היום לפני 10 שנים

o r i t 2 8

New member
היום לפני 10 שנים../images/Emo7.gif

איבדתי את הדבר היקר לי ביותר את אמא שלי היום לפני 10 שנים הייתי בת 19 ילדה קטנה, מפוחדת ותוהה מה אני עושה ואיך אני ממשיכה והמשכתי, גדלתי, ובזכות ובגלל מה שקרה הפכתי להיות האישיות שאני היום. הייתי נותנת הכל רק בשביל 10 דקות... רק כדי שתראה , רק כדי שאוכל להגיד את מה שלא אמרתי אז... כי לא היה לי את הזמן. רק כדי שתדע שעם השנים נהיה לי יותר קשה ולא יותר קל (ולי היא תמיד אמרה שהזמן עושה את שלו). אז לך אמא יקרה שלי
השנים עוברות והמחשבות כל הזמן עולות והרבה לא נשאר, רק זכרון, אהבה וכאב שלא נגמר.

../images/Emo24.gif אין כמו אמא בעולם!

כמה שאני יותר קשורה לאבא... ורבה המון עם אמא.... אין כמו אמא בעולם! היא תמיד מבינה הכי הכי...ותמיד נהיה הקטנטנים שלה... אורית, גם אם היא כאן וגם אם היא למעלה.... היא איתך!!!

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אמא,,,,,, שתהיה לי בריאה האמא הקשה שלי ,,,, כשאני קוראת אותך אני מבינה שגם הקשה הוא טוב ,,,,, שתדעי רק ימים של אושר,,,,,

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifאורית../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

חיים שלי ביצוע: זהבה בן מילים: סמדר שיר לחן: משה דץ אני נושמת את העור שלך, חיים שלי נושמת עמוק אל תוך הלב רוצה לשמור אותך קרוב אלי, חיים שלי להגן עליך מצל של כאב אני טועמת את הדייסה שלך, חיים שלי כמו חלה של שבת מתוקה שתמיד אקדם אותך, חיים שלי עם עוגה וחיבוק ונשיקה כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא ואין בעולם דאגה כמו דאגה של אמא ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו אמא רק אמא שלך אני חולמת את החיוך שלך, חיים שלי חולמת שתמיד תחייך מה לא הייתי עושה בשבילך, חיים שלי כדי שממני אף פעם לא תלך כי אין בעולם אהבה...

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אילו יכולתי ביצוע: ריקי גל מילים: אהוד מנור לחן: מתי כספי אמא, שיר הערש ששרת מזמן רודף אותי לאן אברח לאן, אילו יכולתי הייתי שוכחת איך באתי לכאן. אמא, לא אוכל להמלט מכישופך, עיני חשכו פתאום. אילו יכולתי הייתי חוזרת אלייך היום. אמא, הו אמא איך בדמי בעמקי נשמתי דעתך נחושה. אמא, הו אמא את וגם אני בשנאה ואהבה בין כח וחולשה. אמא, איך רציתי שתחבקי ותלטפי ותאמיני בי, אילו יכולתי הייתי עוקרת אותך מליבי. אמא, אין לי בית בחדרי במיטתי ואין לי מנוחה, איל יכולתי הייתי בוכה עוד דמעה מלוחה. אמא, את יודעת, אני זקופה וחזקה, כמוך בכל מצב, אילו יכולתי הייתי רוצה להודות לך עכשיו.

ויק1

New member
אורית יקירתי קבלי את מלוא אהבתי

היי חזקה כמו שאת היום אין לי בכלל ספק שעם הזמן הגעגוע רק גובר והזמן בכלל לא עושה את שלו. אבל את חזקה ואת שורדת ויש לך אותנו לקבל חיבוק אוהב וליטוף ומילה טובה אני לפחות כאן בשבילך
אוהבת ויק

זוכרת את הימים האלה, אוריתי../images/Emo7.gif

את ההלם, את הפתאומיות, את האבל, את העצב...את הכל. זה אולי הדבר שנחרט הכי חזק אצלי בראש בהקשר של מוות, ואפילו אמרתי לך את זה בפעם הראשונה שנפגשנו במסגרת הפורום. מאחלת לך שלא תדעי צער לעולם
אוהבת
לאמך

יפעת*

New member
אובדן קשה

אין שום אדם בעולם שישווה לאמא, גם אם כועסים או לא מסכימים איתה. וגם אם היא לא כאן, היא תמיד תהיה איתך בלב, ובדברים שאת עושה, שהם בדיוק כמוה (יש אשה שאין בה משהו מאמא שלה?)

אוריתי ../images/Emo24.gif

שולחת לך את החיבוק הכי חזק בעולם. כמו שאמרתי אתמול לענתי הדליקי נר, תקני פרחים וסעי לבית הקברות. אמא רואה ושומעת אותך, יודעת לאיזה בן אדם הפכת להיות ובעיקר שומרת עליך.

החורזת**

New member
../images/Emo16.gifלזכרה, ../images/Emo24.gif לך ורק רציתי

להוסיף שלו זכתה היא להיות היום עמנו, בטוח שהיתה מרוצה וגאה בך.

T i g e r R o n

New member
../images/Emo24.gif

מבין ומכיר מקרוב את הרגשתך, איבוד אם זה דבר קשה מנשוא ולא משנה באיזה גיל.

chagita

New member
../images/Emo7.gifמזדהה

קשה לי לתאר את החיים שלי בלי אמא שלי חיבוק ממני

למעלה