נכון אבל ... אני יצאתי הפסדתי מספיק ואז פתאום הכל עולה אני רוצה לחזור בקטן ומחפשת את העיתוי הנכון זה הכל

המשקיע

New member
אם יצאת אז תמתיני עוד קצת

הבורסה שלנו חזקה ותעלה נכון אבל ... אני יצאתי הפסדתי מספיק ואז פתאום הכל עולה אני רוצה לחזור בקטן ומחפשת את העיתוי הנכון זה הכל
אם יצאת אז תמתיני עוד קצת
הרוחות עוד לא שקטו... לא לבעלי לב חלש.

anavi131

New member
חכי לסוף אוגוסט או קני פקדון מובנה.

חכי לסוף אוגוסט או קני פקדון מובנה.
רצוי על מדדי אירופה. כל שאר השווקים נראים לא אטרקטיבים.

anavi131

New member
משהו שישפיע על חייך...

מה קורה בסוף אוגוסט?
משהו שישפיע על חייך...
בנצי יפרסם את הריבית בארה"ב לאחר ישיבת הפדרל ריזרב. החודש כבר כולם הבינו שהריבית תעלה. ובאוגוסט נדע אם הגיע הסוף והאינפלציה התמתנה או שהריבית תגיע גם ל 6% ויותר. במקרה כזה הבורסות בעולם ילכו רק בכיוון אחד.....למטה. אני כבר מכרתי חלק מהאפיק המנייתי ומחכה על הגדר. נקווה לטוב...

נורה בר

New member
|תודה אני על הגדר

משהו שישפיע על חייך...
בנצי יפרסם את הריבית בארה"ב לאחר ישיבת הפדרל ריזרב. החודש כבר כולם הבינו שהריבית תעלה. ובאוגוסט נדע אם הגיע הסוף והאינפלציה התמתנה או שהריבית תגיע גם ל 6% ויותר. במקרה כזה הבורסות בעולם ילכו רק בכיוון אחד.....למטה. אני כבר מכרתי חלק מהאפיק המנייתי ומחכה על הגדר. נקווה לטוב...
|תודה אני על הגדר
יש לך מושג לגבי פ"קמ ?

anavi131

New member
כרגע בין 4 ל4.65 אחוז לשנה

|תודה אני על הגדר
יש לך מושג לגבי פ"קמ ?
תלוי בגובה ההפקדה ופרק הזמן. ואם במקרה משעמם לך הגדר תמיד אפשר לבצע קניה של ניירות ערך בהוראת קבע חודשית-ללא חשש.אם המניות ירדו אז למעשה את קונה בזול,ואם עלו הרווחת כמה גרושים.

נורה בר

New member
ענבי תודה

תלוי בגובה ההפקדה ופרק הזמן. ואם במקרה משעמם לך הגדר תמיד אפשר לבצע קניה של ניירות ערך בהוראת קבע חודשית-ללא חשש.אם המניות ירדו אז למעשה את קונה בזול,ואם עלו הרווחת כמה גרושים.
ענבי תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה