היום לפני שמונה שנים

epitaph

New member
היום לפני שמונה שנים ../images/Emo16.gif

ב29 במאי 1997, טבע ג'ף באקלי והלך לעולמו, הבן של... אבל זמר ואומן בזכות עצמו ולדעתי גם בחסד עליון, קול שלא מהעולם הזה שגרם לפחות ללב שלי לרטוט. למרות שאני בטוח שהליידי תזכיר את האירוע בפינה שלה ולמרות שמבחינת חוקי הפורום הוא לא שייך, עדיין הרבה מחברי הפורום מכירים ומוקירים וחשבתי שראוי שנפתח כאן הודעה נפרדת בנושא. כיאה לפורום אני מציע להקדיש את השירשור הזה לפועלו של באקלי, שהיה קצר אבל מעולה. אז מה השיר שלו שעושה לכם את זה? סיפורים שקשורים?

fire witch

New member
Lilac wine

שיר מדהים שבאקלי מראה בו איזה קול מדהים יש לו ואיך הוא יכול להרטיט את הלב איתו וחוץ מזה - החבר שלי שר לי אותו ככה שיש לי סנטימנטים מיוחדים במיוחד לשיר הזה

fire witch

New member
נכון בהחלט , אבל...

רק את השיר הזה החבר שלי (ע"ע epitaph ) שר לי ברגעים מאד מאד מסויימים

דניאל07

New member
אם כבר מדברים על קולות

קול מדהים בטרוף ברמות עולמיות ,,קול שפשוט לא ניגמר היה למייק ברנט שהלך לעולמו לפניי 30 שנה אף על פי שזה לא רוק .זה לא היה קול זה היה טיל בליסטי של קול .בהחלט בקריטריונים שלטום שירלי באסי וכו.פשוט קצת יותר תבינו מה זה קול אמיתי של זמר .זה אולי אחד למיליון

TopGear

New member
"אף על פי שזה לא רוק..."

יפה אמרת, נסה מזלך בפורום מרגרינה וקיטש בסיטונאות.... daniel and klipat ha'shum blues band live in forum agadot rock

yoavsc

New member
פורום מרגרינה ../images/Emo13.gif

מזכיר לי משום מה את התוכנית של רוני ידידיה בשבת בבוקר, לפני שמתחילים עם כל ה 60-70-88..

toao

New member
:-O

הייתי בצליל ביום ראשון, נזכרתי בהמלצה של הבוס מפורום פסיכדליה - וקניתי את האלבום (את grace). צירוף מקרים ביזארי
אבל העיקר שהתאהבתי באלבום

ganooov

New member
../images/Emo16.gif

האמת היא שאני חושב שהבחור מת בדיליי של כמה שנים ממה שמצפים מאמן כמוהו למות.. וחוצמזה.. כאילו מה - טביעה? זהו? הוא לא אכל איזה סנדביץ' תוך כדי?

ganooov

New member
צילום.. צילום.. צילום..

קצת לימודים, צילום. סתם ממשיך לחפש את עצמי בתוך הדבר הזה
.

למעלה